AYRILIK BÜYÜSÜ

Ayrılık Büyüsü - Ayrılık Büyüsü Bozma

Medyum MuhabbetAYRILIK BÜYÜSÜ

Ayrılık BüyüsüKişinin bulunduğu şehirden, işinden, tüm çevresinden, aile ve akraba bağlarını koparıp bilinmeyen bir yere gitmesi için yapılan büyülere Ayrılık Büyüsü denir. Bütün bunların sonucunda kişi, içinde bulunduğu ortamdan sıkılmaya başlar, içinde türlü sıkıntılar hisseder, bulunduğu kişinin yanından veya ortamdan ayrıldığı zaman tarifsiz bir rahatlama hissetmeye başlar. Bir süre sonra ilgili olduğu iş, kişi veya mekanda hiç bir şey yapma isteği oluşmaz ve terk etme kararı alır.

Ayrılık büyüsü, özellikle birbirini seven çiftlerin ayrılması amacıyla yapılır. İlişkiyi çekemeyen, kıskanan ve sizleri ayırmak isteyen kişiler tarafından yapılabileceği gibi sevdiğiniz kişinin daha önce beraber olduğu kişiler tarafından da yapılabilir.

Ayrılık için yapılan bu büyünün belirtileri kolaylıkla anlaşılabilir. Ayrılık büyüsüne maruz kalan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta ilişkinin başlangıcında sevdiğiniz kişinin size olan hisleriyle bugünkü hislerinin karşılaştırılmasıdır. Elbette ilişkilerde zaman zaman tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanabilir. Bu his ayrımını yaparken, tartışma ve kırgınlıkları dikkate almamak gerekir. Dün olduğu gibi sizin üzerinize hassasiyetle eğilmiyor ve mesafeli duruyor hatta zaman zaman ayrılıkla ilgili ifadelerde bulunuyorsa bu durumda ayrılık büyüsü akla gelmelidir.

  Medyum MuhabbetAYRILIK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Ayrılık büyüsü kişilerin birbirinden ayrılması veya bulunduğu mekanı terk etmesi amacıyla yapıldığı için iyi niyet taşımaz. İyi niyet taşımayan tüm büyüler ise iradeye zorla müdahale ettiği için kişiye istemediği düşünce veya davranışları yaptırma etkisine sahiptir. Bu bakımdan ayrılık büyüsü isminin tam anlamıyla büyüdür. Büyü yapımında kullanılan tüm yöntemler bu büyüde de kullanılır.

Ayrılık büyüsünün etkisiyle sevdiği kişiden ayrılanlar, kendilerinde büyük bir rahatlama hissederler ve adeta kurtuldukları düşüncesine kapılırlar. Yaşadıklarının ciddi bir hata olduğunu düşünerek kendilerini uçurumun eşiğinden dönmüş gibi değerlendirirler.

Medyum MuhabbetAYRILIK BÜYÜSÜ BOZMA

Ayrılık büyüsü, kişinin istemediği düşünce ve davranışlar oluşturduğu için etkisi ayrılıkla sona ermez. Başka bir ifadeyle, sevdiğiniz kişiden ayrıldıktan sonra büyünün görevi biterek sizi rahat bırakmaz. Hangi amaçla yapılırsa yapılsın büyü bozulmadığı sürece etkisi sonra ermez. Büyünün etkisiyle ayrıldıktan sonra başladığınız diğer ilişkilerde de sorun yaşamanıza neden olur. Sadece ilişkilerde değil, tüm toplumsal ve bireysel ilişkilerde negatif algılanma sağlar.

Sevdiğini kişiyle aranızda bir süredir ayrılık konuşulur olmuşsa, sevdiğiniz kişinin sizde ayrılacağını düşünüyorsanız size Ayrılık Büyüsü yapılmış olabilir. Büyü Bozma yöntemleri ve çözüm önerileri için lütfen iletişime geçiniz.

medyum

Medyum Muhabbet

Medyum Muhabbet Hoca ile doğru adrestesiniz.

0212 273 21 78

Destek talepleriniz için lütfen arayınız…