BAŞARILARIMIZ

Yapmış Olduğumuz Başarılı Çalışmalar

BAŞARILARIMIZ

Medyum logoBelli bir temel ve esasa dayalı olarak yapılan bu çalışmalar sonrasında alınan sonuçları, başarılarımız veya başarılı medyumlar arasında göstermeyi en basit ifadeyle haddin aşılması ve edep noksanlığı olarak değerlendiriyoruz.

Zira, hiç bir konu ve olayda Cenab-ı Allah’ın izni olmadıkça zerre miktarı ilerleme – gelişme olmaz. Bu bakımdan; alınan sonuçlar, haşâ kişilerin değil Yüce Allah’ın takdiri doğrultusunda gerçekleşmiştir. Elbette bu çalışmaları yapan kişilerin ehil olması ve yeterlilikleri önemlidir. Başarılı medyumlar bu bilince sahip olmalıdır.

Ancak; bu noktada kendimizi bir yerlere getirme çabası içerisinde olmadan, sıradan aciz bir kul sıfatıyla azimle çalışarak, doğruları yaparak ve takdiri Cenab-ı Allah’tan beklemeliyiz. Destek olduğumuz kişilerin de konuya bu açıdan bakmalarını sağlayarak problemlerin çözümüne katkı sağladığımız bilinmelidir.

Başarılı medyumlar, gerçek anlamda yalnızca çalışmalarından sonuç alan medyumlar olarak bilinmemelidir. Gerçek anlamda medyum topluma aynı zamanda yön verebilecek yeterliliğe, bilgi ve birikme sahip olmalıdır. İnsanları doğru noktalara yönlendirmeli aynı zamanda şimdiki ifadeyle koçluk yapabiliyor olmalıdır.

Hayatının büyük bir kısmını, insanların gerçek sevgi, aşk ve muhabbet’le yaşatma mücadelesi içinde geçirip, sahip olduğu bilgi ve birikimlerini, kişisel özellikleriyle birleştirerek sizlere profesyonelce çözümler üretme yoluna adayan CİDDİ, GÜVENİLİR, RESMİ ve GERÇEK MEDYUM MUHABBET; uzman çalışmalarıyla, sizlere çözümler üretiyor…

İstanbul Medyumlar

MedyumlarBAŞARILI MEDYUMLAR

Kendisine çözüm ürettiğimiz sayısız kişi, üzerindeki olumsuz enerjinin uzaklaşmasından sonra hayatın kendilerine daha farklı yaklaştığını belirtmişlerdir. Bu paralelde kendilerinin de hayata baktıkları pencerenin değiştiğini ve negatif etkilerin altında kaldıkları dönemlere göre çok farklı bir çizgiyle AİLE, İŞ, ÖZEL HAYAT ve İLİŞKİLERİNDE başarıya ulaştıklarını ifade etmişlerdir.

Medyum Muhabbet, aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiştir. HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve METAFİZİK konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir görmüştür. Ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki başarılı medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Medyum logo