Etiket - vefk

VEFK YAPTIRDIM TUTMADI

Medyum MuhabbetVEFK YAPTIRDIM TUTMADI

vefk tutmadıSon zamanlarda, internet kullanımının artmasına paralel olarak ilişkilerde yaşanan sorunların giderilmesi amacıyla arayış içerisinde olan insanlar web üzerinden sorunlarına çözüm arıyorlar. Elbette burada anormal bir durum yok. Ancak; bazı kötü niyetli kişiler bunu fırsat olarak değerlendiriyor ve samimi insanların bu arayışlarını suistimal ediyor.

Gerçek anlamda yeterliliği olmayan, sadece bir web sitesinden başka hiç bir birikimi olmayan bu insanlar sanki ilim sahibi gibi ahkamlar kesiyor ve rüzgarlar savuruyorlar. Sonrasında da beklenti içerisinde olan bu insanları mağdur ve çaresiz bırakıyorlar. Öncelikle bilinmelidir ki, bu konuda destek alacağınız kişiye kesinlikle ulaşabilmelisiniz.

Bir süre sonra telefonlarına bile ulaşamadığınız insan size ne verebilir ?

Bu açıdan yaklaşıldığında vefk’in tutmamasının en önemli nedeni web veya sosyal medyadan bulduğunuz ve konu hakkında hiç bir bilgisi olmayan kişilere tesadüf etmiş olmanızdır. Başka bir ifadeyle, kandırılmış olmanızdır. Siz “Vefk neden tutmadı ?” sorusunu sorduğunuzda ise “Kişinin üzerinde koruma var !” veya “Bir başkası büyü yapmış, bozmamız gerekiyor !” türünden cevaplar alıyorsanız, yanlış kişiye işlem yaptırıyorsunuz demektir.

Vefk; temelde Dualar, Ayet-i Kerimeler ve Esma-ûl Hüsna’larla yapılır. Koruma da Dualar, Ayet-i Kerimelerle yapılır. Neden engel olsun. Diğer taraftan, kişinin üzerinde büyü varsa vefk hazırlarken bu görülmüyor mu ? Göremiyorsa zaten problem burada başlıyor.

Vefk yapmasını bilen, bu konuda kendine güvenen kişi resmi ve adres olarak ulaşılabilir olmalıdır. İstediğiniz zaman kendisine bizzat ulaşabilmeli ve yüz yüze sorunlarınızı paylaşabilmelisiniz.

Elbette bu konuda çalışma yapabilen doğru ve dürüst ilim sahibi kişiler var o kişileri bu sınıfın dışında tutmak gerekir. Üzülerek belirtmek gerekir ki, internet ortamı bu işi yapanlara değil, yaptığını iddia edenlere fırsat veriyor. Lütfen dikkatli ve özenli olunuz.

Vefk yapma konusunda bilgisi olmayanlar için yorum yapmak gereksiz olur, onlar fotokopi vefk (!) yapıyor. Yaptığını zannedenler ise zaten kopya çekiyor, bilenlerin yaptığı ise bu karmaşık ortamda arada kaynamaya mahkum oluyor. Çünkü, herkes birbirini karalıyor. Vefk yaptırdım tutmadı sorusu bu nedenlerle çokça karşımıza çıkabiliyor.

Burada, gerçekten vefkin yapılışına emek verenlerin karşılaşabilecekleri hatalar veya eksiklikler üzerinde durmak gerektiği düşüncesindeyim.

Bir kimse mesela bir bayan bir erkeğin aşkını kazanmak için vefk yapıyor. Uyguladığı çalışmada gördüğü örnek üçlü vefk. Hâlbuki yine biliniyor ki, üçlü vefk Satürn (Zuhal) vefk’i dir ve Satürn aşk ya da cinsellikle ilgili değil, aksine bu konularda kısıtlayıcıdır.

Bundan sonra da o uygulamayı yaptıran kişi, “Vefk yaptırıyorum başarılı olamıyorum.” şeklinde şikâyet ediyor.

Her vefk, her işte kullanılabilirse, neden vefkler değişik yıldızlara ithaf edilmişler? Madem yapılacak işle uyumlu vefk seçmeye dikkat edilmiyor, o zaman neden yıldız saatlerine uymaya ve belli bir işi belli bir gün ve saatte yapmaya dikkat ediliyor? Anlaşıldığı gibi bu konuda büyük bir tutarsızlık vardır ve yapılacak işe göre vefk seçmeye de dikkat etmek gerekir.

Buraya kadar görüldüğü gibi bir vefk’i eksik ve çalışamaz hale getirebilecek olan birçok şey vardır ve vefk yapımı çok dikkat isteyen bir iştir.

Sayılan bu belirgin hataların dışında, konunun başında anlatılan Güneş ve Ay arasındaki açılara göre yapılan hesaplama ve yazım tarzları ile Erkek ve Dişi vefklerin hiç dikkate alınmadığını da hesaba katarsak, hemen hemen herkesin yaptıkları vefklerin çalışmamalarının sebepleri de ortaya çıkar. Bazı kişiler de ellerine geçirdikleri bir kitaba bakıp mesela Venüs’le uyumlu vefkleri ele alıp, Cuma günü Venüs saatlerini bekleyip, bir oturuşta bir sürü vefk yazıp, sonra da bu kâğıt tomarını üzerlerinde taşıyarak bir şeyler elde edeceklerini zannederler.

Hiç bir şey bu kadar kolay değildir. Belli bir amaçla yapılacak bir vefk’in yapılmasına en uygun zamanın gelmesi, istenen birçok faktörün bir araya toplanabilmesi için bazı durumlarda iki ay beklemek bile gerekebilir. Hangisi olursa olsun, bir vefk çok özel bir çalışmadır. Bu yüzden de onlara karşı ciddi ve özel davranışlar içinde olmak gerekir.

Sizde GERÇEK VEFK yaptırmak ve geleceğinizi arzuladığınız, hak ettiğiniz şekilde yaşamak istiyorsanız, lütfen iletişime geçiniz.

medyum

Medyum Muhabbet

Medyum Muhabbet Hoca ile doğru adrestesiniz.

0212 273 21 78

Destek talepleriniz için lütfen arayınız…

Daha fazla oku...

VEFK NEDEN BAŞARISIZ OLUR

Medyum MuhabbetVEFK NEDEN BAŞARISIZ OLUR

vefk yaptırdımGenel olarak günümüzde yapılan vefk’lerin çoğu başarısız olmaktadır ve bunun birçok mantıklı nedeni vardır. Her şeyden önce Güneş ve Ay açıları altında yapılması gereken vefk’lerin hesaplama ve yazılım farklılığı unutulmuştur. Ayrıca erkek ve dişi vefk’ler kuralı uygulanmaz. Elbette vefkin başarısız olmalarının sebebi bunlarla sınırlı değildir.

1) Vefk yapmaya heveslenen çoğu kimse, herhangi bir kitapta gördüğü, ne işe yaradığını bilmediği, okuduğu bir vefk’i, yapım ve hazırlık kurallarına hiç bakmadan aynen kopya etmekte ve sanki düz yazı yazarmış gibi haneleri satır satır yazmaktadır.

Bu şekilde yapılan vefk’e vefk demek bile doğru değildir. Bu yazılı – çizili bir kâğıttır. Vefk’i çalışır hale getiren onu vefk saydıran şey üzerine yüklenen enerjidir ve bu enerji yazılım bir yana daha düşünce, hazırlık aşamasında yoğunlaşmaya başlar. Vefk’in yazılışında belli sıranın izlenmesi, her hanenin yazılışında bir besmele çekilmesi veya bir salâvat okunması ya da isteğe göre seçilen bir ayetin veya duanın okunması hep vefk’e enerji yükleyen şeylerdir. Yapılan küçük bir hata bile vefk’in enerji dengesini bozmak için yeterlidir. Bu durumda da yukarıda söylendiği gibi, mektup yazar gibi yazılan vefk’ler tabii ki, hiç bir işe yaramazlar.

2) Vefk yaparken yazılış sırasına uyacak kadar bilgi sahibi olanların birçoğu da vefk’i hazırladıktan sonra gereken enerjileri ya da başka bir ifade ile vefk’in hâdimlerini aktive etmeyi ihmal ederler ve sadece gereken rutin zikirleri yaparlar.

Bu durumda da vefk’in yapılmış olması ya da yapılmaması fark etmez. İstenen işin ender olarak gerçekleştiği durumlardaysa bu, vefk’in çalışmasından değil, kişinin gayret ve çalışmasıyla uyardığı kendi psikokinetik enerjisinden kaynaklanır. Aslında vefk’in çalışması, şarj veya aktive edilmesi de kişinin kendi enerjisine bağlı bir şeydir. Kişi kendi enerjisini uyarıp, harekete geçirmeden başka hiç bir yardımcı olabilecek enerjiyi zaten uyaramaz fakat vefk enerjinin önemli bir odak noktasıdır ve onun çalışıp – çalışmaması çok şeyi farklı hale getirir.

Sonuç olarak vefk’in şarjında olan eksiklik onun çalışmamasına ve yine bir kâğıt parçasından başka bir şey olmamasına sebep olur. Vefk’in şarj edilmesi aynı zamanda kişinin kendi enerjisini de uyarmasıdır. Bunlar birbirleri ile çok yakın ilişkili şeylerdir.

3) Bazı zamanlarda, her şeyin yerine oturduğu durumlarda da bir vefk kendisinden beklenen işi görmeyebilir. Bunun da muhtemelen en büyük nedeni vefk’in yapıldıktan sonra kontrol edilmemesidir.

Belli bir tür vefk’i, mesela dörtlü vefk’i defalarca hazırlamış, ezberlemiş her şeyini bilir hale gelmiş ve o vefk’in sıralamasında ve “Artık sayı” durumlarında hata olmadığına ikna olmuş olabilirsiniz. Buna rağmen defalarca doğru çıkan bir vefk, belli bir sayı rast gelince ve tabii artık sayı kalması durumlarında hata verebilir.

Aynı sayının yapılan değişik vefklerinde ve yine mesela yukarıda anlatılan Güneş ve Ay arasındaki açılara göre yapılan değişik vefklerde bir veya iki artık sayı kalınca hata olmayabilir fakat üç kalınca hata oluşabilir. Başka bir sayının vefk’i yapılırken üç artık sayıda hata olmayabilir de iki artık sayı kalırsa hata çıkabilir. Bazen de yüzlerce defa deneseniz hiç bir durumda hata çıkmayabilir. Bu yüzden hiç üşenmeden her vefk yapışında, çok emin olunsa ve çok iyi bilinse de vefk’in kontrolü yapılmalıdır.

4) Yukarıda anlatılan hatalardan başka insani hatalar da söz konusu olabilir.

Bir sayının yanlış yazılması, sayıların bulunmaları gereken hanelerden dışarıya taşmaları gibi şeyler vefk’i işe yaramaz hale getirebilir.

5) Eski veya yeni yazıyla yazılmış olması fark etmeksizin, Havâss kitaplarında görülen vefkler, vefklerin ait oldukları yıldızların tabiatlarından çok farklı işlerde kullanılmaktadırlar.

Bu kitaplara baktığımız zaman, herhalde yapılış kolaylığı ve en az hata vermesi açısında en fazla dörtlü vefk’in tercih edildiğini görürüz. Dörtlü vefk Jüpiter veya eski dille Müşteri’ye aittir. Günü perşembedir. Bu duruma otomatik olarak onun iyi veya kötü amaçla, sadece Jüpiter ile ilgili işlerde kullanılması gerekir. Jüpiter ile ilgili işlerse, şeref, zenginlik, arkadaşlık, fiziksel sağlık, yasal konular, mahkemeler, eğitim ve benzeri şeylerdir. Bu durumda dörtlü vefk’in bunlara benzer konularda olumlu ya da olumsuz kullanılması mümkündür. Buna karşılık görüyoruz ki, dörtlü vefk her işte (Aşk, nefret, kazanç, düşmanlık, cinsellik, sağlık, şifa, korunma ve daha akla gelen her şeyde) kullanılıyor (!) Esma-ül Hüsna’ya bakıyoruz, Allah’ın sıfatları, değişik yıldızlara göre tasnif edilmiş. Mesela; “El-Kahhâr” sıfatı, Mars’a ait ya da Mars karakterinde.

Bu durumda da “El-Kahhar” isminin vefk’i yapılırsa ya da bu sıfatın kullanılacağı bir iş için vefk yapılacaksa bu vefk’in beşli vefk olması gerekir. Fakat verilen vefk örnekleri nedense hep dörtlü vefk. “Es-Selam” sıfatı Güneş’e ait. Altılı vefkle kullanılması gerekir. Buna karşılık o da dörtlü vefk halinde. “El-Musavvir” sıfatının vefk’i dokuzlu vefk olmalıdır çünkü o Ay karakterindedir. Bakıyoruz o da dörtlü vefkle gösterilmiş. Özet olarak dörtlü vefk yapılmayan şey yok. Burada hep dörtlü vefkten bahsediyorum fakat bahsettiğim bu durum her vefkte görülüyor.

Detaylı bilgi ve tüm merak ettikleriniz için Medyum Muhabbet ile iletişime geçebilirsiniz.

medyum

Medyum Muhabbet

Medyum Muhabbet Hoca ile doğru adrestesiniz.

0212 273 21 78

Destek talepleriniz için lütfen arayınız…

Daha fazla oku...