Etiket - büyü

BAĞLILIK BÜYÜSÜ

Medyum MuhabbetBAĞLILIK BÜYÜSÜ

Bağlılık BüyüsüKötü niyetli kişilerin, karşı cinsle olan ilişkilerinizi, ticaretinizi, işinizi, rızkınızı, cinsel beraberliğinizi kısacası sizi engellemek için yaptıkları manevi girişimlerin sonucunda sizdeki olumsuzlukların genel ifadesi halk arasında “Bağlılık Büyüsü” olarak ifade edilir.

Bağlılık Büyüsü, genellikle genç yaştaki kız veya erkekleri arzulayan ancak sahip olamayan kişiler tarafından “Bana yâr olmadı, başkasına da yâr olmasın !” düşüncesi ile arzu ettiği kişinin hayata dair arzu ve isteklerinin önüne çekilen bir perde gibidir. Kişi hayal ettiği, hedeflediği, gerçekleştirmek üzere yola koyulduğu her türlü isteklerinin bir şekilde gerçekleşmediği görür ve buna geçerli bir neden bulamaz. İşte bu gerçekleşmenin nedeni kişi üzerindeki bağlılık olarak adlandırılır.

CİNSEL BAĞLILIK

Özellikle evli olan çiftlerin, eşlerine sevgi hisleri olmasına rağmen cinsel yönden hislerinin oluşmaması, fiziki olarak görevlerini yerine getirememesi şeklinde ortaya çıkan bilinen en belirgin cinsel bağlılık şeklidir. Çiftler genellikle bunu eşlerine/partnerlerine ifade edemezler ve bu durumu yorgunluk, günlük hayatın stresi veya başka nedenlere bağlayarak geçiştirmeye çalışır ve düzelmesini beklerler. Hatta bir çok evli çiftin ilk geceden beri birlikte olamadıkları ve kimselere ifade edemeden ayrıldıklarına defalarca görülmüştür. Bu sorun bazen ilişkide her şey yolunda giderken aniden kendini gösterebilecek etkilerde göstermiştir.

RIZK BAĞLILIĞI

Kişinin evinin ve ailesinin geçimi için gerekli olan tüm çabalarına, çalışmalarına ve uğraşlarına rağmen kazancın heba olup gitmesi, bereketsizlik ve ilerleyeme şeklinde kendini gösterir. Genellikle iş hayatındaki rakipler, eski ortaklar, birbirini çekemeyen haset kişilerin diğer tarafın ilerleyemesi amacıyla yaptırdığı önemli bir büyü türüdür Rızk Bağlılığı. Kazanç ve rızk için yapılması gereken tüm çabalara rağmen her seferinde bir engel ve aksilik çıkması yönünde görülür. Bu tesir ailedeki tüm kişileri etkiler.

EŞ YÖNÜNDEN BAĞLILIK

Karşı cinsle olan ilişkilerde, evlilik kararlarında, kişiye olan talebin ya hiç olmaması veya tam olmak üzereyken bir anda bozulması şeklinde kendini gösterir. Çiftler erkek veya kız arkadaşının evlilik kararına uzak durması şeklinde ifade etseler de, bir çoğunda bağlılık büyüsünün varlığından söz edilebilir. Evlenme veya kız/erkek arkadaş edinme düşüncesi içerisinde olan bir çok kişi ya hiç kimse tarafından kabul edilmez yada devam eden ilişki anlamsızca bir anda sona erebilir.

BAĞLILIK – BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Kişi kendinde yukarıda ifade edilen benzeri sorunları veya daha önceden olmayan his ve etkilenme gözlemliyorsa, kendini normal hissetmiyorsa bu konuda bir uzmanın görüşünü ve desteğini almak zorundadır. Kendisine yapılan büyünün ne olduğu anlaşıldıktan sonra, gereken büyüsü bozma çalışması, titiz bir çalışma sonucu Esmâ-ûl Hüsnâ, Âyet-i Kerimeler ve duruma göre manevi alemden alınacak destekle bozulur.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım konularin içinde önemli bir yere sahip olan Büyü Bozma çalışmalarında başarı oranı son derece yüksektir. Bilinmelidir ki, bozulamayan büyü yoktur. Ancak; doğru ve hakkıyla yapılan bir çalışma olması şartıyla

-Eşiniz tıbbî olarak sorun olmadığı halde cinsel yönden uzak duruyorsa,

-Eşiniz cinsel uzaklığını başka nedenlere bağlıyorsa,

-Çalışmalarınızın ve kazancınızın karşılığını alamıyorsanız,

-İlişkileriniz karşı tarafın ani kararıyla sona ermişse,

-Evlenme veya arkadaşlık etmek için kabul görmüyorsanız,

-Hayatın her aşamasında önünüzde bir engelle karşılaşıyorsanız,

Bağlılık Büyüsü‘nün etkisi altında olabilirsiniz. Bu büyünün çözülmesi konusunda endişelenmeyin… Doğru adrestesiniz …

medyum

Medyum Muhabbet

Medyum Muhabbet Hoca ile doğru adrestesiniz.

0212 273 21 78

Destek talepleriniz için lütfen arayınız…

Daha fazla oku...

ÇALIŞMA ALANLARI

Medyum MuhabbetÇALIŞMA ALANLARI ve ÇALIŞMALARDA SEÇİCİLİK

Medyum Çalışmaları

Deformasyona uğrayan toplumumuzda bir çok kişi ilişkilerinde sorunlar yaşamakta, sevgililer yolunda giden ilişkinin sonrasında bir anda terk edilmektedir.

Medyum Muhabbet Hoca‘nın yaptığı çalışmalardan aldığı yüksek sonuç oranı, havass ilmi uzmanlığının yanında titiz çalışma ve seçiciliği ile doğru orantılıdır. Başka bir ifadeyle, kişinin içinde bulunduğu durum çalışma yapılmaya değer nitelikte olmalıdır.

Evlenme hazırlığı içerisinde olan sevgililer, ailelerin kendi hesapları yüzünden birbirinden kopartılarak ayrılmak zorunda kalmışlardır.

Farklı hesaplar içerisinde olan kadınlar evli olan erkeği ele geçirmek ve kendisine kul – köle olması için papaz büyüsü yaparak kocayı karısından koparmak istemişlerdir.

Evli aileler araya başka kişinin girmesiyle yıpranmakta veya üçüncü kişi uğruna her şeyden vazgeçilerek eşlerini mağdur duruma düşürmektedir. İnsanlar çocuklarını bile gözü görmez duruma gelebilmektedir.

Çevredeki kötü niyetli kişiler tarafından büyüler yapılarak dengeler bozulmakta, insanların iş, rızk ve ekmeklerine müdahale edilmektedir. Kişilerin kısmetleri kapatılarak gerek evlilik gerekse iş hayatında bereketsizlik oluşturulmaktadır.

Evliliğin üzerinden bir süre geçmesinden sonra eski bağ ve samimiyet kaybolmuş, eşler birbirinden uzaklaşıp soğumaya ve birbirlerine ilgisiz davranmaya başlamışlardır. Çoğu zaman ise ilişkinin devamını istemeyen kişiler tarafından çiftlerin soğuyup ayrılmasına yönelik büyüler yapılmış olabilir.

Benzeri onlarca örnekleme yapılabilir. Buradaki ölçü ahlakî, haklı ve mağdur durumda olmaktır. Bireysel menfaatler, hırslar ve kanunen suç sayılan çalışmalar değerlendirilmez.

DOĞRU ADRESTESİNİZ

Medyum Muhabbet Hoca; büyü bozma, bağlama büyüsü, aşk büyüsü, eşler ve sevgililer arasındaki problemler, aldatma ve gideni geri getirme, kısmet açma ve papaz büyüsü bozma çalışmalarında sahip olduğu kişisel özellikler ve ilmî bilgilerle manevi yönden çözümler sunar.

Spiritual bilimler ve havâss camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi geliştiren ve son derece başarıyla uygulayan Medyum Muhabbet, çalışmalarında CİDDÎ, SEVİYELİ ve GÜVENİLİR yaklaşımıyla tüm değerleri temsil ederek günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmıştır.

Medyum Muhabbet’le randevu alarak ofisinde yüz yüze görüşebilir, sorunlarınızın çözümüyle ilgili öneriler alabilirsiniz.

medyum

Medyum Muhabbet

Medyum Muhabbet Hoca ile doğru adrestesiniz.

0212 273 21 78

Destek talepleriniz için lütfen arayınız…

Daha fazla oku...