BÜYÜ NASIL YAPILIR

Büyü Nasıl Yapılır?

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

BÜYÜ NASIL YAPILIR

Büyü Nasıl YapılırBüyü ile ilgili herkesin öğrenmek istediği konu “Büyü Nasıl Yapılır” sorusuna cevap almaktır. Her nedense insanlar bu konularda bilgi sahibi olmak isterler ve büyü yapma girişiminde bulunmak isterler. Büyü, elbette herkesin yapabileceği kadar sıradan bir çalışma değildir.

Büyü, filmlerdeki gibi saçma söz ve kelamlarla yapılmaz. Büyü Allah-û Teala’nın isimleri ve Ayetleri ile yapılır (ki asıl tehlike buradadır). Zira bunu yapanlar bu Esma ve Ayetleri pis mekanlarda necis kokular tütsüleyerek ve kimi zaman ters yazarak veya okuyarak yapar hatta daha ileri gidip (neuzibillah) bu ayet ve esmaları kadınların hayız kanı, bazı hayvanların kanı ile yine necis ve haram olan bazı hayvan kemikleri, hayvanların gerilerine yazarlar ve o güne müvekkil olan sufli cinlere bu işi havale ederler. SONUÇ OLARAK; BÜYÜ CİNLERLE YAPILIR…

Hadis-i şerifte buyurulduğu üzere

“Helake sürükleyen yedi şeyden biri büyüdür.” Buhari

Büyüler dönemsel olarak, kısa süreli, uzun süreli ve ömür boyu olarak etki eder.

Kısa süreli olanlar, bir zaman sonra kendiliğinden iptal olur.

Uzun süreli olanlar, bir kaç yıl süreyle insan hayatını olumsuz yönde etkiler.

Ömürlük olanlar, karşı bir kuvvetle yok edilmedikleri sürece yani ilahi güçle cinler bedenden çıkarılmadıkları sürece bir insanın ömür boyunca hayatının mahvolmasına sebep olurlar.

MedyumlarBÜYÜ YAPMA YÖNTEMLERİ

Büyü yapmada kullanılan bir çok yöntem vardır. Tamamına yer vermek mümkün değildir. Ancak; genellikle yapılan büyülerin esası aynı temele dayanır.

1- Kur’anı temiz olmayan şeylerle yazar veya yazdığı Kur’anı yine pislikle siler şeytan o insana gelir, Kur’andan bir ayet veya sureyi adet kanı, idrar v.b. ile yazar.

Mısır’da bir büyücüye nasıl başarılı olduğunu sorarlar, “Ben yasin’i bir tabağa yazar sonra o yazıya işer ve aynı sidik ile yazıyı silerdim. Bu şekilde başarılı olurdum” der.

Bizimle iletişime geçen bazı kişiler sidik ile büyünün çözüleceğini zannederek eve, kapılara sürülen domuz yağınının sidik ile yıkanarak bozulacağını ifade ediyorlar. Hatta sidik içenler bile oluyor!

2- Başka bir yöntem ise hayvan kesmektir. Bu genellikle siyah bir hayvandır. Hayvan besmele çekmeden kesiliyor veya boğuluyor. Sonra o hayvanı harabe bir eve veya mekana attırıyor. Çünkü, sufli cinler (şeytanlar) böyle mekanları sever, orada yaşarlar. Sonra da okunan azimetle Cin, istekleri yerine geldiği için artık yapanın istekleri yerine getiriyor.

3- Diğer bir yöntemde ise herhangi bir kadın ile erkeğin birbirlerinden ayrılmaları, kadın veya erkeği uzaklaşması, annesini babasını kötü göstermek, işini kötü göstermek için yapıyor. Bu karanlık bir odada perdeler ve ışıklar kapalıyken yapılıyor. Tüm bu işleri cünûp iken yapıyor. Hatta bu işleri yaptıran kadın ile zina ediyor. Sonra cinlerin liderine tapınır gibi azimet okuyor. Bu okuma esnasında yanında siyah bir kedi veya kuş beliriyor. Bazen bir ses duyuyor herhangi bir şey görmüyor. Sonra o cin’e emrediyor. Cin‘de isteğini yerine getiriyor.

4- Kur’an’ı alır tuvalete girer ve Kur’an’ı ayaklarının altına koyar veya üstüne oturur. Bazı tılsımlar okur. Sonra çıkıp bir odaya girer. Artık şeytanın sevdiklerinden olmuştur. İstediğini yaptıracak hale gelir.

5- Kur’anı Kerim‘den bir sûre’nin harfleri tek tek olmak üzere tersten başlayarak yazılır ve üzerine azimet okuyarak cinle irtibat kurar.

6- Bazı bitkiler, kişinin kullandığı eşyalar veya bu konuda belirlenen sabun, kilit, nohut, şeker v.b. malzemelerle yapılan büyülerdir. Üzerine okunan azimetler sayesinde cinler gelir ve kişinin isteğini yerine getirir.

MedyumlarBÜYÜ TAZELEME – YENİLEME

Bazı büyülerin ömür boyu sürmesine karşın, bazıları bir ay ya da bir yılda etkisini kaybeder. Mesela biber yakarak birinde arzu uyandırmak mümkün olabilir fakat bu geçici bir istektir. Bunun devam etmesi için bu büyüyü tekrarlamak gerekir. Bununla beraber kaşık büyüsünün etkisi kısa sürelidir. Bir süre sonra yenilemek gerekir. Domuz yağı büyüsünün etkisi ömür boyudur, bulunup temizlendiği anda etkisini kaybetmez. Geçici veya kısa süreli büyüler tekrarlanması durumunda etkili olurlar. Yani büyüler ömür boyu ve kısa süreli olmak üzere ikiye ayrılırlar.

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Medyum logo