AYIRMA ve SOĞUTMA BÜYÜLERİ

Ayırma ve Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

AYIRMA ve SOĞUTMA BÜYÜLERİ

Ayırma ve Soğutma BüyüleriAyırma ve soğutma büyüleri, genel anlamda birlikte yaşayan ve ayrılmak istemeyen kişilerin birbirlerinden soğumaları, uzaklaşmaları ve ayrılmaları amacını taşır. Normal şartlarda her şey yolunda giderken aniden eşiniz veya sevdiğiniz kişi sizden anlamsız bir şekilde uzaklaşır, yaptığınız her hareket onu rahatsız eder. Bu rahatsızlık bir süre sonra önce tartışmalara sonrasında ise soğuma ve uzaklaşmalara neden olur.

Bir süredir her şey yolunda devam ederken anlamsız bir şekilde eşiniz veya sevgiliniz sizden soğuduğunu, size karşı eski duygularını hissetmediğini ve ayrılmayı düşündüğünü ifade ediyorsa “Ayırma ve Soğutma Büyüleri” etkisi altında olabilir. Elbette bu büyü eşlerden birisi tarafından bilinçli bir şekilde yapılabileceği gibi üçüncü şahıslar tarafından birbirinizden soğuma ve ayrılmanız amacıyla da yapılmış olabilir.

Ayırma ve soğutma büyülerinin haklı nedenlerle kullanıldığı zamanlarda vardır. Örneğin; eşiniz veya sevgiliniz başka bir kişinin etkisi altında kalıyor ve bu etkiden dolayı sizden uzaklaşıyorsa bu takdirde eşinizin bu kişiden ayrılıp soğuması kabul edilebilir. Nikahlı olan eşiniz, başka bir kadınla ilişki yaşıyor ve hem sizi hemde ailesini ihmal ediyor ve tüm uyarılara rağmen dinlemiyorsa bu takdirde eşinizin bu kadından ayrılıp soğumasını istemeniz kabul edilebilir. Çünkü burada amaç aileyi kurtarmak amacı taşır.

MedyumlarETKİLİ SOĞUTMA BÜYÜLERİ

İster erkek, isterse kadın olsun, kişinin kendinden soğuması ve uzaklaşmasını sağlamak, kendisinden bağları tamamen gönül rızasıyla koparmak amacıyla yapılan büyülerdir. Büyü yapılan kişi, neredeyse dili tutulmuşcasına konuşmamak ister, karşısındaki kişiye hiç tepki gösteremez, sanki onun emrine girmiş gibi her söylediğini kabul eder. Her söyleneni kabul ettiği gibi aynı zamanda da bu kişiye karşı hiç bir şey hissetmez, sanki hiç tanımıyormuş gibi… Zaten büyünün hedefi bu amacı taşır. En etkili büyü çeşitleri arasında yer alır.

Bu büyüler cinsellikten soğutma büyüsü, aileden soğutma büyüsü, erkeği soğutma büyüsü, evden soğutma büyüsü,  işten soğutma büyüsü, içkiden soğutma büyüsü, kocayı soğutma büyüsü, kendinden soğutma büyüsü, kadından soğutma büyüsü şeklinde yapılır.

Soğutma Büyüsü hakkında detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ…

İstanbul Medyumlar

MedyumlarETKİLİ AYIRMA BÜYÜLERİ

Özellikle evli olan çiftlerin evliliklerinin sona ermesi ve problemsizce ayrılmaları amacıyla yapılan büyülerdir. Temelde eşlerin birbirlerinden ayrılmaları amacı taşır. Eşlerin birbirlerine karşı olan hisleri (aşk, sevgi, ilgi, cinsellik vb.) duyguları tamamen kaldırılır ve eşler birbirine karşı hiç bir şey hissetmez hale gelir. Bir süre sonra aynı yerde bile bulunmaya tahammül edilemez hale gelerek ayrılma kararı alırlar. Burada dikkat edilecek en önemli husus eşlerin problemsizce kendi iradeleriyle böyle bir karar alıyormuş gibi her şeyi normal görerek ayrılığı kabullenmesidir.

Bu büyüler aileden ayırma büyüsü, birbirinden ayırma büyüsü, eşleri ayırma büyüsü, nişanlıdan ayırma büyüsü, iki kişiyi ayırma büyüsü, sevenleri sevgilileri ayırma büyüsü ve uzaktan ayırma büyüsü şeklinde yapılır.

Ayırma Büyüsü hakkında detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ…

MedyumlarSOĞUMA BÜYÜSÜ

Kişinin birlikte olduğu, ancak; ilişkinin doğru ve olmaması gerektiğinin düşünüldüğü durumlarda son derece etkili olan bir yöntemdir. Birlikte olduğunuz kişi sizden değil, siz bu kişiden soğumuş olursunuz, gerçekte katlanması zor bir durumdur. Hayatını mantıklı olarak yaşayan, aşk ve sevginin körü körüne olmaması gerektiğini düşünen mantıklı insanların tercih ettiği bir yöntemdir.

MedyumlarAYIRMA ve SOĞUTMA BÜYÜLERİ BOZMA

Büyü kişinin iradesine, isteği dışında etki ettiği için bozulmadığı takdirde istenilen yönde hareket etmesini sağlayan manevi bir baskıdır. Soğutma büyüsünü bozma çalışmaları her büyüde olduğu gibi Ayet-i Kerimeler ve Dualar aracılığıyla olur. Büyünün yapılış yönteminde cinler kullanılmışsa bu kötü niyetli suflî cinlerin bu görevlerinden uzaklaştırılmaları gerekir. Aksi takdirde büyü tamamen bozulmamış olur ve bir süre sonra aynı etkiyi göstermeye devam eder.

Ayırma Soğutma Büyüleri Bozma çalışmaları için lütfen iletişime geçiniz.

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Medyum logo