SEVGİ ve MUHABBET BÜYÜLERİ

Sevgi Ve Muhabbet Büyüleri Kaça Ayrılır?

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

SEVGİ ve MUHABBET BÜYÜLERİ

Sevgi ve Muhabbet Büyüleri

Genellikle aile ilişkilerindeki sorunlarda ihtiyaç duyulan bir yöntemdir. Aile fertlerinden birinin diğer aile üyelerine karşı olan uyumsuzluğu, söz dinlemesi, asi davranıp kendi bildiğini yapması durumlarında Sevgi ve Muhabbet Büyüleri ihtiyacı duyulur. Örnek olarak, evlatların anne ve babaya itaat etmemesi, akraba ilişkilerindeki sorunların kaldırılması gösterilebilir.

Sevgi ve Muhabbet Büyülerine ihtiyaç duyulan bir başka konu ise aileye yeni gelen gelin veya damadın aile fertleriyle yaşadığı uyumsuzluklardır. Gelini sevemeyen, kabul etmekte zorlanan kayınvalide, görümce, elti gibi kişilerle gelinle aralarındaki sorunların giderilmesi ve aralarında bir sevgi – muhabbet oluşmasını sağlamak amacıyla yapılır.

Aynı durum, damadı kabullenmeyen baba, kayınbirader, bacanak için de geçerlidir. Aile içinde sorun olmaması amacıyla kişilerin birbirlerine olan uyumunu sağlamak ana hedeftir.

Sevgi ve Muhabbet Büyüleri, aralarında sorun olan kişiler tarafından değil, ailenin diğer fertleri veya büyükleri tarafından yaptırılır. Buradaki amaç aralarında sorun olan kişilerin ilişkisini düzeltmektir. Başka bir ifadeyle, aralarında sorun olan kişilerin bu uygulamadan haberi olmaz. Kişilerin birbirleriyle yıldızları uyumlandırılır ve besledikleri kin, nefret, aşağılama, hor görme gibi duyguların ön plana çıkması engellenir. Kişi aile veya toplum içinde dışlandığını hissediyorsa o takdirde yapılacak çalışma şirinlik büyüsüdür.

MedyumlarSEVGİ BÜYÜSÜ

Birbirlerini hiç sevmeyen ve şiddetle uzak duran kişiler arasında bir sevgi bağı oluşmasını sağlamak için yapılan bir yöntemdir. İster akraba isterse arkadaş olsun birbirini sevmeyen kişilerin arasındaki bu sevimsiz durumu ortadan kaldırmak amacını taşır. Bu yöntem isim olarak büyü şeklinde ifade edilse de tamamen Ayetler ve Dualarla yapılan bir çalışmadır. Hedef kötü niyet taşımadığı için dinî anlamda bir sorun yaşanmaz.

Sevgi Büyüsü hakkında detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ…

İstanbul Medyumlar

MedyumlarMUHABBET BÜYÜSÜ

İkili insan ilişkilerini, güçlendirdiği, anlaşmazlıkları ve kavgaları sona erdirdiği için en çok tercih edilen çalışmalardan biridir. Belirli bir süre devam eden ilişkilerde bazen yıpranmalar, uzaklaşmalar, sık sık ciddi boyuta varan tartışmalar, hatta aylarca süren küslükler yaşanabilir. Taraflardan herhangi birisi bu inadını kırmazsa birliktelik son bulma noktasına gelebilir. Kişiye özel vefk’lerle yapılan bu çalışma, tarafların ısrarcı olduğu bu inadının kırılmasını, ilişkinin yavaş yavaş daha sıcak, daha normal bir hal almasını ve aralarındaki mesafelerin kalkarak muhabbetle devamını sağlar. Bu yöntemde de Ayetler ve Dualar kullanılır.

Muhabbet Büyüsü hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ…

MedyumlarŞİRİNLİK BÜYÜSÜ

“Şirinlik Muskası” olarak da bilinen bu vefk uygulaması, erkek veya bayanların, iş ve özel hayatında çevresinde sevimli, sıcak, uyumlu ve sohbeti keyif veren, pozitif enerji veren birisi olarak algılanmasını sağlar. Bunun sonucu olarak da kendisini toplum ve karşı cinsle ilişkilerinde pozitif, tercih edilen biri olmasını ya da sevgili veya evlenmek üzere eş bulmasını sağlayan en etkili çalışmadır. Kişiye olumsuz bir etkisi yoktur. Esmâ-ül Hüsnalar ve Ayet-i Kerimelerle yapılır. Temelde yıldızın yükseltilme çalışması yapılır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen iletişime geçiniz…

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Medyum logo