AYRILIK BÜYÜSÜ

Ayrılık Büyüsü - Ayrılık Büyüsü Bozma

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

AYRILIK BÜYÜSÜ

Ayrılık BüyüsüKişinin bulunduğu şehirden, işinden, tüm çevresinden, aile ve akraba bağlarını koparıp bilinmeyen bir yere gitmesi için yapılan büyülere Ayrılık Büyüsü denir. Bütün bunların sonucunda kişi, içinde bulunduğu ortamdan sıkılmaya başlar, içinde türlü sıkıntılar hisseder, bulunduğu kişinin yanından veya ortamdan ayrıldığı zaman tarifsiz bir rahatlama hissetmeye başlar. Bir süre sonra ilgili olduğu iş, kişi veya mekanda hiç bir şey yapma isteği oluşmaz ve terk etme kararı alır.

Ayrılık büyüsü, özellikle birbirini seven çiftlerin ayrılması amacıyla yapılır. İlişkiyi çekemeyen, kıskanan ve sizleri ayırmak isteyen kişiler tarafından yapılabileceği gibi sevdiğiniz kişinin daha önce beraber olduğu kişiler tarafından da yapılabilir.

Ayrılık için yapılan bu büyünün belirtileri kolaylıkla anlaşılabilir. Bu büyüye maruz kalan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta ilişkinin başlangıcında sevdiğiniz kişinin size olan hisleriyle bugünkü hislerinin karşılaştırılmasıdır. Elbette ilişkilerde zaman zaman tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanabilir. Bu his ayrımını yaparken, tartışma ve kırgınlıkları dikkate almamak gerekir. Dün olduğu gibi sizin üzerinize hassasiyetle eğilmiyor ve mesafeli duruyor hatta zaman zaman ayrılıkla ilgili ifadelerde bulunuyorsa bu durumda bu büyü akla gelmelidir.

İstanbul Medyumlar

MedyumlarAYRILIK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Ayrılık büyüsü kişilerin birbirinden ayrılması veya bulunduğu mekanı terk etmesi amacıyla yapıldığı için iyi niyet taşımaz. İyi niyet taşımayan tüm büyüler ise iradeye zorla müdahale ettiği için kişiye istemediği düşünce veya davranışları yaptırma etkisine sahiptir.  Büyü yapımında kullanılan tüm yöntemler bu büyüde de kullanılır.

Büyünün etkisiyle sevdiği kişiden ayrılanlar, kendilerinde büyük bir rahatlama hissederler ve adeta kurtuldukları düşüncesine kapılırlar. Yaşadıklarının ciddi bir hata olduğunu düşünerek kendilerini uçurumun eşiğinden dönmüş gibi değerlendirirler.

MedyumlarAYRILIK BÜYÜSÜ BOZMA

Ayrılık büyüsü, kişinin istemediği düşünce ve davranışlar oluşturduğu için etkisi ayrılıkla sona ermez. Başka bir ifadeyle, sevdiğiniz kişiden ayrıldıktan sonra büyünün görevi biterek sizi rahat bırakmaz. Hangi amaçla yapılırsa yapılsın büyü bozulmadığı sürece etkisi sonra ermez. Büyünün etkisiyle ayrıldıktan sonra başladığınız diğer ilişkilerde de sorun yaşamanıza neden olur. Sadece ilişkilerde değil, tüm toplumsal ve bireysel ilişkilerde negatif algılanma sağlar.

Sevdiğiniz kişiyle aranızda bir süredir ayrılık konuşulur olmuşsa, sevdiğiniz kişinin sizden ayrılacağını düşünüyorsanız siz de Ayrılık Büyüsünden şüphelenmelisiniz. Büyü Bozma yöntemleri ve çözüm önerileri için lütfen iletişime geçiniz.

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Medyum logo

Comments (2)

 • Zeynep cevap

  Eşim ve ben hiç mutlu değiliz, ayrılmak istiyoruz ama sürekli engeller çıkıyor.
  2 sene ayrı yaşadık. Tam gitti kurtuldum derken çıktı geldi.
  Buyuklerin etkisi ile kabullenmek zorunda bırakıldık.

  8 Temmuz 2019 , 00:52
  • Muhabbet Hoca cevap

   Zeynep Hanım,
   Bu durumda büyünün bozulması gerekir. Yardımcı olabilirim. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

   18 Temmuz 2019 , 18:22

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir