BİZ KİMİZ?

Medyum Muhabbet Hoca Kimdir ve Neler Yapar?

Medyum MuhabbetMEDYUM MUHABBET KİMDİR

Biz KimizKüçük yaşta aile büyüklerinden gelen yeteneklerini keşfeden ve gençlik dönemini dedesinin çizgisi doğrultusunda Hz.Mevlana’nın manevi iklimini teneffüs ederek yetişen Medyum Muhabbet, dedesinin vefatıyla birlikte, yeteneklerini daha güçlü bir şekilde hissetmeye başladı.

Eğitim hayatı boyunca havas alimlerinden aldığı eğitim sayesinde uzun yıllar çevrenin de etkisiyle bu yönünü ortaya çıkaramayan Medyum Muhabbet, üniversite eğitimi sonrası iş hayatındaki çalışmalarının ardından profesyonel anlamda medyumluk çalışmalarına başladı.

Evli ve 3 çocuk babası olan Medyum Muhabbet, 20 yılı aşkın süredir HAVÂSS, HÜDDAM, RUKYE ve BURÇ İLİMLERİ üzerindeki çalışmalara yoğunlaşması, onu insanın manevi yapısı, dışarıdan gelen manevi etkiler ve bu etkilerden kurtulma çalışmalarında uzmanlaşmasını sağladı. Bu çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edildi.

Medyum Muhabbet Hoca, bu konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgi kirliliğinin dillerde dolaştığı toplumumuza, bilinmeyen gerçeklerin daha kolay anlaşılabilmesi adına ciddi ve doğru bilgilerle, bireylerin gelişimine de katkıda bulunmayı görev edinen bir yaklaşım tarzı benimsedi.

Muhabbet Hoca, kişisel ve ailesel sorunların çözümünün yanı sıra, gruplara ve bireylere ” İnsan, Kainat ve Yaratılış Gerçeği “ hakkında eğitim ve seminerler vermekte ve yakında çıkacak olacak olan kitabı üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Medyum Muhabbet’le randevu alarak ofisinde yüz yüze görüşebilir, sorunlarınızın çözümüyle ilgili öneriler alabilirsiniz.

medyum

Medyum Muhabbet

Medyum Muhabbet Hoca ile doğru adrestesiniz.

0212 273 21 78

Destek talepleriniz için lütfen arayınız…