BAKIM

Büyü Bakımı Nasıl Yapılır? Bakım Yapan Medyumlar

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

Medyum MuhabbetBÜYÜ BAKIMI

bakım yapan hocalarBüyü Bakımı, kişi üzerindeki her türlü manevi etkilerin büyü, nazar, yıldız problemleri, cin musallatı gibi problemlerin tespit edilmesini sağlayan bir kontrol yöntemidir. Bu kontrol yöntemi kişi üzerindeki sorunları tespit edilmesine ve çözümüne yönelik bilgiler verir. Bakım, tamamen İslami bir uygulamadır. Diğer dinler açısından hiç bir anlam ifade etmez, dolayısıyla gayrimüslim kültürle yetişen toplumlar bakıma itibar etmez. Bu kültürde veya bu yaklaşımda bulunmak için mutlaka yabancı bir ülkede yaşamak gerekmez. Maalesef ülkemizde de pozitif ilimlere (!) inandığını ifade eden kişilerin büyü ve manevi etkileri yok saydığına üzülerek şahit oluyoruz.

İnsanın maddi yapısı olduğu gibi manevi bir yapısı da vardır. Manevi yapıdaki problemler “BAKIM” olarak adlandırılan bir kontrol yöntemiyle yapılır. Ancak, konu son zamanlarda kahve falı, tarot ve benzeri uygulamalarla suistimal edilmiş ve konu gerçek anlamından çıkmış durumdadır.

Medyum MuhabbetBÜYÜ BAKIMI NASIL YAPILIR

DİKKAT! BÜYÜ BAKIMI, UZAKTAN VEYA TELEFONLA YAPILMAZ. BİLGİLERİNİZİ ALARAK 10-15 DK SONRA “SİZDE BÜYÜ VAR” DİYENLERE LÜTFEN İTİBAR ETMEYİNİZ !

En doğru bakım, birebir  kişiyle yüzyüze olmak suretiyle yapılır. Bu şekilde yapılacak bir kontrol en doğru ve en hızlı sonucu verir. Çünkü kişi bulunduğu mekanı manyetik enerjisiyle doldurur. Bu şekilde net bilgilere ulaşmak mümkündür. Eğer bakım yapılacak kişiyle yüzyüze görüşme imkanı yoksa kişiye ait bilgilerden hareket ederek büyü vb. kontrollerin yapılması da mümkündür.

Kişiye ait bilgiler eksikse o takdirde kişinin fotoğrafı üzerinden bakım yapılır. Eski dönemlerde fotoğraf teknolojisi olmadığı için bizzat kişinin kendine ait çamaşır, çorap, kıyafet veya örtülerinden faydalanarak çalışma yapılırdı. Günümüzde bu tür eşyalara artık ihtiyaç duyulmamaktadır. Eğer bu şekilde kişi bilgilerinden veya fotoğrafı üzerinden bakım yapılacaksa kısa sürede sonuç almak mümkün değildir. Kısa sürede sonuç alınacak yöntem yüzyüze yapılan bakımdır.

Kişinin bilgileri veya fotoğrafı üzerinden yapılacak bakım için gecenin belirli saatlerinde çalışma yapmak ve ertesi gün bilgi vermek mümkündür. Uzaktan yapılan bakım bazı bilgilere ulaşamama anlamında eksiklikler taşır. Bu nedenle konu hakkında uzman olan kişiler mecbur kalmadıkça uzaktan büyü bakımı yapmayı tercih etmezler.

Günümüzde telefonla bilgileri alan kişilerin 15 -20 dakika sonra verdikleri sonuçlara kesinlikle itibar etmemek gerekir. Zira böyle bir yöntem yoktur. Gerçeği yansıtmaz. Karşılıklı yapılan bir bakım bile 30 dakika zaman alabilir. Büyü veya diğer problemlerin teşhis ve tespit edilmesi kolay değildir. Bu açıdan, kahve falına bakarken sizde büyü olduğunu iddia eden kişilerin yaptıkları bakım (!) tamamen asılsızdır.

Medyum İstanbul

Medyum MuhabbetBAKIM – YILDIZNAME FARKI

Bakım; kahve falı, tarot, kartlar, kitap açma, muska düşürme şeklinde olmaz. Bu yöntemlere itibar edilmemesi gerekir. Bu tespit ciddi bir çalışmadır, belirli birikim ve uzmanlaşma gerektirir. Halk arasında büyü bakımı en çok YILDIZNAME ile karıştırılır. Yıldızname farklı bir yöntemdir ve kişi üzerindeki problemleri tespit etmez. Yıldızname, kişinin yaradılışından gelen özellikleri, ahlaki yapısı, değerleri, olaylara bakış açısı gibi bilgiler verir. Yıldızname ile kişinin farkında olmadığı yönleri ortaya çıkarılır ve genellikle başka bir kişi ile olan uyumu konusunda doğru bilgiler verir. Örneğin, evlenecek olan çiftlerin birbirleriyle uyumlu olup olmadığı, karşılıklı anlaşmazlığa düşeceği muhtemel konular, ortak noktaları gibi bilgilere ulaşma konusunda son derece yeterli bilgiler verir.

Bakım karşılıklı yapılıyorsa, kişinin manevi ve manyetik yapısı üzerinden hareket ederek alınan bilgiler toplanır. Toplanan bu bilgiler HAVASS İLMİ ölçülerinde değerlendirilir ve varsa kişinin maruz kaldığı sorunlar tespit edilerek çözüm önerileri belirlenir. Eğer büyü bakımı uzaktan yapılıyorsa, gecenin uygun bir saatinde yine havass ilmi çerçevesinde çalışmalar yapılır ve varsa sorunlar tespit edilir. Uzaktan büyü bakımı karşılıklı yapılana göre daha yorucudur ve daha az bilgi verir.

Medyum MuhabbetBAKIM HAKKINDA BİLİNEN YANLIŞLAR

– Bakım, bir fal yöntemi değildir !
– Bakım uzmanlık işidir, kahve falı, tarot, kartlarla, kitap açarak bakım yapamaz !
– Uzaktan bakım için en az bir günlük süreye ihtiyaç vardır. Kısa sürede uzaktan bakım yapılamaz !
– Bakım ile yıldızname arasında ciddi farklılıklar vardır. Yıldızname bakım değildir !
– En doğru bakım karşılıklı olarak yapılır !
– Bakım bilinmeyen konular için yapılır, bilinen konularda bakım yaptırmak yıldız dengelerini bozabilir !
– Uzman olmayan kişilerce yapılan bakım, yıldızlarınız üzerinde kalıcı zararlar oluşturabilir !
– Bakım sonucu tespit edilen büyü, nazar, cin musallatı, yıldız problemleri mutlaka çözülmelidir !
– Bakım yapan kişi üzerinizde büyü olduğunu tespit etmişse büyü yapanları tanımlamalıdır !
– Bakım merak gidermek için yapılmaz ! Yapılan her bakım kişi üzerinde geçici de olsa hafif etki bırakır !

medyum

Medyum Muhabbet

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…