DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ

Domuz Yağı Büyüsü ve Domuz Yağı Lekesi...

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ

Domuz Yağı BüyüsüDomuz yağı büyüsü, kara büyü grubunun en çok uygulanan yöntemlerinden biridir. Kara büyülerin özelliği gereği necis (kötü , pis) hayvan parçalarından olan domuz yağı ile yapıldığı için son derece etkili ve kesin sonuçlar verir. Domuz yağı büyüsünde cinler kullanılır. Kullanılan bu cinler şeytani oldukları için verilen görevi severek ve isteyerek yaparlar. Bu bakımdan da etkisini kısa sürede gösterir ve bozulmaması için cinler aşırı direnç gösterirler. Bu direnç, domuz yağı büyüsünün kolay bozulamayacağı anlamında da gelir.

Özellikle karı-kocayı ayırmak, iş-rızk-kısmet kapalılığı, ticareti ve yükselişi engellemek, yıldız dengelerini bozmak, kişiyi toplum ve karşı cinsle olan ilişkilerinde itibarsızlaştırmak amacıyla yapılır. Temelde amaç bir düzeni tamamen bozmak ve dağıtmak olduğu için hızlı ve gittikçe artan seviyede etki gösterir.

Günümüzde ortada hiçbir sebep yokken birbirinden aniden soğuyan eşler veya sevgililer, domuz yağı büyüsü ile ayrılıp boşandıklarından maalesef habersizlerdir. Bu bakımdan evlerin girişinde, içinde, eşyalarda, kapılarda, eşiklerde, kıyafetlerde görülen lekelerden şüphe edilmelidir. Elbette her lekede büyüden şüphelenmek anlamsızdır. Ancak; çıkartmakta zorlandığınız ve sarı tonlarında olan kalıcı bir lekeden şüphe duyulmalıdır. En azından kontrol edilmelidir. Eğer aile ve iş hayatında da problemler varsa şüphenin artması doğaldır.

İş ve ticari hayatta da acımasızca rekabet halinde olan insanların işlerini yok edip dağılmalarını sağlamak için domuz yağı büyüsü yaptıkları bilinmektedir. Maalesef bu tür tespitler çoğu zaman iş yeri dağıldıktan sonra yapıldığı için kurtulma imkânı olmamakta ve domuz yağı büyüsü ile istenen sonuç alınmış olmaktadır.

İstanbul Medyumlar

MedyumlarDOMUZ YAĞI NEDİR

Domuz, Kur’an-ı Kerimde haram kılınan ve ismi özellikle belirtilen tek hayvandır.

“Allah sizlere yalnız leşi, kanı, domuz etini, bir de Allah’tan başkası adına kesilenleri haram kıldı.” (Bakara, 2/173; Nahl, 16/115)

Peygamber Efendimiz (S.A.V.),domuzun satışının, yağının, kandilleri yakma ve gemileri yağlamada kullanılmasına bile müsaade etmemiştir. (Buhari, Büyü, 112)

İslam açısından kesinlikle yoruma kapalı şekilde yasaklanan domuz eti ve domuza ait tüm ayrıntıların (kıl, yağ, deri vb.) aynı zamanda bilimsel olarak da tamamen zararlı olduğu ispatlanmış durumdadır. Domuz eti ve yağında kimyasal olarak zararlı toksinlerin olduğu, insan sağlığına zarar verdiği bilinmektedir. Aynı zamanda Kirlian fotoğraf yöntemiyle de domuz yağı ve etinin negatifliği net bir şekilde ispatlanmış durumdadır.

Manevi açıdan ise haram ve necis olarak bildirilen domuz yağı, tüm negatif etkileri üzerinde yoğun olarak barındırması, şeytani cinlere karşı cazibe noktası oluşturması nedeniyle yaşanılan mekânlarda bile bulundurmanın sakıncalı olduğu bilinmektedir.

MedyumlarDOMUZ YAĞI LEKESİ NASIL ÇIKAR

Domuz YağıDomuz yağı, gözle kontrol edildiğinde bilinen hayvansal yağlardan farkı değildir. Normal temizlik malzemeleriyle de kolaylıkla temizlenebilir. Ancak, büyü yapılarak hazırlanan domuz yağı normal domuz yağından tamamen farklıdır. Rengi açık sarı hale gelir ve kokusu değişir. Çünkü domuz yağı büyüsünde bu yağa birkaç bitkisel katkı ilave edilir. Bu domuz yağının temas ettiği, sürüldüğü yerden temizlenmesi son derece zordur. Zira sürüldüğü yere adeta işler ve bir bütünün parçası haline gelir.

Domuz yağı bulunan bir yerin tümüyle yok edilmesi önerilir. Havass âlimlerinin, domuz yağının bulunduğu bir duvarı tamamen yıkarak yeniden inşa ettikleri bilinmektedir. Temizliğiyle bile uğraşmanın tehlikeli olacağı düşünülmüştür. Ancak, yok edilmesi mümkün olmayan eşyalardan temizlenmesine dair yöntemler vardır. Bu durumda, sirke ve ergenlik dönemine girmemiş kız çocuğuna ait idrar kullanılabilir. İdrar veya sirke kuruduktan sonra temizlik malzemesiyle temizlenebilir. Günümüzde ev hanımlarının leke çıkarma uzmanlığı (!) bu konuda maalesef yetersiz kalır. İlk olarak kimyasal malzemelerle temizlenmeye çalışılan domuz yağının temizlenmesi daha da güçleşmektedir. Domuz yağı tespit edildiğinde elle temas tavsiye edilmez. Mümkünse bir eldivenle temizleme yapılmalıdır.

Burada en önemli konu, domuz yağı lekesinin temizlenmesiyle domuz yağı büyüsünün etkisini kaybetmeyeceğinin bilinmiş olmasıdır. Domuz yağının o bölgeye sürüldüğü andan itibaren etkisi başlar ve temizlenmiş olsa bile etki devam eder. Bu bakımdan, domuz yağı büyüsü bozulmadığı sürece lekenin temizlenmesi hiçbir anlam ifade etmez.

MedyumlarDOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Domuz yağına karıştırılan bitkisel malzemeler ve üzerinde yapılan işlemler sonrası şeytani cinler büyünün amacına göre kişilere özel olarak görevlendirilir. Bu görevlendirme sonrası zarar verilmek istenen kişinin bulunduğu mekâna veya kişinin kıyafetlerine sürülmesiyle etkileme başlamış olur. Başka bir tabirle adresini bulmuş olur.

Domuz yağı üzerine görevlendirilen cinler doğrudan kişi üzerinde etkileme yapmaya başlarlar, büyü ve cinler açısından artık domuz yağı lekesinin hükmü yoktur. Domuz yağı temizlenmiş olsa bile etkileme devam eder. Domuz yağı büyüsü için mutlaka eve birilerinin girmiş olması gerekmez. Bazen uzakta olan kişiler için cinler vasıtasıyla da adresine ulaştırılabilir.

Domuz yağı büyüsü yapabilmek için mutlaka şeytani cinlerle irtibat halinde olmak gerekir. Cinler görevlendirilmeden bir yere domuz yağı bulaştırmanın hiç bir faydası olmaz. Zaten büyü olmayan domuz yağı temizlik sonrası kolaylıkla çıkabilen bir lekedir.

MedyumlarDOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Domuz yağı büyüsü eşlerin ayrılması, huzur bozma, ticarette iş-rızk ve müşteri kaybı amacıyla yapıldığı için yapılış amacına göre farklı belirtiler gösterir.

Eşlerin ayrılması amacıyla yapılan domuz yağı büyüsü eşler arasında öncelikle tartışmalar, anlaşmazlık ve uzak durma şeklinde kendini gösterir ilerleyen aşamalarda ise kin, nefret ve tiksinme hisleri şeklinde sonuç verir. Hatta eşlerin birbirlerini domuz gibi gördükleri ifade edilir.

İş, ticaret ve rızk engelleme amacıyla yapılan domuz yağı büyüsü ise iş kaybı, olması gereken işlerin olmaması, müşteri kaybı, varsa ortaklar arasında gerginlik tartışma şeklinde belirtiler gösterir. Kazanılan paranın bereketi kalmaz ve adeta kazanç yok olur gider. Borç artar ve buna anlam verilemez.

Genel olarak hangi amaçla yapılırsa yapılsın domuz yağı büyüsü kişide durgunluk, bunun yanında ani sinirlilik, çevreye nefret ve adı konulamayan huzursuzluk hali olur.

MedyumlarDOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Domuz yağı büyüsü kara büyü grubunda olduğu için büyünün yapılışında şeytani cinler görevlendirilerek yapılır. Her büyü Esma-ül Hüsnalar, Ayet-i Kerimeler ve duaların yardımıyla bozulur. Ancak, burada görevlendirilen cinlerin de yok edilmesi veya görevinden uzaklaştırılması gerekir. Uzaklaştırılmayan cinler bir süre sonra kişi üzerinde aynı etkiyi göstermeye devam ederler. Bu bakımdan domuz yağı büyüsünü bozmak için özel bilgi ve yeterlilik gerekir.

Halk arasında domuz yağı büyüsü bozma konusunda en çok yapılan hata domuz yağı lekesinin temizlenmesiyle ilgili verilen çabadır. Oysaki lekenin temizlenmesiyle büyü bozulmuş olmaz. Bu bakımdan, domuz yağı büyüsünün bozulması seviyeler üstü bir uzmanlık ve tecrübe gerektirir.

Domuz yağı büyüsü ve domuz yağı büyüsü bozma hakkında detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Medyum logo

Comments (14)

 • Ramazan ERCAN cevap

  Hocam iyi akşamlar eşim ile 1.5 yıllık evliyiz ve evlendiğimiz günden beri sürekli kavga gürültü eksik olmuyor 3.5 alık bir bebeğimiz var boşanma aşamasına kadar geldik bugün eşim mutfakta temizlik yaparken mutfak dolabında bir fincanın içinde yarısına kadar dolu koyu kıvamda ve koyu sarı renkli yağ buldu dolabın en arkasında içerisinde tohum parçaları gibi şeyler vardı bana kokusu sarımsak kokusu gibi geldi bunun bir büyü olma ihtimali varmıdır acaba ?

  1 Aralık 2021 , 19:19
 • Hasan Durmaz cevap

  Selamun aleyküm hocam
  16yıl lık evliliğim var herşey çok güzeldi bir sorun yoktu ama şuan perişan olduk rezil kepaze olduk benim evimden yattığım yatağın altındaki bazanın içindeki çantanın içinden muska çıktı bozdurmak için hocaya gittik 40 gün sürede bozulur inşallah dedi hergün 3 sefer isra süresi dinliyoruz eşimle birlikte bu büyüyü bize yapanın bula bilirmisn iz lüfen

  17 Ekim 2020 , 08:12
 • Meryem cevap

  Evin duvarında koltuğun arkasında ve tuvalet duvarında parlaklık var ama her zaman belli olmuyor evde de huzursusuz büyü olabilir mi diye şüphelendim ne yapsam bilemiyorum

  6 Eylül 2020 , 19:29
  • Elif cevap

   babamın tişörtünü yıkadım sererken bişey yoktu ama kuruduktan sonra komple yağ lekesi olduğunu gördüm babam bu ara çok sinirli agresif sizce büyü müdür ve başka belirtileri var mıdır

   4 Ekim 2021 , 13:38
 • İsmail deniz cevap

  Hoca kim lütfen yardımcı olun başımda böyle bi sıkıntı var

  21 Mayıs 2019 , 02:56
  • Muhabbet Hoca cevap

   Sn…
   02122732178 veya 05372143311 no’lu telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

   21 Mayıs 2019 , 14:14
   • Aaaa cevap

    Hocam iyi günler.
    Ben 13 yıl önce ev temizliği yaparken mutfak dolabının en üst kısmında hafif sarımsı bir avuç yag buldum hatta yağın kenarında elle dolap kenarına sıyrılmış bir şekilde.Elime azcik aldım kokmuyordu .Daha önce böyle şeyler bilmediğim icin bezle silip attım. Anneme bir kaç kez söyledim ama çok ilgilenmedi çünkü aile olarak kimseyle bir sorunumuz yok.Evimizde kardeşler arasında gerginlik vardı ama şimdi sürekli kavga huzursuzluklar çok fazla.4 kardeşiz ve yetişkin bireyleriz asla evililik ve ilişkimiz olmuyor ben zaten 3 bine yakın iş başvurusu yaptım asla dönüş alamiyorum hemde çok basit işler olmasına rağmen. BU konu 13 yıl.sonra şu sebepten tekrar gündeme geldi geçen sabah ezanı sonrası namaz kıldım uyudum.Sakallo bir yaşlı amca gordum rüyamda ve bana şöyle dedi ;
    Sizin işleriniz neden yolunda gitmiyor biliyormusun yıllar önce evinde bulduğun şey yüzünden onu halletmeden asla yolunda gitmeyecek dedi ve bitti rüya devamı olmadi

    1 Temmuz 2020 , 13:36
    • Muhabbet Hoca cevap

     Sn….
     Böyle bir durumda mutlaka büyünün bozulmasına ihtiyaç vardır. Detaylı bilgi için lütfen telefonla iletişime geçiniz.

     2 Temmuz 2020 , 11:51
 • Kemal cevap

  Benim birisine karşı intikamım var, onlar mutlu oldukça kendime yediremiyorum. Domuz yağı büyüsü yaptırsam benim istediğim şekilde olur mu. Başka türlü hırsımı alamıyorum. Ne olursa olsun umurumda değil. Nolur yardımcı olun,

  10 Mayıs 2019 , 19:23
 • Merve cevap

  Mine hanım gerçekten faydası oldumu çünkü anne ve babamada yapılmış çok kötü kavga ediyorlar lütfen cvp verin mine hanım faydası oldumu nasıl ulaşabilirim 🙏🙏

  7 Mayıs 2019 , 00:51
  • Mine cevap

   Merve faydası olmasa neden yazayım bence büyüyü muhabbet hocama bozdur. anne babanı kurtar bu illetten… ne olduğunu ben bilirim kardeş…

   9 Mayıs 2019 , 14:27
 • Mine cevap

  Hocam,
  Allah sizden razı olsun. Şu lanet büyü bozuldu da evimize huzur geldi. Gerçekten yani bozulamayacak büyü yokmuş. Ama doğru kişiyi bulabilirsen. Çok araştırdım ama hamdolsun ailem eşim ve ben kurtulduk yoksa 1 yıldır çekmediğimiz kalmamıştı. Arkadaşlar düşünmeyin bence, Muhabbet hoca üzerinizde büyü varsa bu işi çözer. Emin olun konusunda uzmandır

  1 Mart 2019 , 20:35
  • Fidan cevap

   Ücret Ödediniz mi

   3 Mayıs 2019 , 21:27
   • Mine cevap

    Evet ödeme yaptım Ama zaten işinde uzman olan herkes bu şekilde çalışıyor.

    5 Mayıs 2019 , 16:22

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir