ADET KANI BÜYÜSÜ

Adet Kanı Büyüsü ve Adet Kanı Büyüsü Bozma

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

ADET KANI BÜYÜSÜ

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü, bir kişiyi bağlamak için yapılan bilinen en kesin ve etkili büyü şeklidir, adet kanı büyüsü gerçekte kara büyü grubunda yapılan bir büyüdür ve kişinin iradesine bedenine etki ederek düşünce, his ve beraberinde davranışlarında değişiklik gösterir.

Adet kanı ile yapılan bu büyü kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü bir taraftan erkeği kadına bağlarken diğer taraftan da erkeği birlikte olduğu kadından tamamen ayırma etkisine sahiptir. Bu bakımdan kadınlar özellikle başka kadınlarla ilişkisi (evli bile olsa) olan erkekleri hem diğer kadından ayırmak hem de erkeği kendilerine tamamen bağlamak amacıyla adet kanı büyüsünden faydalanırlar.

Aybaşı kanı büyüsü olarak da bilinen bu büyüde kadının regl kanının kullanılması nedeniyle bu isimle adlandırılmıştır. Esas olan; büyü yapan kişinin vücuduna ait bir parçanın, büyülenmek istenen kişiye yedirilip içirilmesidir. Burada adet kanı kullanılmasının nedeni, kadının dişiliğine ait özelliklerini barındıran en etkili bölge olmasından kaynaklanır. Kadına ait başka hiç bir şey bu kadar etkili sonuç vermez.

ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Halk arasında adet kanının erkeğe yedirilmesi şeklinde bu büyünün yapılabileceği bilinir. Oysa ki, adet kanı büyüsü bu şekilde yapılmaz. Adet kanını yedirmek veya içirmek bu işin son uygulama yöntemidir. Büyü yapılırken, adet kanı ile ilgili bir takım çalışmalarla aybaşı kanının üzerine bazı etkilemeler yüklerler. Bu etkileme sonrasında büyü etkisini gösterir.

Başka bir ifadeyle, adet kanı büyüsünün kime ve kim için etki edeceği bilinmelidir. Yalnızca bağlanmak istenen kişiye yedirildiğinde etki eder. Gerekli çalışmalar yapılır ve bu kan sadece bağlanmak istenen kişiye yedirilerek kişinin hiç bir kural tanımadan kadına bağlanmasını sağlar. Kişiye göre özel yedirme ve içirme zamanları vardır. Başka bir ifadeyle kuralları vardır.

Adet Kanı şekerHalk arasında eşinin veya sevgilisinin kendisine bağlanmasını isteyen kadınların adet kanını eşlerine veya sevgililerine yedirerek bu büyüyü yapabileceklerine ( ! ) dair söylentiler vardır. Hatta adet kanını şekere damlatarak eşlerine yedirmek isteyen fakat adet kanı büyüsünün duasını bulamadıkları için yapamadıklarını bildirenlere bile rastlanmaktadır. Bilinmelidir ki, adet kanı üzerine okunan ayet ve dualar (Allah esirgesin) size ve eşinize çok ciddi sıkıntılar verebilecek olumsuzluklara yol açar.

Eğer her kadın adet kanını sevdiği erkeğe yedirerek veya çayla, kahveyle içirerek bu büyüyü yapabilseydi, toplum huzur içinde yaşar ve aile sorunları yaşanmamış olurdu. Şükürler olsun ki, böyle değil. Bu büyü daha önce de belirtildiği gibi bilinen en etkili büyü yöntemidir ve çok özel çalışmalar yapıldıktan sonra etkili hale gelir. İstediğiniz kişiye adet kanı yedirmenin hiç bir etki sağlamayacağı bilinmelidir.

İstanbul Medyum

ADET KANI BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Adet kanı büyüsü çok kısa sürede çok etkili sonuçlar verebilen bir büyüdür. Erkeğin adet kanını vücuduna almasından hemen sonra değişiklikler başlar. Bu değişikliğin kişi üzerinde kendini göstermesi kişinin yapısına göre değişiklik gösterse de bir kaç haftada etkisi ortaya çıkar.

Adet kanı ile büyülenmiş olan erkek, kanın sahibine ani ve şiddetli bir değişiklikle bağlanmaya başlar. Erkeğin gözü büyülendiği kadından başkasını görmez. Erkek karşı cinse duyduğu tüm hisleri (aşk, sevgi, ilgi, cinsellik vb.) kanın sahibi olan kadına besler. Sürekli o kişiyle beraber zaman geçirmek ister. O’nun söylediği sözün dışına çıkmaz. Kadın ne isterse erkek onu yapar. Âdeta kadın, erkeğin tüm iplerini eline geçirmiş durumdadır. Adet kanının sahibi hakkında söylenen hiç bir olumsuz düşünceye itibar etmez ve her şeyi normal olarak değerlendirir.

Eşinize başka bir kadın tarafından yapılmış adet kanı büyüsü varsa, eşiniz sizden tamamen uzaklaşır ve zaman içerisinde sizden ayrılıp boşanmaya kadar gider. Genelde kadınlar bu değişikliği hissetmiş olmalarına rağmen eşlerinin “senden soğudum ve hiç bir şey hissetmiyorum!” ifadelerine anlam veremezler. Bu şekilde eşlerinden ayrılıp boşanmak zorunda kalan bir çok kişinin olduğunu bilmekteyiz. Bu büyü bozulmadığı sürece maalesef ailelerin dağılması ve çocukların ortada kalması kaçınılmaz sonuç olacaktır.

ADET KANI BÜYÜSÜ BOZMA

Her büyünün yapılması özel uzmanlık ister. Ancak, bu büyünün tamamen bozulması yapılmasından daha özel beceri ve uzmanlık gerektirir. Büyü bozma konusunda belli bir beceriye sahip olan bir çok kişi adet kanı büyüsünü bozma konusunda yeterli gelememiştir. Zira bu büyü doğrudan cinlerin görevlendirmesiyle yapıldığı için yanlış yapılan bir büyü bozma çalışmasının durumu daha da zorlaştırdığı bilinmektedir. Elbette her büyü Ayet-i Kerimeler, Dualar ve konuya özel çalışmalarla bozulur. Ancak, bu özel çalışmalar uzmanlık ve beceri gerektirir. Başka bir ifadeyle kara büyü bozma yeterliliğine sahip olmak gerekir. Bu yeterliliğe sahip olan kişi sayısı da oldukça sınırlıdır.

Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçebilir veya videomuzu izleyebilirsiniz.

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Medyum logo

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Kara büyü grubunda, aşık etme ve bağlama amacıyla yapılan en etkili büyü türüdür. İradeye müdahale eden bu büyü, erkeği kadına karşı adeta tutsak hale getirir. Gözü başka kimseyi görmez olur.

Adet Kanı Büyüsü Bozma

Her büyüde olduğu gibi aybaşı büyüsü de bozulabilir. Ancak, cinlerle yapılan bir büyü olduğu için bu konuda uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Doğru yapılmayan büyüsü bozma işlemi tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Adet Kanı Büyüsü Neden Yapılır?

Adı üzerinde bu büyü, adet kanından yapılır ve erkeğe yedirilir-içirilir. Esas olan, erkeğin kadının adet kanını yemesi içmesi değildir. Kadının adet kanı, erkeğin bedeninde iken yapılan işlemlerle büyü etki eder.

Adet Kanı Büyüsü Yapan Hocalar

Elbette büyü bozmasını bilen büyü yapmasını da bilir. Ancak, büyü ilmini bilen kişiler bu bilgiyi doğru ve haklı durumlarda kullanmak zorundadır. Adet kanı büyüsü, özel bilgi ve tecrübe gerektirdiği için her hoca tarafından yapılamaz.

Adet Kanı Büyüsü Yapılışı

Bu büyünün yapılışı ve tarifini merak edenler yalnızca adet kanını içirmekle veya adet kanına dua okumakla yapılacağını zannederler. Oysa ki, büyü bu kadar sıradan ve herkesin yapabileceği bir işlem değildir.

 

 

Comments (26)

 • Boncuk cevap

  Ben 11 yıllık evliyim . evliliğinde sorunlar başladı son 3 senedir.kocama adet kanı büyüsü yapıldığını söylediler.kendisi öğrenci servisi çekiyor ve rehberi tarafından yapıldı büyü onu işten çıkarmasını söylüyorum.surekli onu savunuyor.etraftaki insanlar beni uyarıyor kızın adı çıkmış eşim bunlara kulak kapatiyor

  20 Ekim 2023 , 16:37
 • Hacer cevap

  Merhaba benimde abime büyü yapmış bir kadın 25 senelik evliğini bitirdi 20 gün içinde boşandı o kadınla nikah kıydı kadın zaten cinlerle uğraşan biriymiş millet kadına gidiyormuş bizde sonradan öğrendik ama araştırdık abime adet kanı içirmiş kadından başkasını gözü görmüyor işe gitmez oldu artık işini ihmal ediyor kadına mal varlığı ne varsa adına yapmaya başladı işlerini ihmal ettiği için Bi sürü borçları çoğaldı şimdide yurtdışına gitmeye çalışıyorlar kadına vize çıkarmaya uğraşıyor gideceğiz burdan tüm borçlarını da bize bırakacak çocuklarına bakmıyor 3 aydır karşımıza çıktığından beri huzurumuz yok abim hergün gelip bize bağırıp kızıp gidiyor bişey dediğimiz yokken ne olur bize yardım edin artık gitmedğimiz yer kalmadı ama kimse bize yardımcı olamıyor

  10 Eylül 2023 , 23:35
 • Gizliii cevap

  Hocam abime büyü yapıldı biliyorum eskisi gibi değil asla karısı ne derse onu yapıyo herkesi yok sayıyo dünyadan kopmuş gibi davranıyor herkesten soğudu sadece karısına inanıyor resmen ona tapıyor yardımci olun lütfen kadın kötü niyetli ve anımı herkesten ayırıyor

  30 Aralık 2022 , 17:53
 • Nvn cevap

  Merhaba hocam,
  13 senelik evliyim ama bu zamana kadar eşimden hiç güzel bir söz duymadım 2 haftada bir çok şiddetli kavgalarımız oluyor sürekli buna ailesi de dahil oluyor beni koruyup kollamiyor ailesi ne derse onu yapiyor ben artık tahammül edemiyorum bugün düzelir yarın düzelecek yoruldum 3 çocuğum var ve ben artık kendimi değil onları düşünüyorum hiç iyi şeyler olmicak sonu artık son çare bu oldu bana nasıl yardımcı olursunuz yanlız şöyle bir durum var benden daha çok eltim var onunla daha çok vakit geçirmek isteyen birisi o eve gelince oturup muhabbete baslıyor benimle hiç bir muhabbeti yok, sıkılıyorum, senden nefret ediyorum, senden çık git, geber, hep böyle sözler sarfediyor. napicami bilemiyorum

  4 Ağustos 2022 , 17:24
 • Şenay kara cevap

  4 Ay önce birlikteliğimiz oldu ondan önce arkadaştık hayatında bi kadın vardı ben ondan ayrıldım dedi inandım kadın Özbek hersey güzel giderken aşk beni sevdiğini soylemesi bana bakışı geleceğe yönelik planları arzuları bu kadın yılbaşında memleketinden geldi ve sürekli sevgilimi ariyo sonra maddi durumunu bahane ederek benden 1 Ay önce ayrıldı gitti geçenlerde o kadının evinin önünde arabasını gördüm ben çok aşığım bu adama onsuz nefes alamıyorum hocam adet kanı büyüsü yaptırmak istiyorum bi ömür onunla olmak için

  15 Mart 2022 , 15:18
 • Emrah cevap

  Selamın aleyküm hocam Eşim bana her sinirlendiğinde kapıya koyar fakat ben yinede ona kıyamam ben onsuz kesinlikle duramıyorum o kötü davransada bir ara söyleyip dururdu bu adet kanını içirdim diye ben böyle biri değildim elherşeye rağmen boyun eyen atilsada kapısına giden ağlayan onsuz hayatın olmayacağını düşünen oldum ALLAH RIZASI İÇİN bir yardım istiyorum artık dayanamıyorum

  16 Ağustos 2020 , 09:50
 • Nergiz cevap

  Benimde eşimle sorunum var hayatında bir kadın var. Ne zaman adını ansam deliriyor. Ne yapmam gerekiyor.

  22 Temmuz 2020 , 22:58
  • Muhabbet Hoca cevap

   Detaylı bilgi ve çözüm önerileri için lütfen telefonla iletişime geçiniz.

   23 Temmuz 2020 , 09:39
   • Mine cevap

    İyi geceler hocam benim eşime bir çok büyü yapıldı bu yüzden benden soğudu cocukları dan sogudu büyü yapan kişiyle yasıyor basaramadım bozmayı 10 yıldır ayrıyız sadece tlf konuşuyor yardımcı olursanız çok sevinirim Allah rızası için

    31 Mart 2023 , 05:40
    • Muhabbet Hoca cevap

     Çalışma saatlerim içerisinde iletişime geçerseniz, yardımcı olabilirim.

     10 Nisan 2023 , 17:36
 • İsimsiz cevap

  Merhaba eşim beni 7 yıldır aldatıyor
  Her yakaladığımda son diyor ve bitti diyor.-ama kadından asla kopamıyor anlam veremedim.
  Gene 1 ay öncesi aynı şekilde yakalarım ve kavga ettik. Daha çnce ben eşime hocaya baktırdım ve büyü olduğunu söyledi ama çözülmedi.
  Ben kocamdan ayrılmak istemiyorum. Eşim 1,5 yıldır bana elini bile sürmüyor.bana yardımcı olurmusunuz. Çaresizim
  Allah rızası için.
  Artık şunu bile düşündüm.
  Şuan adetim kanımdan 1 damla şekere damlatıp içirmek çare olur mu

  28 Mayıs 2020 , 19:22
  • Muhabbet Hoca cevap

   Sn…
   Adet kanı büyüsü zor bozulan ancak bozulamayacak bir büyü değildir. Allah’ın izniyle her büyü bozulur ve etkisiz hale getirilebilir. Ayrıca kesinlikle eşinize adet kanı falan içirmeyin. Bunun hiç bir faydası olmaz. Zararı bile olur. Büyü her kadının adet kanı içirmesiyle olacak kadar sıradan bir etki değildir. Çözüm önerileri için lütfen iletişime geçiniz.

   2 Haziran 2020 , 13:59
 • Ayse cevap

  Ben bir hocayla sevdiğim erkeği baglamak istedim ama hoca bana adet yapılan büyü yapılmış ona dedi bizim bu baglama büyüsünü yaparken 2 kere yapmış dedi ama o kisiden ayrıldı bu büyü olsa o kişiye bağlı kalmazmiydi

  14 Mayıs 2020 , 14:37
  • Muhabbet Hoca cevap

   Evet, bu konuda haklısınız. Bahsettiğiniz hoca(!) bu konuyu suistimal eden kişilerden olabilir. İtibar etmeyiniz.

   2 Haziran 2020 , 14:02
 • Gizli cevap

  hocam merhaba ben 20 yıllık evliyim eşimle severek evlendik evliliğimiz 10. yılında beni aldattı sözler verildi kızı bıraktı falan devam ettik evliilğimize daha sonra biz evlenmeden önceki sevgilisiyle görüştüğünü öğrendim yine kavga gürültü yine sözler verildi ama en sonunda 3 ay önce arabasında başka bir telefon buldum eski sevgilisiyle görüşmeyi kesmemiş bu arada eski sevgilisi de evliymiş ben kızın kocasına msj attım ailesine msj attım kız boşanmış 3 aydır uğraşıyorum bir hoca buldum bana vekf yaptı 2 tane birini mumda yakıp küllerini kapının önüne serptim birini göle attım ama bir etkisini göremedim 20 gündür kocam bizden gittikçe uzaklaşıyor bana ve kızıma hiç ilgi göstermiyor evde iki yabancı gibi duruyoruz istiyorum ki bizi sahiplensin sevsin arasın sorsun merak etsin kıskansın çok güçlü çabuk etkili uzun süreli bir işlem varmı

  23 Ocak 2020 , 10:53
 • Gül cevap

  Hocam ben 20 yıllık evliyim eşim beni 15 yıl önce aldattı.O kadın eşime böyle bir büyü yapmış ama 2yıl sonra ben onları ayırma büyüsü yaptırdım ve ayrıldılar.Ama eşim beni farklı kadınlarla yine aldatıyor benimle cinsellik istemiyor neden olabilir acaba büyü etkisi devam ediyormudur

  31 Aralık 2019 , 00:14
  • Aleyna cevap

   . 2 yıllık Bi ilişkim var sevgilim benden yorulduğunu söyledi ayrılmak istedi şuan ayrı değiliz ama çok uzak ilgisiz herşeye katlı isteksiz ne yapmalıyım

   11 Nisan 2022 , 12:05
 • Aleksandrova cevap

  Ve biz budan bi zarar görecek miyiz

  30 Aralık 2019 , 09:05
 • Zehra cevap

  Merhaba siz nasil etdiniz peki? Sorunlar cozuldumu? Nasil etdiniz buyunu?

  9 Eylül 2019 , 00:20
  • Arzu cevap

   Evet, çok şükür çözüldü sorunlarımız…

   12 Eylül 2019 , 20:14
 • Esin cevap

  Merhaba Hocam. Sevgilimle 2 yil oldu ayrildik.Gecmisete hayatimda baska biri oldugunu oyrendi ayrildik.Ancak hala bir birimizi seviyoruz.Lakin cok inatci bir araya hic gelemiyoruz.Ben Azerbaycandayim.O Gurcutanda.Nolur Hocam biseyler yapmama yardimci olun.Yeniden bir olalim.Gecmise sunger cekelim lutfen Hocam.

  3 Eylül 2019 , 12:20
  • Gül cevap

   Hocam ben 20 yıllık evliyim eşim beni 15 yıl önce aldattı.O kadın eşime böyle bir büyü yapmış ama 2yıl sonra ben onları ayırma büyüsü yaptırdım ve ayrıldılar.Ama eşim beni farklı kadınlarla yine aldatıyor benimle cinsellik istemiyor neden olabilir acaba büyü etkisi devam ediyormudur

   31 Aralık 2019 , 00:15
   • Muhabbet Hoca cevap

    Gül Hanım, büyünün etkisinin devam edip etmediğinin tespiti için lütfen iletişime geçiniz.

    3 Ocak 2020 , 15:40
 • Muhabbet Hoca cevap

  Sn……
  Büyü; hisler, düşünceler üzerinde değişiklik yapar. Bu bakımdan, size ve bebeğinize zarar vermez.

  9 Mayıs 2019 , 13:20
 • Mert cevap

  S. Aleyküm Hocam,

  6 ay önce kendime bir sevgili yaptım, yapmaz olaydım. Ne işe ne eve ne çevreye hiç bir faydam yok. Meğer sevgilim bana adet kanı büyüsü yaptırmış. Her anım onunla dolu kurtulmak istiyorum kurtulamıyorum. Seviyorum ama bu çok fazla…itibarım sözkonusu
  Beni bu başbelasından kurtar lütfen, adet kanı büyüsünü de herkes bozamıyormuş sizi tavsiye ettiler acil yardımlarınızı bekliyorum Hocam.

  8 Mayıs 2019 , 13:15
  • Muhabbet Hoca cevap

   Mert Bey,
   Adet kanı büyüsü maalesef bu derece etkili bir büyüdür. Adeta tutsak olursunuz sizi çok iyi anlıyorum. Lütfen iletişime geçiniz.

   9 Mayıs 2019 , 17:33

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir