İKNA ETME BÜYÜSÜ

Aileyi İkna Etme Büyüsü - Sevgiliyi İkna Etme Büyüsü

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

Medyum MuhabbetİKNA ETME BÜYÜSÜ

İkna Etme Büyüsü, herhangi bir konuda verilen karara itiraz eden, mesafeli duran, kararın gerçekleşmesini erteleyen kişilerin verilen bu kararı kabullenmesini ve onaylamasını sağlar. Ancak, burada verilen karar olumlu bir karar olmalıdır. Başka bir ifadeyle, karara itiraz eden kişinin kendince öne sürdüğü sebeplerin yetersiz ve anlamsız olması gerekir. İkna etme çalışmalarının en doğrusu vefkle yapılan ve kişinin iradesine müdahale edilmeden, büyü etkisi olmadan yapılan çalışmalardır. İkna etmek için kişinin karara itirazıyla ilgili kafasında oluşturduğu engeller, önyargılar, endişeler, korkular, duyumların etkisinden kurtulmasını sağlamak amacıyla vefkin etkisinden faydalanılır.

Medyum MuhabbetAİLEYİ EVLİLİĞE İKNA ETME

Aile İkna Etme BüyüsüSevgililik dönemi sonrası gençlerin ilişkisi bir süre sonra evlilik kararına dönüştüğünde aileler evliliğe izin vermeyerek engel olabilirler. Bu bir çok gerekçeyle olabilir. Mezhep farklılıkları, yaş sorunları, evlenme zamanın erken olduğu düşüncesi, ailenin başka bir kişiyi düşünüyor olması, maddi ya da yaşam tarzı nedeniyle yaşanan sorunlar, akrabalık ilişkileri, erkeklerde askerlik, çiftlerin daha önce yaşadığı talihsiz evlilikler gibi bir çok neden gösterilerek aileler evliliğe şiddetle itiraz ederler. Hatta bu itiraz öyle bir hal alır ki, evlatlıktan ret etme noktasına kadar geldiği görülmüştür.

Bu gibi sebepler öne sürülerek evliliği kabullenmeyen ön yargılı olan aile fertlerinin (Anne – Baba – Kardeş – Akraba) ilişkiye olumlu yaklaşmaları ve kendi iradeleriyle birbirini seven gençlerin evliliğine izin vermeleri ikna etme büyüsü ile sağlanabilir. Ailenin evlilikle ilgili itirazlarına neden olan tüm korkular, endişeler, toplumsal tedirginlikler, kuru inatlar ortadan kaldırılır ve evliliğe ikna olmaları sağlanır. Aileyi evliliğe ikna etme başarılı sonuçlar verir.

Medyum MuhabbetSEVGİLİYİ EVLİLİĞE İKNA ETME

Sevgili İkna Etme BüyüsüSevgililerden birinin evlilikten uzak durması, konu açıldığında konuyu kapatması veya hiç evlilik düşünmediği durumlarda ilişkinin evlilik kararıyla sonuçlanmasını sağlayan bir yöntemdir. Bu çalışma özellikle erkeklerin hiç evlilik planları yapmadan ilişkinin devamından yana olmaları durumunda tercih edilir. Erkek ya daha önceden talihsiz bir evlilik geçirmiştir ya da evliliğin sorumluluk ve bağlılığından uzak durma düşüncesinde olabilir.

Evlilik hazırlığı ve planlarının ekonomik yük getireceği düşüncesi, maddi olarak kendini hazırlama bahanesiyle erkeğin evliliği sürekli ertelediği görülebilir. Hatta ailenin bu evliliğe onay vermeyeceğini bildiği için bu kararın gündeme gelmesine bile cesaret edemeyebilir. Oysa ki, kız için bu durum hayallerinin yıkılması, emeklerin boşa gitmesi korkusuyla endişeli bir bekleyişe dönüşür. Diğer taraftan da aile baskısı ve ilişkinin uzaması nedeniyle içinden çıkılamaz bir hâl alabilir.

Sevgiliyi evliliğe ikna etme çalışmaları bu korku, cesaretsizlik, umursamazlık, endişe ve tereddütlerin erkek üzerindeki etkilerinin hiç bir olumsuz etki yaratmadan ortadan kaldırılması nedeniyle fazlaca tercih edilir.

Medyum MuhabbetİKNA ETME NASIL YAPILIR

Aileyi veya sevdiğiniz kişiyi evliliğe ikna etme amacıyla yapılan bu çalışmalar, evlenmek isteyen kişilerin evlilik yolundaki engelleri kaldırması ve hayırlı bir yuva kurmaları amacı taşıdığı için hem İslami hem de toplum açısından kabul gören bir uygulamadır. Büyü değildir. Esmâ-ül Hüsnâlar, Ayetler ve Dualar kullanılarak hazırlanan vefkler sayesinde yapılır.

Evliliğe ikna olacak kişilerin sevginize ve kararınıza saygı duymasını, tüm olumsuz düşüncelerden kurtularak daha pozitif düşünmesini sağlayan ciddi bir destektir. Kişiler üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz. Evlenme kararı alan sevgilinizin veya evlenmenize onay veren aile fertlerinin ilerleyen zaman içerisinde bu kararlarından vazgeçmesi veya gerek sizi gerekse aileyi dışlayıcı tavırlar sergilemesini de engellemiş olur. Başka bir ifadeyle etkisi geçici değildir.

İkna Etme Büyüsü hakkında detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen iletişime geçiniz…

medyum

Medyum Muhabbet

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Comments (4)

 • Eda cevap

  Merhaba hocam,

  benim ailem sevgilime vermek istemiyor türk degil diye. ikna ettim hersey yaptim ama bir türlü istemiyolar. hepsini ikna etmek icin yardımcı olabilirmisiniz, yani kuvvetli olmasi lazim ki bütün aile kabul etsin.

  9 Haziran 2019 , 16:03
  • Elmas cevap

   Merhaba Eda hanım bende aynı durumdayım siz yaptırdınız mı büyü işe yaradı mı lütfen yardımcı olurmusun

   1 Temmuz 2019 , 22:47
   • Eda cevap

    Elmas, yaradı gerçekten. Hocam büyü yapmadı zaten dualar ayetlerle yaptı. Bayramda nişanımız var kısmetse. Tavsiye ederim…

    2 Temmuz 2019 , 15:03
 • Süheyla cevap

  Iyi geceler hocam benle sevdiğim adam birbirimizi çok seviyoruz ailesi onu zorla evlendiriyorlar ondan habersiz kiz istediler sebebide ben evlenip boşandım diye ama biz birbirimizi çok seviyoruz o kızıda hiç bir şekilde istemiyor evlesede olmayacak bişey çok üzülüyoruz ailesi anlayışsız bi aile beni istesinler istiyorum ikimizde mutlu olup güzel bir yuva kurmak istiyoruz

  6 Mart 2019 , 02:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir