BİZ KİMİZ?

Medyum Muhabbet Hoca Kimdir ve Neler Yapar?

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

MedyumlarMEDYUM MUHABBET KİMDİR

Medyum Muhabbet KimdirMedyum Muhabbet, küçük yaşta aile büyüklerinden gelen yeteneklerini keşfetmiş ve gençlik dönemini dedesinin çizgisi doğrultusunda Hz.Mevlana’nın manevi iklimini teneffüs ederek yetişmiştir. Dedesinin vefatıyla birlikte, yeteneklerini daha güçlü bir şekilde hissetmeye başlamıştır.

Eğitim hayatı boyunca havas alimlerinden aldığı eğitim sayesinde uzun yıllar çevrenin de etkisiyle bu yönünü ortaya çıkaramayan Medyum Muhabbet, üniversite eğitimi sonrası iş hayatındaki çalışmalarının ardından profesyonel anlamda medyumluk çalışmalarına başladı.

Evli ve 3 çocuk babası olan Medyum Muhabbet, 30 yılı aşkın süredir HAVÂSS, HÜDDAM, RUKYE ve BURÇ İLİMLERİ üzerindeki çalışmalara yoğunlaşmıştır. Bu yoğunlaşma onu insanın manevi yapısı, dışarıdan gelen manevi etkiler ve bu etkilerden kurtulma çalışmalarında uzmanlaşmasını sağladı. Bu çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edildi.

Muhabbet Hoca, bu konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgi kirliliğinin dillerde dolaştığı toplumumuza, bilinmeyen gerçeklerin daha kolay anlaşılabilmesi adına ciddi ve doğru bilgilerle, bireylerin gelişimine de katkıda bulunmayı görev edinen bir yaklaşım tarzı benimsedi.

Günümüzde medyum ve büyü çalışmalarının ciddi anlamda suistimal edildiği bir ortamda danışanlarına Mecidiyeköy/İSTANBUL adresindeki resmi ofisinde kabul ederek doğrudan yüzyüze görüşme modeliyle çalışmalar yapar.

Muhabbet Hoca, kişisel ve ailesel sorunların çözümünün yanı sıra, gruplara ve bireylere ” İnsanın Yaratılış Gerçeği “ hakkında eğitim ve seminerler vermekte ve yakında çıkacak olacak olan kitabı üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Medyum Muhabbet’le randevu alarak ofisinde yüz yüze görüşebilir, sorunlarınızın çözümüyle ilgili öneriler alabilirsiniz.

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Medyum logo