SİZDEN GELENLER

Değerli Yorumlarınız Teşekkür Ederiz...

Muhabbet Hocam,

İnternette bu kadar fazla saçma sapan bilgiler varken, gerçekleri paylaştığınız için size teşekkür ederim. Aslında bende hakkınızdaki asılsız yorumlardan etkilenmiştim, ancak bu kişilerin kendi siteleri olduğunu ve herkesi karalayıp kendilerini önplana çıkarmaya çalıştıklarını farkettim. Madem onlar doğru ve dürüst neden sizin gibi randevu verip yüzyüze görüşemiyorlar. Buradan herkese sesleniyorum, sakın bu yorumlara inanmasınlar. Gerçek bir çözüm istiyorsanız Muhabbet Hoca’ya güvenebilirsiniz.

İSTANBUL (B.D. 36)

Sn. Muhabbet Hocam,

Sahip olduğum düşünce tarzım nedeniyle özellikle aşk büyüsü vs. gibi konulara olan inancım zayıftı. Ta ki sizinle karşılaşıncaya kadar. Zorlu bir ilişkide çareyi ancak aşk büyüsü yaptırarak bulabileceğimi söylediklerinde, inanmasam da denemiş olmam hayatımın kadınının şu an eşim olmasını sağladı. Özverili desteğiniz için size minnettarım. Çok teşekkürler ve başarılar diliyorum.

BURSA (Koray A. 34)

Sevgili Hocam,

Kocam evi terk edip gitmişken buldum sitenizi. Allah biliyor ya pek ümitli aramadım sizi. Döneceğine hiç ihtimal vermiyodum çünkü yabancı kadın çok güzeldi. 8-9 ay vazgeçip döner diye bekledim ama adam son aylarda eve uğramaz olmuştu. Siz, Allah’ın izniyle geri dönecektir dediğinizde sevindim ama buruktum. Sonra sanki mucize gibi geri döndü bana hem de senin yerini kimse tutmuyor diyerek. Hocam size hakkımı sonuna kadar helâl ediyorum, lütfen siz de hakkınızı helâl edin. Allah’a emanet olun.

BRUKSEL - BELÇİKA (Sevgi Y. 28)

Muhabbet Hocam,

15 senedir Danimarka’dayız. Biliyorsunuz burada esnafız, son 1 yıldır krizin de etkisiyle resmen kuruduk. Çoluk çocuk perişan olduk. Sizi aradık bi kısmet açtırma faydalı olur belki diye. Çok şükür son zamanlarda işlerimiz açıldı. Son gönderdiklerinizi de dört gözle bekliyoz inanın. Allah razı olsun hocam.

KOPENHAG - DANİMARKA (Zeki M.)

Saygıdeğer Hocam,

Nerden başlanır ne söylenir bilemiyorum. Bir medyum insanların hayatında bu kadar mı etkili olurmuş. Bir evladımız var Allah ömür versin ama ana baba olarak onun kötü alışkanlıkları bizi tüketti. Alkol, gece hayatı, uygunsuz ilişkiler derken bizden de evimizden kopup giden oğlumuz hocam sayesinde kurtuldu tüm bu kötülüklerden. Allah bin kere razı olsun kocam da ben de size her zaman duacı olacağız.

KAYSERİ (A.C.)

Sevgili Muhabbet Hocam,

Oğlumun düğününde sizi de görmek isteriz. Geçen yıl hiç onaylamadığımız, yaşayışıyla, aile yapısıyla gerçekten olumsuz bir kıza tutulan oğlum çok şükür sözümüzü dinler oldu ve şimdi tam bir hanımefendi olan gelinimizle düğün hazırlığındalar. Çok çok teşekkür ederiz.

ADANA (Neriman P.)

Hocam,

Lise yıllarımdan beri sevdiğim ve beni de aynı şekilde seven erkek arkadaşım ne olduysa benden uzaklaştı. Artık evlenmeyi beklerken nasıl oldu da bu hale gelmiştik bilemiyorum. Bir çok çalışma yaptırdım ama sonuç alamadım. Size gönderdiğim maili de bu da olmaz ama deneyelim diyerek göndermiştim. Yaptığınız vefkten sonra 2 ay bekledim ve sonunda erkek arkadaşım yeniden aşık oldu bana. Şimdi ailemle tanışmak istiyor. Emekleriniz için sonsuz teşekkürler hocam.

İZMİR (P.M. BAYAN 25)

Saygıdeğer Hocam,

Fransada yaşıyorum, evlenip geldim buraya. 10 yıldır çok iyi giden bir evliliğimiz varken eşim zamanla benden uzaklaştı. Hayatında başka bir kadın olduğunu öğrenince yıkıldım. Size ulaşıp bu durumun düzeltilebileceğini söylediğinizde pek de ümitlenemedim ama şükürler olsun ki, yaptığınız çalışmadan sonra o kadından ayrılıp soğudu ve yine bana bağlandı. Size minnettarım.

PARİS - FRANSA (Y.D. 35)

Merhaba Muhabbet Hocam,

Bundan 2 ay önce sizden eşim için destek almıştım. Şu an hayatım tam manasıyla mükemmelleşti. Allah sizden razı olsun. Hey şey için teşekkürler. Sevgiyle kalın.

İSTANBUL (S.K. BAYAN 40)

Hocam,

11 yıllık evliliğimizin iki yıldır kötü gitmesi sizi tanımama vesile oldu. Eşim bir yıldır evi ve çocuğuyla ilgilenmiyordu. Mesajlarını ve görüşmelerini yakaladım. Her defasında o kadınla ilişkimiz bitti diyordu. Hocamın yapmış olduğu vefk Allahında izniyle etkisini gösterdi. “Yuvamız yıkıldı” dediğim anda tereyağından kıl çeker gibi kurtulduk. Şimdi 2 aylık hamileyim eşim inanılmaz değişti eskisinden daha iyi ..YARDIMLARINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER HOCAM

İSTANBUL (D.Ö. BAYAN 38)

Hoca efendi,

Son 3 aydır oğlum Hristiyan bir kıza tutulmuştu. Öyle bir tutulmuştu ki, ailesinden, işinden herşeyinden vazgeçmişti. Dinini değiştirmeye kadar gitti. Ne bizi dinliyordu ne de başkasını. Sanki kızın kuklası olmuştu. Sayenizde Papaz büyüsü yapıldığını anladık. Büyüyü bozdunuzda elhamdülillah bir süre sonra herşey düzeldi. Oğlum yine eskisi gibi saygılı ve kibar haline geri döndü. Ben duramadım durumu anlattım kendisine, Türkiye’ye geldiğimizde oğlum elinizi öpmeye gelecek. Allah sizden razı olsun…

BERLIN-ALMANYA ( S.A. 52)

Hocam,

5 yıldan beri düzenli giden ve evlilik hazırlığında olduğum ilişkim araya girenler yüzünden sona ermişti. Dünya başıma yıkılmış ne yapacağımı bilemiyor ölmek istiyordum. İnternette gezerken hocamın sitesini buldum. Telefonla görüştük ve bana çok güven verdi. Vefki önerdi, ve sabrı öğretti bana. Şimdi herşey yolunda. Lütfen sabırla bekleyin. Dünya başıma yıkılmışken şimdi dünyanın en mutlu insanı benim. Hocam ben sana nasıl, hangi yaptığın için teşekkür edeyim bilmem ki! Abiliğine mi, psikolog gibi beni telkin etmene mi, beni Rabbime döndürmene mi. Allah razı olsun Hocam.

İSTANBUL (M.K. 36)

Muhabbet Hocam,

Neredeyse bitmek üzere olan evliliğimi, sizin sayenizde kurtardım, üstelik eskisinden daha da iyi haldeyiz. 9 yıldır oturup sohbet edemediğim kocam artık eve gelip sohbet etmek için neredeyse can atıyor. Çocuklarım, 1 aydır mutlu aile gördüler, biz filmlerde olduğunu sandığımız mutluluğu evimizde yakaladık. Allah sizden razı olsun. Selamlar.

İSTANBUL (A.U. BAYAN 37)

Muhabbet Bey,

Hayatımda bu tür işlere hiç inanmazdım. İyi derecede üniversite eğitimi alan birisi olarak pozitif bilime inanır ve bu tür manevi konuların varlığını ve gerçekliğini inkar ederdim. Yurtdışında yaşamaya başladıktan sonra çalıştığım işyerindeki bir kişi tarafından bana ikram edilen kahve hayatımı zindan etti. Aylarca işe gidemedim. Ellerim, ayaklarım tutmaz olmuş. Dişlerim kilitlenmişti. Hiç bir doktor çare bulamamıştı. Annem sayesinde size ulaşamamış olsaydık bu kişinin bana yaptığı büyüden kurtulamayacaktım. Allah razı olsun. Gönderdiğiniz duaları üzerimde taşıyor ve namazımı aksatmıyorum. Size minnettarım…

NEW YORK - AMERİKA (S.V. BAY 33)

Muhabbet Abi,

4,5 senedir beraberlik yaşadığım sevgilim hiç bir gerekçe yokken anlamsızca ayrılmıştı. Tüm telefonlarını değiştirmiş, hatta msn’ini bile değiştirmişti. 3 aylık ayrılıktan sonra sizi buldum. Allah sizden razı olsun. Meğer bir başka kız büyü yaptırmış sevgilime, bana bağlansın diye. Sayenizde bozuldu da sevgilime kavuştum. Hayatımda böyle bir 4 ay yaşamadım. Allah bu günleri bir daha yaşatmasın. Her şey için teşekkür ederim.

ADANA (K.D. BAYAN 33)

Muhabbet Hocam,

15 senedir Danimarka’dayız. Biliyorsunuz burada esnafız, son 1 yıldır krizin de etkisiyle resmen kuruduk. Çoluk çocuk perişan olduk. Sizi aradık bi kısmet açtırma faydalı olur belki diye. Çok şükür son zamanlarda işlerimiz açıldı. Son gönderdiklerinizi de dört gözle bekliyoz inanın. Allah razı olsun hocam.

KOPENHAG - DANİMARKA (Zeki M.)

Muhabbet Hocam,

5 yıldır birlikte olduğum ve tereddütleri sebebiyle bir türlü evlilik aşamasına gelemediğim kız arkadaşımla şu an sayenizde 2 aydır nişanlıyım. İkna etmemde çalışmalarınızla verdiğiniz desteklere çok teşekkür ederim…

LONDRA-İNGİLTERE (M.Y. BAY 27)

Hocam,

17 yıldır evliyim ve 2 kızım var. Son zamanlarda eşim bana karşı soğuk ve isteksiz davranamaya başladı. Haliyle şüphelendim ve takip etmeye başladım. Facebook’ta bir kadınla tanıştığını ve onunla ilişkisi olduğunu öğrendim. Kendisi bunu inkar etti ama kısa süre sonra kabullenmek zorunda kaldı. Ayrılma kararı almıştı. Dualarınız ve yaptığınız vefk çalışmaları sonucunda eşim eskisinden daha fazla ilgili ve sevgi dolu birisi oldu. Kadından ayrıldı. Allah’a şükürler olsun ağzımızın tadı şimdi yerine geldi. Hürmet eder saygılarımı sunarım.

ANTALYA (M.B. 41 BAYAN)

Sayın Hocam,

Sevgilim 3 yıllık beraberliğimiz sonrası hiç sebep yokken ” senden soğudum” diyerek aniden beni terk etmişti. Bu ayrılık beni mahvetmişti çünkü hamileydim. O bunu bilmiyordu. Ayrılmışken bunu söylersem çocuğu aldırmak isteyecekti. Önce Allah, sonrasında sizin desteklerinizle sevgilim geri geldi. Hamile olduğumu da anlayınca hemen evlenme kararı aldı. Kısmet olursa doğacak çocuğuma adını siz koyacaksınız. Ne olur beni kırmayın…

İSTANBUL (V.F. 27 BAYAN)

Sayın Muhabbet Bey,

Çocuktan arkadaşım olan M.A.’yı birlikte olduğu kadından nihayet ayırabildik. 8 ay’dır evine ve işine doğru dürüst uğramayan canım arkadaşım, benimle 2 gün telefonlaşmazsa duramazken 3 haftadır beni ne arıyor ne soruyor. Eşlerimiz görüştüğünden haberlerini alıyorum. Dairesini boyatmış, eşyalarını yenilemiş. Hemen hemen her akşam Karşıyaka’da adım atmadık yer bırakmıyorlarmış. Şükürler olsun. Size, emeklerinize, gönlünüze sağlıklar diliyorum. Nasıl minnetarım bilemezsiniz. Ailesi adına saygılar ve hürmetlerimle.

İZMİR (N.K. BAY 44)

Muhabbet Bey,

Benim ve ailemin üzerine kabus gibi çöken papaz büyüsü illetini bozup, aile ve iş hayatımın normale dönmesi için vermiş olduğunuz çabaya sonsuz teşekkür ederim. Kocam nihayet o kadının gerçek yüzünü görüp doğru tercihi yaptı ve bana geldi. Evimizin üzerindeki kara bulutlar dağıldı. Ne kadar teşekkür etsem azdır size.

İZMİT-KOCAELİ (Nihal Z. 38)

Muhabbet Hocam,

Birbirimizi çok sevdiğimiz halde, ortada hiç sebep yokken aniden beni terk eden sevgilimi yeniden bana döndürdüğünüz için size teşekkürü borç bilirim. Nişan hazırlıkları yapmaya bile başladık. Ailesiyle de tanıştırdı. Allah izin verirse yakında da evleniyoruz. Her şey için sağolun.

İZMİR (S.Ş. BAYAN 37)

Muhabbet Hocam,

Öncelikle bu kadar güven sorunu yaşanan bir ortamda, medyum olarak işinin hakkını veren nadir insanlardan olduğunuzu belirtmek isterim. Sizden aldığım destekle ve yapmış olduğunuz bağlama vefki ile eşim bana ve çocuklarımıza geri döndü. Allah sizden razı olsun.

İSTANBUL (N.Y. 41)

Sevgili Hocam,

Eşimle aramızda yıllardır süren soğukluk sayenizde bitti. Şimdi eşimle sanki yeni evlenmiş gibi cicim ayları yaşıyoruz. Allah sizden razı olsun hocam.

HATAY (A.D.43)

Hocam,

Annemle babam kendimi bildim bileli kavga ederdi. Babamın başka başka ilişkileri oldu. Ta ki Medyum İzmir sitenize rastlayıncaya kadar. Çok şükür ki rastlamışım. Son bir yıldır babam, anneme, bize ve evimize bağlandı. Buradan size binlerce kez teşekkür ederiz.

İZMİR (M.Y.25)

Muhabbet Abi,

Son 7 yılda üç defa iş kurup battım. Bir türlü rast gitmedi işlerim. Bir arkadaşım size gelmişti telefonunuzu verdi bir görüş bişey kaybetmezsin dedi. Allah biliyor, çok ta bişey değişmeyeceğini düşünerek aramıştım sizi. Ben mi değiştim, müşteriler mi değişti bilmiyorum başladığım işin ekmeğini yiyoruz çoluk çocuk. Bir de sizin gibi bir abim oldu. Abi iyi ki tanışmışız çok teşekkür ederim.

ANKARA (Ahmet S. 44)

Saygıdeğer Hocam,

6 yıl önce istemediğim halde halamın oğluyla evlendirilip Almanya’ya geldim. Ben ona hep abi gözüyle bakmıştım nihayetinde zaten onun da başka birini sevdiğini buraya gelince öğrendim. Bizi istemediğimiz halde evlendirerek günaha giren ailelerimizi ayrılık konusunda ikna etmek için sizden aldığımız desteği hiç unutmayacağım. Şimdi, hala oğlu sevdiği bayanla nişanlı bense çalışıyorum. Türkiye’ye dönmedim. Hayatımız sayenizde zehir olmadı. Size minnettarım.

ALMANYA (A.R. 29)

Sayın Hocam,

Kimseleri beğenmeyip evlenmeyen sonra da kısmeti kapanan kızımı nihayet nişanladık. İyiliklerinizi unutamam hocam. Ne sıkıntımız olduysa destek verdiniz. Hepimizin derdine derman oldunuz. Allah ne muradınız varsa versin.

İSTANBUL (Hediye N. 52)

Hocam,

Oğlumun asi davranışlarından, yaramaz arkadaşlarından, sorumsuzluklarından artık bunalmış ve çocuğu evden atacak hale gelmişken sizinle tanıştık. Yaptığınız telkinler ve çalışmalar oğlumu inanılmaz değiştirdi. Sanki o hayta gitti, yerine bambaşka beyefendi bir çocuk geldi. Çok sağolun hocam. Allah çocuklarınızın gününü göstersin size.

BURSA (G.T. 48)

Hocam,

40 yaşıma kadar doğru düzgün uyku girmedi gözüme. Hep bir tedirginlik, korku, evham. Ne yaptımsa durumum düzelmedi. Psikologlar, hocalar, bitkisel yöntemler fayda etmedi. Kocam artık benim bu ruh halimden çok rahatsız olmuştu sizi araştırıp bulmuş. Gidelim dediğinde de ümidim yoktu ama sizin desteğinizle 40 yaşımdan sonra deliksiz uykunun tadına vardım. Allahım ne muradınız varsa versin.

KOCAELİ (P.R. 41)

Medyum Hocam,

İlminiz, bilginiz takdire şayan ama ben en çok tavsiyelerinize hayran kaldım. Bizler ne dinimizin inceliklerini, ne kendimizi, ne ilişki yaşamayı bilmiyoruz. Sizden aldığım desteklerle hayatıma, yaşadıklarıma dünyaya bambaşka pencereden bakmayı, sabrı öğrendim. Sonsuz teşekkürler sadece hoca değil, değerli bir koçsunuz bence.

KANSAS-AMERİKA (A.E. 34)

Muhabbet Hocam,

Oğlumla, gelinimin geçen sene huzurları bozuldu, bakım yapan bir kadına gittik. Bir kadının oğluma adet kanı büyüsü yaptırdığını öğrendik. Bakımı yapan kadına boz bunu dedim, benim bu işi yapacak ilmim yok ben sadece bakarım diyerek sizin adınızı verdi. O lanet kadının yaptığı adet kanı büyüsünü siz bozdunuz. Oğlum kadını bıraktı, Rabbim bir de çocuk verdi hocam gelin gebe. Allah sizi de evlatlarınıza bağışlasın.

DİYARBAKIR (Ş.C. 51)

Çok Değerli Muhabbet Hocam,

Yabancısı olduğumuz bu gurbet ellerde içine düştüğümüz lanet olasıca durumdan bizi kurtardın ya Allah ne muradın varsa versin. Hocam sırf Almanya ya gelmek için kızımla evlenip, sonra da kızıma türlü türlü kötülükler yapan pis adam artık bizden tamamen ayrıldı. O gönderdiklerinden sonra gidip kendisi boşanma davası açtı geçen hafta da çok şükür sonuçlandı, çocuğum kurtuldu. Allah bir değil bin kere razı olsun senden.

HAMBURG - ALMANYA (Hediye D. 52)

Hocam,

48 yaşında evli ve 2 çocuklu bir babayım. Hatırlarsınız belki Eskişehir’den F.U. olmayacak bir hata yapıp gönlümü benden 20 yaş küçük bir bayana kaptırmıştım. Sizi aradığımda yasak aşkıyla ailesi arasında ne yapacağını birmez bir durumdaydım. Tavsiyeniz bu aşkı unut oldu ve bana ayırma soğutma büyüsü yapıp benim aileme dönüşümü sağladınız. 2 ay boyunca bana destek oldunuz o dönem ve şu an aradan 5 ay geçti. Çok şükür eşim ve çocuklarımın yanında huzurluyum. Bunu da sizin desteğinize borçluyum. Allah ne muradınız varsa versin hocam. Saygılar.

ESKİŞEHİR (F.U.)

Medyum abim,

Öncelikle artık çok rahat uyuduğumu ve karabasanlardan kurtulduğumu söylemek istiyorum. Yıllardır gece olup ta yatağa gireceğim korkusuyla yaşadıktan sonra sizi bana tavsiye eden arkadaşıma ve size çok teşekkür ederim. Bana hazırladığınız koruyucu vefk her zaman yanımda.

ANKARA (Filiz M.)

Değerli Hocam,

Sayenizde işlerimi toparladım. Hani insan batar da dibi görür ya ben daha da dibi görmüşken, önce Allah’ın sonra da sizin kıymetli çalışmanızla diplerden kurtuldum. Bana senin için en uygun olan iş şans kısmet açma çalışması dediğinizde ne yalan söyleyim pek inanmamıştım. Şu an bu düşüncemden utanıyorum. Sabrettim ve sizin de söylediğiniz gibi adım adım düzeldi herşey. Rabbim selamet versin size.

KONYA (Niyazi S.)

Medyum Hocam,

Öyle görünüyor ki ben seçimimi iyi ki sizden yana yapmısşm. Altta yazdığı gibi doğru adrestesiniz… Evet ben doğru adreste olduğumu artık biliyorum. Size inancım gittikçe artıyor. Başkaları gibi parayı aldıkdan sonra insanları kandırmadığınıza inanıyorum. Allah’ın izniyle sizin yardımınızla bu sorunuma çözüm bulacağımıza inanıyorum. Sizinle bunları paylaşmak geldi içimden. Şimdiden herşey için teşekkürler hocam.

SAMSUN (G.B. BAYAN 30)

Muhabbet Hocam,

5 yıldır birlikte olduğum ve tereddütleri sebebiyle bir türlü evlilik aşamasına gelemediğim kız arkadaşımla şu an sayenizde 2 aydır nişanlıyım. İkna etmemde çalışmalarınızla verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim…

LONDRA (M.Y. BAY 27)

Değerli Hocam,

Eşimle 6 yıl evli kaldıktan sonra boşandık ve o başka biriyle evlendi. Bir süre sonra yeniden görüşmeye başladık fakat yeni eşi onu bırakmaya yanaşmıyordu. Sizi aradığımda o kadar çaresiz hissediyordum ki ama yaptığınız çalışma ve özellikle verdiğiniz psikolojik destekle o zor zamanları atlattım. 6 ay geçti ve eşim boşandı şu an tekrar evlenmek için hazırlık yapıyoruz. Kaybettiğim mutluluğu yeniden buldum. Allah sizden binlerce kere razı olsun.

İSTANBUL (E.C. BAYAN 32)

Sevgili Hocam,

Çok sevdiğim Nazlım’a sayenizde kavuştum. Benden bir kaç yaş büyük diye kesinlikle kabul etmeyen, hatta bu evlilik olursa beni sileceklerini söyleyen annemle babam şimdi eşimi çok seviyorlar. Onlar sizin sayenizde ikna oldular hocam. Nazlı ve ben size minnettarız.

İSVEÇ (A.Y. BAY 26)

Selam arkadaşlar,

Ben 5 senelik evli bir bayanım 2 ay önce eşimle ufak bir tartışma yaşadık ve olay büyüdü mahkemelik olduk. Eşim bana boşanma davası açtı ve artık tamamen umutsuz kalmıştım, herşeyin bittiğini düşünüyorken internetten Muhabbet Hocamın adresini bulup kendisiyle iletişime geçtim ve benimle bir takım bilgiler paylaştı, ilk başta biraz umutsuzdum ama hocamın yaptığı çalışmaların etkisini gördükten sonra eşimin bana döneceğine inandım. Eşimin eski eşi bize büyü yapmış ve bu büyüyü bozdu hocam tam 1 hafta sonra eşim bana aniden döndü. Çaresiz dert yoktur, lütfen Muhabbet Hocayla konuşmadan umutsuzluğa kapılmayın…

İZMİR (Ş.G. BAYAN 28)

Hocam,

Evlenerek geldiğim gurbette yaşadığım cehennem hayatının suçlusu olarak eşimi ve ailesini görürken, memlekette beni isteyen akrabalarımın yaptırdığı büyünün, sayenizde bozulmasıyla huzuru ve mutluluğu buldum. Size çok teşekkür ederim. Dualarından bizi mahrum bırakmayın. Allah’a emanet olun.

DÜSSELDORF-ALMANYA (H.R. 29)

Muhabbet Hocam,

4 yıldır sevgilimi bir türlü evlenmeye razı edememiştim. Dökmediğim diller kalmadı, ailesine kadar herkesle konuştum herkes bu konuda kızımız isterse sorun yok dediler. Ancak; sevgilim “endişelerim ve korkularım var” diyerek hep evliliğe uzak duruyordu. Artık ayrılma kararı almak üzereydim. Çünkü, daha fazla ısrar gereksiz olacaktı. Bilmesem, “sevmiyor” diyecektim. Son olarak size başvurdum. Ne kadar geç kalmışım! Şimdi yıllardır boş yere ısrar ettiğimi ve zaman kaybettiğimi düşünüyorum. Sizin yardımlarınızla sevgilim evlenmek için geç kaldığımızı söyleyince adeta dilim tutuldu. Aileler arasında sözlendik yakında nişan sonra düğün. Allah’ım rüya gibi…

ANKARA (G.K. BAY 32)

Sevgili Hocam,

Çocukluk yaşımdan beri sevdiğim ancak ailemin bir türlü kabullenemediği erkek arkadaşımı, aileme nihayet kabul ettirdik. Ailemdeki bu değişime ben bile şaşırdım. “Siz seviyor ve istiyorsanız” diyerek evlenmemize razı oldular. Emekleriniz için tekrar tekrar teşekkür eder, ellerinizden öperim.

TRABZON (E.D. BAYAN 26)

Sayın Hocam,

20 yıllık evlilik ve 3 çocuktan sonra yabancı bir kadına kapılan ve bizi terk eden kocamı sizin sayenizde yuvamıza döndürdük. Allah sizden razı olsun. Ben ve çocuklarım size ne kadar teşekkür etsek azdır. Dağılmak üzere olan bir aileyi dualar ve desteğiniz sayesinde kurtardık. Hürmetlerimi sunar, ellerinizden öperim.

ROTTERDAM-HOLLANDA (F.B. BAYAN 44)

Hocam,

Papaz Büyüsü illetinden kurtulmak için 3 yıldır gitmediğim yer kalmamış, gittiğim herkes sende “Papaz Büyüsü” var ama ben bozamam diyordu. Allah sizi karşıma çıkardı. Şükürler olsun ki ilminiz, sabrınız ve o hayran olduğum tarzınızla beni bu sıkıntıdan kurtardınız. Bu yazımı lütfen yayınlayın. Benim gibi büyü belasına yakalananlara özellikle tavsiye ediyorum. Ben çok kişiye gidip, çok paralar harcadım, onlar harcamasınlar. Gerçekten hocamın söylediği gibi DOĞRU ADRES’tesiniz.

İSTANBUL (M.İ. BAY 40)

Merhaba Hocam ve belkide benimle aynı durumda olan arkadaşlar. Kısa bir evlilik sonrasında eşimle ayrılma noktasına geldik ve ayrı yaşamaya başladık. Eşim benim yüzümü görmeyi bırakın sesimi,adımı dahi duymaya tahammülü yoktu. Son derece kötü günler yaşıyordum. Bir çok hocayla çalışmaya başladım fakat hepsi hüsranla bitti, dolandırıldım, sözlü tacizlere uğradım. Hocamla çalışmaya başladıktan 5 gün sonra benden o kadar nefret eden eşim ansızın yanıma geldi. İlk günlerdeki gibi…
O günden beri eşimle görüşüyor, konuşuyor ve keyifli zamanlar geçiriyoruz. Eşim tekrar birlikte olmamız konusunda çaba gösteriyor. Şu anda tam anlamıyla biraraya gelmemiş olsakta kabus gibi geçen 6 aydan sonra birlikte olabileceğimizi bile düşünemezken eşim beni özlüyor, arıyor, soruyor, kıskanıyor… Sizinle tanıştığımdan beri her zor zamanımda yanımda oldunuz. Hocam Allah sizden binlerce kez razı olsun.

İSTANBUL (D.S. BAYAN 30)

Değerli Hocam,

Eşimle 6 yıl evli kaldıktan sonra boşandık ve o başka biriyle evlendi. Bir süre sonra yeniden görüşmeye başladık fakat yeni eşi onu bırakmaya yanaşmıyordu. Sizi aradığımda o kadar çaresiz hissediyordum ki ama yaptığınız çalışma ve özellikle verdiğiniz psikolojik destekle o zor zamanları atlattım. 6 ay geçti ve eşim boşandı şu an tekrar evlenmek için hazırlık yapıyoruz. Kaybettiğim mutluluğu yeniden buldum. Allah sizden binlerce kere razı olsun.

İSTANBUL (E.C. BAYAN 32)

Hocam,

Ticarette herşey olur, memleketin durumu belli diye sesimizi çıkartmazken, eşimin sayesinde sizle tanıştım , hayatımın sonuna kadar sizi unutmayacağım. Geçen hafta ne oldu biliyor musunuz, mal veripte aylardır tahsilatını yapamadığım firma borcunu ödedi. Ümitsizce teklif verdiğim şirket benden daha düşük fiyat veren varken beni tercih etti. Biz elimizden geleni yaptık gerisini Allah’a bıraktık. Elhamdülillah. Ne desem bilmiyorum. Demek ki herşey Duaymış biz unutmuşuz.
Selam ve saygılarımla.

KAYSERİ (M.D. BAY 41)

Değerli Medyum Hocam,

Nihayet kızımı, yıllardır görüşüpte bir türlü evlenme teklif edemeyen ve başkasıyla evlenmemesi için tehdit eden delikanlıdan kurtardık. Sayenizde. Çocuk şimdi İstanbul’da iş bulmuş çalışmaya gitti, giderkende kızımla vedalaşıp helalleşmiş. Allah hakkında hayırlısını versin diye. Allah razı olsun sizden. Bu yaz kızımın düğününe çağırsam misafirimiz olurmusunuz. Hayırlı günler.

SAMSUN (Ş.D. BAYAN 52)

Medyum Hocam,

Özellikle yalnız kaldığım zamanlarda kendimi ağır ve halsiz hisseder, uykudan korkarak uyanırdım. İçimde bişeyler beni sıkıştırır ve daraltırdı. Bu bende uzun zamandan beri vardı. Sitenizi inceledikten sonra acaba bende de cin musallatı olabilir mi demiş ve sizi aramıştım. Sayenizde yeniden doğdum diyebilirim. İnanırmısınız burnum bile daha iyi koku alıyor artık. Emeklerinize, gönlünüze sağlık.

PARİS-FRANSA (Z.E. BAY 26)

Hocam,

Okul yıllarından bu yana uzaktan uzağa sevdiğim kişi sayenizde artık kocam. Benim yıllardır cesaret edip söyleyemediğimi bana bir akşamda söyleyip karısı olmamı istedi ve geçen hafta evlendik. Meğer ne kadar geç kalmışım. Başta çok korkmuştum ama şimdi herkese tavsiye ediyorum. Duaların gücüyle hayallerime kavuştum, size sonsuz teşekkür ederim.

ANKARA (B.R. BAYAN 23)

Sayın Hocam,

Oğlumla gelinim arasında yıllardır aşamadıkları soğukluk vardı. Bir çok hocaya gittik ve hepsi de “papaz büyüsü “ yapılmış, işin ehli biri tarafından bozulmadıkça düzelmez dediler. Sitenize bu konuyu araştırırken tesafüf ettik ve iyiki etmişiz. Sayenizde ne yapılmış olan papaz büyüsünden ne de soğukluktan eser kaldı. Çok şükür yuvalarını yıkılmaktan kurtardınız, şimdi de torun bekliyoruz. Allah sizden razı olsun.

BERLİN-ALMANYA (A.Ç. BAY 55)

Değerli Hocam,

Sevdiğim kızı kaç kere istedim ailesinden. Ailemle kapılarını aşındırdık ama adam nuh dedi peygamber demedi vermedi kızını. Ben kaçırayım seni gel diye ısrar ederken o sizi bulmuş internetten. Hocam nasıl bir dua ya da nasıl bir çalışma yaptınızsa biz evlendik üstelik bu inatçı adamın gözde damadı oldum. Tabii iyi ki kaçırma fikrinden vazgeçirip sabret demişiniz hocam. Sağolun hocam.

MANİSA (Tekin Ç. 27)

Sayın Hocam,

Kocamla tanıştığımızda ilk eşiyle ayrı yaşıyordu ve boşanma davaları devam ediyordu. İlk eşi ilişkimizi öğrendikten sonra boşanma konusunu çok uzattı ve hep bizi ayırmaya çalıştı. Geçen yılın başlarında ortada hiçbişey yokken eşimle kavgalarımız başladı. Sinirinden, hakaretlerinden, beni aşağılamalarından ve en çok ta bigün bana gözüme domuz görünüyosun demesinden şüphelenip domuz yağı büyüsünü araştırdım. Sitenizde okuduklarımdan sonra, biraz sizi araştırdım özellikle büyü bozma konusunda referans olanlar oldu. Sizi aradığımda bu büyüyü bozabileceğinizi ama biraz zaman alacağını çünkü birkaç yıl öncesinde yapıldığını söylemiştiniz. Hocam 1,5 ay bekledim sabırla çalışmalarınızın sonucunu ve Allahıma şükürler olsun kocam eskiden olduğu gibi aşkla bakar oldu bana. Bu arada yaptığınız korumayı da taşıttırıyorum belli etmeden. Allah sizden bir değil bin defa razı olsun hocam.

KONYA (B.Ş.36)

Çok Değerli Muhabbet Hocam,

İnsanın elini attığı heryer elinde kalıp kurur mu? Bu kadar basiretsizlik olur mu? Bu nedir büyü mü, şanssızlık mı diye araştırırken sitenize takıldım. Telefonda bana “illaki büyü diye düşünmeyin yıldızınız düşük olabilir” dediğinizde ne alakası var demiştim. Yaptığınız vefki üzerimde taşımaya başladıktan sonra sanki adım adım herşey yolunda gitmeye başladı. Her ne yaptıysan hocam eline emeğine sağlık.

ANTALYA (E.A. 38)

Değerli Hocam,

Çok severek evlendiğim karımla büyüler yüzünden aylarca birbirimizden uzak durduk. Kime, nereye gittiysek çare olamadılar. Sizi tavsiye eden arkadaşımdan Allah bin kere razı olsun ve tabiki sizden de. Herkesin çözülmez dediği büyüyü bozabileceğinizi söylediniz ve bozdunuz. Eşim de ben de size duacıyız.

ANKARA (A.N. 34)

Muhabbet Bey,

Kocamın benden ve evimizden uzak olup sürekli annesi ve ablalarıyla yakın olması, onların sözünden çıkmaması beni delirtiyordu. Sanki adamın karısı değil, ev işlerine bakan, çocuk bakan hizmetli gibiydim. Yaptığınız çalışmadan sonra üzerindeki o garip etki neyse kayboldu. Şimdi bensiz adım atmaz oldu, bana çok düşkün ve ağzımdan çıkacak söze bakıyor. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok sağolun hocam.

MERSİN (Mine O. 32)

Sevgili Hocam,

Okuldan binbir heves ve hayalle mezun olup, 2 sene iş bulamadan dolaştım durdum. Tam oldu bu iş, kesin çağıracaklar dediğim işler bile son anda bir bahaneyle ters döndü. İnternette şansızlık, kısmetsizlik için dua var mı diye bakarken sizin sitenize denk geldim. Aradığımda vefk çalışması önerdiniz. Vefkimi aldıktan 1 ay sonra iyi bir reklam ajansında grafiker olarak işe başladım. 4 ay dolacak. Çok teşekkür ederim hocam.

TEKİRDAĞ (Selin A. 25)

Hocam,

3 yıl öncesinde kocam bir kadına tutuldu. Evliliğim artık bitme noktasına gelmişti. Bir arkadaşım fal baktıralım dedi, eşimin sevgilisi olduğunu ve ona papaz büyüsü yaptırdığını, bu büyüyü bozdurmazsam eşimin beni bırakacağını söyledi. Sizi aradığımda kendinizden emin bozulamayacak büyü yoktur Allah’ın izniyle diyordunuz. Papaz büyüsü sayenizde bozuldu. Kocam ayrıldı o kadından sanırım çalışmalardan 1,5 ay sonraydı. Çok şükür eskiden olduğu gibi huzurumuz yerinde.

ALCASE-FRANSA (H.T. 39)

Muhabbet Hocam,

İnternette bu kadar fazla saçma sapan bilgiler varken, gerçekleri paylaştığınız için size teşekkür ederim. Aslında bende hakkınızdaki asılsız yorumlardan etkilenmiştim, ancak bu kişilerin kendi siteleri olduğunu ve herkesi karalayıp kendilerini önplana çıkarmaya çalıştıklarını farkettim. Madem onlar doğru ve dürüst neden sizin gibi randevu verip yüzyüze görüşemiyorlar. Buradan herkese sesleniyorum, sakın bu yorumlara inanmasınlar. Gerçek bir çözüm istiyorsanız Muhabbet Hoca’ya güvenebilirsiniz.

İSTANBUL (B.D. 36)