ADET KANI BÜYÜSÜ

Adet Kanı Büyüsü ve Adet Kanı Büyüsü Bozma

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

MedyumlarADET KANI BÜYÜSÜ

Adet Kanı BüyüsüAdet kanı büyüsü, bir kişiyi bağlamak için yapılan bilinen en kesin ve etkili büyü şeklidir, adet kanı büyüsü gerçekte kara büyü grubunda yapılan bir büyüdür ve kişinin iradesine bedenine etki ederek düşünce, his ve beraberinde davranışlarında değişiklik gösterir.

Adet kanı ile yapılan bu büyü kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü bir taraftan erkeği kadına bağlarken diğer taraftan da erkeği birlikte olduğu kadından tamamen ayırma etkisine sahiptir. Bu bakımdan kadınlar özellikle başka kadınlarla ilişkisi (evli bile olsa) olan erkekleri hem diğer kadından ayırmak hem de erkeği kendilerine tamamen bağlamak amacıyla adet kanı büyüsünden faydalanırlar.

Aybaşı kanı büyüsü olarak da bilinene bu büyüde kadının regl kanının kullanılması nedeniyle bu isimle adlandırılmıştır. Esas olan; büyü yapan kişinin vücuduna ait bir parçanın, büyülenmek istenen kişiye yedirilip içirilmesidir. Burada adet kanı kullanılmasının nedeni, kadının dişiliğine ait özelliklerini barındıran en etkili bölge olmasından kaynaklanır. Kadına ait başka hiç bir şey bu kadar etkili sonuç vermez.

MedyumlarADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Halk arasında adet kanının erkeğe yedirilmesi şeklinde bu büyünün yapılabileceği bilinir. Oysa ki, adet kanı büyüsü bu şekilde yapılmaz. Adet kanını yedirmek veya içirmek bu işin son uygulama yöntemidir. Adet kanı büyüsü yapanlar, adet kanı ile ilgili bir takım çalışmalarla aybaşı kanının üzerine bazı etkilemeler yüklerler. Bu etkileme sonrasında büyü etkisini gösterir.

Başka bir ifadeyle, adet kanı büyüsünün kime ve kim için etki edeceği bilinmelidir. Yalnızca bağlanmak istenen kişiye yedirildiğinde etki eder. Gerekli çalışmalar yapılır ve bu kan sadece bağlanmak istenen kişiye yedirilerek kişinin hiç bir kural tanımadan kadına bağlanmasını sağlar. Kişiye göre özel yedirme ve içirme zamanları vardır. Başka bir ifadeyle kuralları vardır.

Adet Kanı BüyüsüHalk arasında eşinin veya sevgilisinin kendisine bağlanmasını isteyen kadınların adet kanını eşlerine veya sevgililerine yedirerek bu büyüyü yapabileceklerine ( ! ) dair söylentiler vardır. Hatta adet kanını şekere damlatarak eşlerine yedirmek isteyen fakat adet kanı büyüsünün duasını bulamadıkları için yapamadıklarını bildirenlere bile rastlanmaktadır. Adet kanı büyüsü, şiddetli ve en etkili büyü türüdür. Bilinmelidir ki, adet kanı üzerine okunan ayet ve dualar (Allah esirgesin) size ve eşinize çok ciddi sıkıntılar verebilecek olumsuzluklara yol açar.

Eğer her kadın adet kanını sevdiği erkeğe yedirerek veya çayla, kahveyle içirerek adet kanı büyüsü yapabilseydi, toplum huzur içinde yaşar ve aile sorunları yaşanmamış olurdu. Şükürler olsun ki, böyle değil. Bu büyü daha önce de belirtildiği gibi bilinen en etkili büyü yöntemidir ve çok özel çalışmalar yapıldıktan sonra etkili hale gelir. İstediğiniz kişiye adet kanı yedirmenin hiç bir etki sağlamayacağı bilinmelidir.

İstanbul Medyumlar

MedyumlarADET KANI BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Adet kanı büyüsü çok kısa sürede çok etkili sonuçlar verebilen bir büyüdür. Erkeğin adet kanını vücuduna almasından hemen sonra değişiklikler başlar. Bu değişikliğin kişi üzerinde kendini göstermesi kişinin yapısına göre değişiklik gösterse de bir kaç haftada etkisi ortaya çıkar.

Adet kanı ile büyülenmiş olan erkek, kanın sahibine ani ve şiddetli bir değişiklikle bağlanmaya başlar. Erkeğin gözü büyülendiği kadından başkasını görmez. Erkek karşı cinse duyduğu tüm hisleri (aşk, sevgi, ilgi, cinsellik vb.) kanın sahibi olan kadına besler. Sürekli o kişiyle beraber zaman geçirmek ister. O’nun söylediği sözün dışına çıkmaz. Kadın ne isterse erkek onu yapar. Âdeta kadın, erkeğin tüm iplerini eline geçirmiş durumdadır. Adet kanının sahibi hakkında söylenen hiç bir olumsuz düşünceye itibar etmez ve her şeyi normal olarak değerlendirir.

Eşinize başka bir kadın tarafından yapılmış bir adet kanı büyüsü varsa, eşiniz sizden tamamen uzaklaşır ve zaman içerisinde sizden ayrılıp boşanmaya kadar gider. Genelde kadınlar bu değişikliği hissetmiş olmalarına rağmen eşlerinin “senden soğudum ve hiç bir şey hissetmiyorum!” ifadelerine anlam veremezler. Bu şekilde eşlerinden ayrılıp boşanmak zorunda kalan bir çok kişinin olduğunu bilmekteyiz. Bu büyü bozulmadığı sürece maalesef ailelerin dağılması ve çocukların ortada kalması kaçınılmaz sonuç olacaktır.

MedyumlarADET KANI BÜYÜSÜ BOZMA

Her büyünün yapılması özel uzmanlık ister. Ancak, bu büyünün tamamen bozulması yapılmasından daha özel beceri ve uzmanlık gerektirir. Büyü bozma konusunda belli bir beceriye sahip olan bir çok kişi adet kanı büyüsünü bozma konusunda yeterli gelememiştir. Zira bu büyü doğrudan cinlerin görevlendirmesiyle yapıldığı için yanlış yapılan bir büyü bozma çalışmasının durumu daha da zorlaştırdığı bilinmektedir. Elbette her büyü Ayet-i Kerimeler, Dualar ve konuya özel çalışmalarla bozulur. Ancak, bu özel çalışmalar uzmanlık ve beceri gerektirir. Başka bir ifadeyle adet kanı büyüsünü bozma yeterliliğine sahip olmak gerekir. Bu yeterliliğe sahip olan kişi sayısı da oldukça sınırlıdır.

Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Medyum logo

Comments (44)

 • Gizli cevap

  hocam merhaba ben 20 yıllık evliyim eşimle severek evlendik evliliğimiz 10. yılında beni aldattı sözler verildi kızı bıraktı falan devam ettik evliilğimize daha sonra biz evlenmeden önceki sevgilisiyle görüştüğünü öğrendim yine kavga gürültü yine sözler verildi ama en sonunda 3 ay önce arabasında başka bir telefon buldum eski sevgilisiyle görüşmeyi kesmemiş bu arada eski sevgilisi de evliymiş ben kızın kocasına msj attım ailesine msj attım kız boşanmış 3 aydır uğraşıyorum bir hoca buldum bana vekf yaptı 2 tane birini mumda yakıp küllerini kapının önüne serptim birini göle attım ama bir etkisini göremedim 20 gündür kocam bizden gittikçe uzaklaşıyor bana ve kızıma hiç ilgi göstermiyor evde iki yabancı gibi duruyoruz istiyorum ki bizi sahiplensin sevsin arasın sorsun merak etsin kıskansın çok güçlü çabuk etkili uzun süreli bir işlem varmı

  23 Ocak 2020 , 10:53
 • Mert cevap

  S. Aleyküm Hocam,

  6 ay önce kendime bir sevgili yaptım, yapmaz olaydım. Ne işe ne eve ne çevreye hiç bir faydam yok. Meğer sevgilim bana adet kanı büyüsü yaptırmış. Her anım onunla dolu kurtulmak istiyorum kurtulamıyorum. Seviyorum ama bu çok fazla…itibarım sözkonusu
  Beni bu başbelasından kurtar lütfen, adet kanı büyüsünü de herkes bozamıyormuş sizi tavsiye ettiler acil yardımlarınızı bekliyorum Hocam.

  8 Mayıs 2019 , 13:15
  • Muhabbet Hoca cevap

   Mert Bey,
   Adet kanı büyüsü maalesef bu derece etkili bir büyüdür. Adeta tutsak olursunuz sizi çok iyi anlıyorum. Lütfen iletişime geçiniz.

   9 Mayıs 2019 , 17:33
 • Arzu cevap

  Merhabalar hocam öncelikle söyle anlatayım benim bi erkek arkadaşım var ve evli çocuğuda var ama bayadır aklımı kurcalayan bisey bu erkek arkadaşımla kavga etmiştik evli olduğu için sürekli konuşamıyoruz ve Eşide bizi yakalamişti 2 kere falan sonra biZde kavga etmiştik bu yüzden ve böle bi büyü yapmayı düşünüyorm ama bi taraftanda korkuyorum nasıl yapıcam bilmiyorum ama sizden o yüzden yardım istiyorum

  3 Mayıs 2019 , 13:28
  • Zehra cevap

   Merhaba siz nasil etdiniz peki? Sorunlar cozuldumu? Nasil etdiniz buyunu?

   9 Eylül 2019 , 00:20
   • Arzu cevap

    Evet, çok şükür çözüldü sorunlarımız…

    12 Eylül 2019 , 20:14
  • Aleksandrova cevap

   Ve biz budan bi zarar görecek miyiz

   30 Aralık 2019 , 09:05
 • Sevgi cevap

  Hocam ben eşimin ikinci eşiyim eşim bize soğuk davranıştı ne yapacagimi bilmiyorum eski eşi bizi rahatsız ediyo zor durumdayım eşim ayrılmak istiyo birtane 1 yasinda oglum var yuvam yıkılacak lütfen allah rızası icin yardım edin eşim böyle değil di son 1 seneden beri böyle çok güzel bi yuvamız vardı şimdi gözü bizi gormuyo

  9 Şubat 2019 , 15:08
  • Sevgi cevap

   Hocam sayenizde aramızdaki sorunlar tamamen bitti. Eski eşide çıktı hayatımızdan sayenizde huzuru buldum. Allah razı olsun. Tekrar tekrar teşekkür edeirm.

   14 Mart 2019 , 16:13
 • Eda cevap

  Benim abime sevgilisi adet Kanı içirmiş abim bizden koptu ailemizi sildi abim… şuan adet kanı büyüsünü nasıl kendi irademizle bozabiliriz ama gaziantepte bir çok hocaya gittik büyü yü bozamıyoruz.

  1 Şubat 2019 , 15:13
 • Nagihan cevap

  hocam biz sevgiliyken eşim beni daha önceden aldatmıştı şimdi ise yeni evlendik böyle bir durum söz konusu değil. yinede eski halleri tekrar eder diye korkuyorum. adet kanı büyüsü için sizinle irtibata nasıl geçerim bana yardımcı olabilir misiniz?

  28 Ocak 2019 , 09:36
 • Melisa cevap

  Bende eşimin 2. Karısıyım bir hocaya gitti eşim bu büyüyü söylemiş ve biz sürekli kavga ediyoruz huzurumuz kalmadı yardım edin

  13 Ocak 2019 , 20:29
 • Mehtap cevap

  Hocam eşime adet kani içirsem olur mu

  2 Ocak 2019 , 22:19
  • Muhabbet Hoca cevap

   Halk arasında böyle bir inanış var. Ancak, bu tamamen yanlış bilgidir. Eşinize adet kanı içirmiş olmanızın hiç bir faydası olmaz. Büyünün etkilemesi için cinler kullanılarak farklı çalışmaların yapılması gerekir.

   5 Ocak 2019 , 14:14
 • Melek cevap

  Merhaba eşimle severek evlendik. Üç senelik evliyim ve eşim beni aldattı bunu öğrendim ve eski sevgilisiyle ben sevgilisi olduğunu bile bilmiyordum Almanya’dan geldi ve tek ben olduğumu söyledi hayatında..ve eve geri döndü pişmanım dedi kabul etdim ama çöl güzel giderken sevmiyorum seni dedi bende adet kanımı nasıl içirebilirim ve sanırım o kadın bir şey yaptı kocama

  23 Aralık 2018 , 20:07
  • Muhabbet Hoca cevap

   Melek hanım,
   Eşinize büyü yapılmışsa öncelikle bu büyünün bozulması gerekir. Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

   5 Ocak 2019 , 14:19
   • Naza cevap

    Hocam merhaba ben 8 aylik evliyim 2 aylikda hamileyim..esimin ailesiylede kendiylede sorunlarim var.her firsatta bosanma konusu yapiyorlar.ben esimden ayrilmak istemiyorum.esime papaz buyusu yaptirmak istiyorum.bana asik olsn her soyledgmi yapsn ailesni gozden cikarsn kendni bana ve cocugumuza adasin istrym.ama buyu yaptrdgmda bebegine zarari olurmu.dusuk yapma sakat dogmasi yada musallat olmasi gbi bi durum olurmu

    27 Nisan 2019 , 17:19
    • Muhabbet Hoca cevap

     Sn……
     Büyü; hisler, düşünceler üzerinde değişiklik yapar. Bu bakımdan, size ve bebeğinize zarar vermez.

     9 Mayıs 2019 , 13:20
 • Crn cevap

  Merhaba adet kanı büyüsü yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

  20 Aralık 2018 , 23:58
  • Muhabbet Hoca cevap

   Ceren Hanım,
   Adet kanı büyüsü, sizin yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Bu konuda çalışma yapan bir çok kişinin bile yetersiz kaldığı böylesine güçlü bir büyüyü bu konuda bilgisi, tecrübesi ve yeterliliği olmayan kişilerin yapması düşünülemez.

   5 Ocak 2019 , 14:22
  • Gül cevap

   Hocam ben 20 yıllık evliyim eşim beni 15 yıl önce aldattı.O kadın eşime böyle bir büyü yapmış ama 2yıl sonra ben onları ayırma büyüsü yaptırdım ve ayrıldılar.Ama eşim beni farklı kadınlarla yine aldatıyor benimle cinsellik istemiyor neden olabilir acaba büyü etkisi devam ediyormudur

   31 Aralık 2019 , 00:14
 • nil cevap

  kadınlar-ada yapılabiliyor mu böyle bir şey?

  19 Aralık 2018 , 14:13
  • Muhabbet Hoca cevap

   Cinsel tercihleriniz bu yönde ise yapılabilir. Normal şartlarda erkeğin kadına tutku seviyesinde bağlanıp, aşık olması için yapılan bir yöntemdir.

   5 Ocak 2019 , 14:24
 • Hilal cevap

  Merhaba ben bekarım arkadaşımın sevgilisini çok beğeniyorum ve çok istiyorum arkadaşımın onu hak ettiğini düşünmüyorum bu büyüyü yaptırmak istiyorum fakat cinler vs bana musallat olurlar mı ?

  14 Aralık 2018 , 14:58
  • Muhabbet Hoca cevap

   Büyü doğru bir şekilde yapıldığı sürece böyle bir durum sözkonusu değildir. Büyü sevdiğiniz kişinin size olan hislerinin değişimi amacıyla yapılır. Başka bir ifadeyle size ve sevdiğiniz kişiye zarar vermez.

   5 Ocak 2019 , 14:27
 • ahmet cevap

  ben partnerımı adetlıyken ılıskıye gırersem adet kanı buyusıne kapılırmıyım

  8 Kasım 2018 , 14:36
  • Muhabbet Hoca cevap

   Sn….

   Partneriniz adet dönemindeyken ilişkiye girmek hem size hemde partnerinize sağlık açısından ciddi zararlar verir. Dini anlamda da haramdır. Böyle bir durumda ilişkiye girmenizin adet kanı büyüsüyle ilgisi yoktur.

   13 Kasım 2018 , 16:13
 • Yabancı cevap

  Ben yabancıyım kardeşime öyle şey yapılmış ve şuan kendine birşey yapmasından çok korkuyoruz

  28 Ekim 2018 , 16:55
 • Sevgi cevap

  Merhaba
  Ayın 2 sinde eşimi bi kadınla yazışırken yakaladım
  Ve bu dostça yazışmalar değildi. Kendisi de kabul etti ve hata yaptığını yalvararak söyledi. Fakat bi kaç gün sonra olmuyor ayrılmak istiyorum sesi. Olayı araştırdım 1 haftalık bir mevzu . Bu kadarlık bir zamanda bu yapılmış olabilir mi be yapmalıyım

  21 Ekim 2018 , 23:51
  • Muhabbet Hoca cevap

   Sevgi Hanım,

   Olabilir. Adet kanı büyüsü çok hızlı etki eden bir büyüdür. Eşinizde büyü olup olmadığını tespit etmek için lütfen randevu alınız. Uzaktan veya telefonla yapılan bakımlara itibar etmeyiniz. Doğru bakım yüzyüze olarak yapılan bakımdır.

   13 Kasım 2018 , 16:08
 • Erte cevap

  Hocam bana da iki ayri kadin tarafindan yapildigi soylendi fakat ben bekarim ve hic evlenmedim ustelik hic bir kadina da bi bagliligim o derece de olmadi ne yapmam gerekir

  14 Ekim 2018 , 19:44
  • Muhabbet Hoca cevap

   Sn….

   Adet kanı büyüsünün size yapılması için evli olmanız gerekmez. Ancak, bir kadına aşırı bağlılık yaşamamışsanız, bu üzerinizde bir büyü olmadığını ya da sadece adet kanı içirilmiş olduğunu gösterir. Adet kanını içmiş olmanız büyü anlamına gelmez. Endişelenmenize gerek yoktur.

   13 Kasım 2018 , 16:06
 • Merve cevap

  Ya ben birinden hoşlanıyorum sınıfta ona yapmak istiyorum nasıl yapıcam

  14 Ekim 2018 , 15:02
  • Muhabbet Hoca cevap

   Merve Hanım,

   Adet kanı büyüsü sizin yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Eğer böyle olsaydı her kadın eşine veya sevgilisine adet kanı içirir ve bağlardı. Başka bir ifadeyle sadece adet kanı yedirip-içirmek hiç bir etki oluşturmaz. Hoşlandığınız kişiye adet kanınızı içirmekten öteye geçmez ki, bu son derece sakıncalıdır. Diğer taraftan, 18 yaş ve altına hiç bir konuda maalesef yardımcı olmuyorum.

   13 Kasım 2018 , 16:00
 • Vahit cevap

  Hocam adet kani buyusu var bnde kurtulamadim isin icinden cikamadim bi turlu

  12 Ekim 2018 , 01:39
  • Muhabbet Hoca cevap

   Vahit Bey,

   Adet kanı büyüsü, kişinin iradesi dışında duygular oluşturan ve karar vermesini sağlayan en etkili büyüdür. Fiziksel olarak bir problem yaratmaz ancak bir an önce bozulmasını tavsiye ederim.

   13 Kasım 2018 , 15:55
 • Müjde cevap

  Ben eşimin ikinci karisiyim ilk karısı adet kanını icirmis fakat oğullarına sıçramış ve iktidarsız ben buyuňun bozulmasını istiyorum pek çok hocaya gittim imkansız olduğunu soyledi

  17 Eylül 2018 , 01:13
  • Muhabbet Hoca cevap

   Müjde Hanım,
   Müdahale edilmediği zaman ciddi sıkıntılar veren bu büyünün bozulması mümkündür. Allah’ın izniyle her büyü bozulabilir. Ancak, bu konuda uzmanlaşmış kişilerin bozması mümkündür. İletişime geçmeniz halinde yardımcı olabilirim.

   11 Ekim 2018 , 14:04
   • Müjde cevap

    Muhabbet abi
    Allah senden razı olsun. O kadar yere gittim şükürler olsun önce Allah’ın sonra sizin sayenizde bu sıkıntıdan kurtulduk. Yüz defa bin defa teşekkür ederim.

    20 Eylül 2018 , 13:18
  • Esin cevap

   Merhaba Hocam. Sevgilimle 2 yil oldu ayrildik.Gecmisete hayatimda baska biri oldugunu oyrendi ayrildik.Ancak hala bir birimizi seviyoruz.Lakin cok inatci bir araya hic gelemiyoruz.Ben Azerbaycandayim.O Gurcutanda.Nolur Hocam biseyler yapmama yardimci olun.Yeniden bir olalim.Gecmise sunger cekelim lutfen Hocam.

   3 Eylül 2019 , 12:20
   • Gül cevap

    Hocam ben 20 yıllık evliyim eşim beni 15 yıl önce aldattı.O kadın eşime böyle bir büyü yapmış ama 2yıl sonra ben onları ayırma büyüsü yaptırdım ve ayrıldılar.Ama eşim beni farklı kadınlarla yine aldatıyor benimle cinsellik istemiyor neden olabilir acaba büyü etkisi devam ediyormudur

    31 Aralık 2019 , 00:15
    • Muhabbet Hoca cevap

     Gül Hanım, büyünün etkisinin devam edip etmediğinin tespiti için lütfen iletişime geçiniz.

     3 Ocak 2020 , 15:40
 • seher cevap

  benim eşimdede bu gibi şeyler var en yakın arkadaşımdan şüpheleniyorum lütfen yardım edin

  11 Eylül 2018 , 01:18
  • Muhabbet Hoca cevap

   Seher Hanım,
   Telefon, e-mail veya whatsapp’tan iletişime geçmeniz halinde yardımcı olabileceğimi bildirmek isterim.

   11 Ekim 2018 , 14:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir