Şimdi Araİletişim

SIK SORULAN SORULAR

Siz sorun biz cevap verelim...

VEFK BÜYÜ MÜ ?

Vefk, büyü değildir. Doğru ve hakkıyla yapılan vefk hiçbir zaman büyü niteliğinde değildir. Vefk, kişiye özel olarak bir çok amaç için yapılan son derece etkili yazılı bir dua şeklidir. Büyü gibi kişinin iradesine müdahale etmez. Makûl istekler olmak şartıyla istenilen amaca ulaşmak için manevi destek sağlar.

VEFK GÜNAH MI ?

Vefk yapılış yöntemi olarak Ayet-i Kerimeler, Esma-ül Hüsnalar, kişisel bilgiler ve havas ilmi çalışmalarıyla yapılır. Bu bakımdan vefk günah değildir. Ancak; vefk dinen günaha giren bir amaç için yapılırsa doğal olarak sakıncalıdır.

VEFK NASIL TAŞINIR ?

Vefk, kullanım açısından günlük hayatı etkilemez. Boyunda asılı olarak veya sağ göğüs üzerinde (kalbin üzerinde değil) taşınabilir. Doğru enerji için belden yukarıda taşınması yeterlidir. Kişinin iradesini kaybetme (bayılma, sarhoşluk vb.) durumunda etkisi sıfırlanır. Vefk taşırken olması gereken hürmetin gösterilmesi en doğru olanıdır.

VEFK DÜŞÜNCE BOZULUR MU ?

Vefk, kazayla yere düşünce bozulmaz. Vefki taşıyan kişinin vefke olması gereken saygıyı göstermesi gerekir. Üzerindeki muhafazalı sargılar vefkin dış etkenlerden etkilenmesini engeller. Hatta kısa süreli olarak suya düşen bir vefkin bile bozulmadığı görülmüştür. Ancak vefk necis olan pis yerlere düşürülmemelidir.

VEFK WC DE TAŞINIR MI ?

Vefk WC de ve bayanlar için adet dönemlerinde taşınabilir. WC’de fazla zaman geçirmemek ve en kısa süre içerisinde terketmek zaten doğru olandır. Ancak, banyo ve cinsel ilişki sırasında geçici olarak çıkarılması gerekir.

VEFK YAKILIR MI ?

Vefk, yakılmaz. Çünkü, vefkin üzerine görevlendirilen ruhanilerin kişiyi etkileme riski vardır. Diğer taraftan vefkin yakılması içeriğindeki özellikleri gereği edebe de aykırıdır. İptal edilmek istenen veya ne olduğu bilinmeyen bir vefk – tılsım – muska hiçbir zaman yakılmaz. Bu bakımdan en doğru yol; deniz, göl, akarsu gibi yerlere açılmadan Besmele ile bırakmaktır.

EVDE MUSKA BULDUM

Evinizde ne olduğu bilinmeyen bir muska bulunmuşsa, ne olduğu anlaşılmadan kesinlikle iptal edilmemelidir. Tecrübesi olmayan kişilerce açılmamalı, yakılmamalı, çöpe veya suya atılmamalı, sirke uygulanmamalıdır. Zira, muska ile yapılan bir büyü varsa muskanın ortadan kaldırılması büyünün etkisini kaldırmaz, tersine arttırabilir. Bu durumda uzman kişilerin bakım yapması doğru olur.

HER MUSKA BÜYÜ MÜ ?

Üçgen veya renkli kumaşlara sarılı şekilde görülen her muska büyü değildir. Şekil olarak birbirine benzeyen bu muskaların hangi amaçla yapıldığı mutlaka tespit edilmelidir. Muska şeklinde yapılan büyüler olduğu gibi içerisine ayetler ve dualarında bulunduğu muskalar dışarıdan ayırt edilemez. Konuda uzman olan bir kişinin bakımına ihtiyaç vardır.

PAPAZ BÜYÜSÜNÜ KİM YAPAR ?

Papaz büyüsü çok eski zamanlardan beri bilinen en etkili büyüdür. Büyü konusunda uzman olan sayılı birkaç kişinin yapabildiği bu yöntemi halk arasında bilindiği gibi papazlar yapmaz, hatta Hristiyan din adamları bunu şiddetle reddeder. Papaz büyüsü şeytanî cinlerin kişiye yönlendirilmesiyle yapılır. Kara büyü grubundadır. Etkisi geçici değildir. Bakınız http://www.medyummuhabbet.com/papaz-buyusu/

PAPAZ BÜYÜSÜNÜ KİM BOZAR ?

Papaz büyüsü en etkili büyülerden biridir. En etkili büyü bozma diye bir konudan bahsedilemez. Ancak, yapılış yöntemleri açısından etkili olan büyüler (papaz büyüsü, adet kanı büyüsü, domuz yağı büyüsü) için özel uzmanlık gerekir. Kişinin bu konuda tecrübesi ve uzmanlığı olmalıdır. Bilinmelidir ki bir büyü ancak İslami yöntemlerle bozulur. Papazlar veya diğer saçma yöntemlerle asla papaz büyüsü bozulmaz.

ADET KANI BÜYÜSÜ DUASI

Adet kanı büyüsü duası yoktur. Büyü duayla yapılmaz. Kadınların eşine veya sevdiğine sadece adet kanı yedirmesiyle bu büyü yapılmaz. Hiçbir etkisi de olmaz. Çünkü bu büyü için cinlerin kişiye yönlendirilmesi gerekir. Kısaca kadınlar adet kanı yedirerek büyü yapmış olmazlar.

CANBAR BÜYÜSÜ TUTAR MI ?

Canbar büyüsü olarak adlandırılan bir yöntem gerçekte yoktur. Canbar büyüsü uygulama yöntemleri incelendiğinde yeni ifadelerle büyüsel bir sonuç verecek enerji olmadığı görülür. Ancak, internet ortamında sıklıkla adı geçen bu yönteme başvuranlar olmuştur. Maalesef canbar büyüsü etkisiyle sonuç alındığı görülmemiştir.

CİNLERİ GÖRMEK İSTİYORUM

Yaratılış gereği cinler insanları sürekli görebilir ancak insanlar cinleri göremezler. Cinlerle insanların frekansları farklıdır. Ancak, cinler boyut değiştirerek zaman zaman insanlara görünebilirler. Bu durum yalnızca cinler istediği zaman gerçekleşir. Normal şartlarda istediğimiz zaman cinleri görmek gibi bir durum sözkonusu değildir.

CİNLER BANA MUSALLAT OLUR MU ?

Normal şartlarda hayatını yaşayan kimselere cinler durup dururken musallat olmaz. Cinlerin size musallat olması için ya bir büyü yapılmalı ya da sizin cinleri rahatsız edecek söz veya davranışlarda bulunmanız gerekir. Cinlerin sınırlarına girmediğiniz sürece tehlike yoktur.