Bağlama Büyüsü


BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Kendine Bağlama Büyüsü: Sevdiğiniz kişi veya eşinizle barışmak ve kendinize çekmek istiyorsanız…

Ayrılan Kocayı Geri Getirme: Eşiniz tarafından terkedilmiş iseniz ve onu geri getirmek istiyorsanız….

Eşinden Ayrı Olanlar İçin Büyü: Eşinizden ayrı iseniz veya ayrılacaksanız yeniden barışmak ve bir araya gelme düşüncesindeyseniz..

Sevgilimin Sürekli Beni Düşünmesi İçin Büyü: Sevgilinizin sürekli sizi düşünmesi ve sizi aklından çıkarmamasını istiyorsanız…

Kendine Daha Çok Bağlamak İçin Büyü: Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak ve size daha çok bağlılık duyması amacındaysanız, Uzaktaki sevgilim gelsin, sevgilimin gözü benden başkasını görmesin, eşim boşanmaktan vazgeçsin, kocam beni umursamıyor diyorsanız. Bağlama vefki ile istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve size özel çözümler için lütfen iletişime geçiniz.

Göz Bağlama Büyüsü: Eşiniz veya sevgilinizin sizden başka karşı cinse yan gözle bakmaması veya gözü görmemesi amacıyla yapılan büyü türüdür. Kişi hiç bir şekilde gözü dışarıda olmaz.

Dil Bağlama Büyüsü: Genellikle kötü ve kırıcı söz söyleyen kişilerin bu davranışlarından vazgeçmesi amacıyla yapılır. Dili bağlanan kişi, size karşı söz söyleyemez ve adeta tutulur.

Erkeklik Bağlama Büyüsü: Erkeğin cinsel fonksiyonlarının durdurulması ve eşini aldatmaması amacıyla yapılan bir yöntemdir. Erkek eşinden veya sevgilisinden başka birisiyle cinsel birliktelik yaşayamaz.

Bağlama Büyüsü ve Bağlama Büyüleri hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayın…