PAPAZ BÜYÜSÜ

Papaz Büyüsü, Bilinen En Etkili Kara Büyü...

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

PAPAZ BÜYÜSÜ

Papaz BüyüsüPapaz Büyüsü, kişinin iradesine doğrudan müdahale ederek, istem dışı hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesini sağlayan ve yapılan kişiye çok kısa süre içerisinde etki ederek, istenilen sonucu veren tüm zamanların en etkili büyü yöntemidir.

Bu açıdan değerlendirildiğinde, kara büyü grubunun tüm özelliklerini kapsar ve kişinin hem ruhsal hem de düşünsel yapısını bozabilecek bir etkiye sahip olduğu için insanı çok güçlü bir şekilde etkisi altına alarak, yapılış amacına ulaştırır.

Papaz Büyüsü, tüm büyülerde olduğu gibi orta çağ – pagan inanış kültüründen ortaya çıkmıştır. Bu nedenle, Hristiyanlıkla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Hiç bir Hristiyan din adamı papaz büyüsü yapmaz.

Toplum büyücüye değil, büyüye isim takar. Bu nedenle, büyü yapılırken kullanılan materyaller ve büyü sırasında kullanılan ifadeler büyünün adlandırılmasında esas teşkil eder.(Örn. Domuz yağı Büyüsü, Yarasa Kanı Büyüsü, Saç Büyüsü…) Büyü yapılırken anlaşılmayan, duyulmayan sözler ve ifadeler varsa o zaman büyüyü yapan kişinin kimliği veya kullandığı dil ön plana çıkar.(Örn. Vodoo Büyüsü, Buda Büyüsü…)

Bu bakış açısından değerlendirdiğimizde papaz büyüsü ismi, İbranice sözler ve Süryani alfabesi kullanılması nedeniyle bu ismi almıştır. Yani Papazlar tarafından yapılmazlar. Gerçekte, Hristiyan din adamları da bu tür uygulamalara şiddetle karşı dururlar.

MedyumlarPAPAZ BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ

Papaz büyüsü bir çok amaç için yapılabilir. Bu noktada ifade edilebilir ki, insanın içerisinde olduğu her konu için büyü yapılabilir. Ağırlıklı olarak, yaşadığımız toplumda en sık görülen, karşı cins üzerine yapılan büyü türüdür.

BAĞLAMA İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ

Erkek veya kadının tam bir tutku ile kendine bağlanmasını, karşı cinse dair başkasını gözü görmemesi, o olmadan yapamaması amacıyla yapılır. Kişi büyünün etkisiyle sanki büyü yapanın kumandasına girer ve istediği gibi yönetebilecek hale gelir.

AŞIK ETME İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ

Sevdiği kişinin de aynı hislere sahip olması, kendine hesapsızca aşık olması ve büyü yapan kişi ondan ayrılmadıkça kesinlikle ayrılmaması için yapılır. Büyünün etkisine giren kişi kendindeki bu hisleri yadırgamaz ve her şey normal görünür.

GERİ GETİRME İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ

Ayrılan sevgili veya giden karı – koca’dan birinin ayrılma kararından vazgeçmesi ve geri dönmesi için yapılır. Ayrılma nedenini daha önce haklı bir gerekçeye dayandıran kişi, büyünün etkisiyle bu kararının yanlış olduğunu düşünmeye başlar, bir süre sonra hata yaptığını düşünerek yeniden birlikte olma kararı alır.

AYIRMA – SOĞUTMA İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ

Her şey yolunda devam ederken, ani ve sebepsiz bir şekilde kişi birlikte olduğu eş veya sevgilisinden ayrılma kararı alır. Büyünün etkisiyle, artık bu birlikteliği devam ettiremez hale gelir ve bir daha geri dönmeme kararıyla tamamen uzaklaşır, soğur ve terk eder. Eşler, sevgililer arasında olduğu kadar aile bağlarının kopartılması amacıyla da sık sık yapıldığı bilinmektedir.

KISMET KAPATMAK İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ

Kişinin gerek toplum içerisindeki değerlerini gerekse aile veya karşı cinse olan enerjisinin yok edilmesi nedeniyle her şeyini kaybetmesine neden olur. İş hayatında yaşanan rekabet ve çekemezlik sonrası aniden her şeyin ters gitmesi, sahip olunan kıymetlerin kaybı şeklinde kendini gösterir. Diğer taraftan, ilişkiler ve evlilik konusunda yapılan büyülerde ise kişi yıldızının düşürülmesi nedeniyle çevresindeki kişileri kaybeder veya kimsenin dikkatini çekmez.

CİNSEL TERCİH İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ

Hemcinsinin kendisine olan hislerinin arttırılarak, aynı hislere sahip olması ve cinsel tercihini değiştirmesi amacıyla yapılır. Büyünün etkisiyle kişi artık büyü yapana aşık olur ve ondan ayrılamaz.

CİNSEL BAĞLILIK İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ

Erkek veya bayanın cinsel fonksiyonlarını tamamen durduran, bilinen en yaygın büyü türüdür. Birlikte olan çiftlerin ayrılmalarını sağlamak ve intikam almak için yapılır. Büyüye maruz kalan kişi yapılış yöntemine göre bazen sadece eşine bazen ise tüm karşı cinsel anlamda tepkisiz kalır.

Papaz büyüsü yapanlar, amaçlarına yönelik olarak istedikleri her insanı çok güçlü şekilde etki altına alabilecek çalışmalar yapabilirler. Bu büyünün en önemli farklılığı, büyüye maruz kalan kişi kendindeki değişikliği asla kabullenmez, bunun doğal olduğunu düşünür ve ısrarla büyülendiğini inkar eder.

MedyumlarPAPAZ BÜYÜSÜ ETKİLERİ

Papaz Büyüsü EtkileriPapaz Büyüsünün etkisine girmiş olan kişide kısa sürede ani değişmeler başlar. Bu değişim, kişinin iradesi dışındaki bir zorlamadan kaynaklandığı için olağan olarak değerlendirilir. İlerleyen zamanlarda ise artık her şey büyünün etkisiyle amacına ulaşmış hale gelir. Büyünün tesirinde olan kişi, yaşadığı his yoğunluğu veya olayları hayatın akışına bağlar. Değişimin farkında olmaması nedeniyle, çevreden kişinin değiştiğine dair ifadelere şiddetle karşı gelir. Müdahale edilmediği zaman etkisi ömür boyunca devam eden bu güçlü büyü kişiyi tamamen kontrol alır ve bu şekilde devam eder.

Örneğin; Aşık etme veya bağlama için yapılan büyülerde, kişinin hislerine müdahale edilmesi amacıyla cinler görevlendirilir.

Papaz büyüsünde erkek için kadının adet kanı (Aybaşı kanı, Hayız kanı, Regl kanı), kadın için erkeğin menisi kullanılmaz. Papaz büyüsünde mecbur kalmadıkça yedirme-içirme yapılmasına gerek yoktur. Bu büyüler papaz büyüsü sınıfında değildir, adet kanı büyüsü olarak adlandırılır.

Kişi evini, eşini, çocuklarını, işini hatta duruma göre şehrini değiştirip sevdiği kişinin yanına bir daha ayrılmamak üzere gider. Adeta tutsak olur. Ancak o kişinin yanında huzur ve mutluluk bulur. Bu durum kendisine son derece normal olarak gelir. !!!

İstanbul Medyumlar

MedyumlarPAPAZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Papaz Büyüsü “Kara büyü” grubundan olduğu için, bu büyülerin yapılışında doğrudan cinler görevlendirilerek etkileme uzaktan gerçekleşir. Papaz Büyüsünün yedirme – içirme olmadan da uzaktan yapılması mümkündür. Bu büyüyü yapanlar, yapılış yöntemleri hakkında bilgileri, nasıl yapıldığını, neler kullandıklarına dair bilgileri kimselerle paylaşmazlar. Ancak; halk arasında “Papaz Büyüsü Tarifi” adıyla son derece yanlış inanışlar ve aslı esası olmayan söylentiler kulaktan kulağa dolaşmaktadır.

Özellikle ve ısrarla bilinmelidir ki, bu sınıftaki tüm büyüler ve diğer büyüler cinler aracılığıyla yapılır. Cinlerin etkisi olmadan yapılan hiç bir işlem büyü özelliği taşımaz. Kaldı ki, papaz büyüsü gibi son derece uzmanlık isteyen bir büyünün her canı isteyen tarafından yapılması mümkün değildir. Bu tür, uygulamalardan tamamen uzak durmak gerekir, zira kişinin akıl sağlığını kaybedecek ölçüde zarar görme ihtimali vardır.

PAPAZ BÜYÜSÜ HAKKINDA BİLİNEN YANLIŞLAR

Bunlardan en şaşırtıcı olanı, büyü yapmak istediğiniz kişiye ait malzeme (t-shirt, çamaşır, toka, v.b) ile kiliseye gitmek ve papazın dua etmesini istemektir. Mumlar yakılır, papaz dua etmeye başlar, papaz dua ederken, kişi duanın niyete göre işlemesi amacıyla içinden geçirmesi sonucu büyü yapılmış olur !!! BU ŞEKİLDE PAPAZ BÜYÜSÜ OLMAZ…

Bir diğer yanlış inanış ise, cünup olan kimsenin bazı sure ve duaları tersinden okuyarak, şeytana tapınmasıdır. BU ŞEKİLDE PAPAZ BÜYÜSÜ OLMAZ…

Başka bir uygulama ise özellikle kadınların adet kanlarını, kesme şekere damlatarak büyülemek istedikleri kişiye yedirmeleri ve bu esnada okunacak dualar olduğu inanışıdır. Adet kanı büyüsü başka ve çok farklı yöntemdir. BU ŞEKİLDE PAPAZ BÜYÜSÜ OLMAZ…

Büyü MalzemeleriŞimdi bu uygulamaları birlikte değerlendirelim. Büyü malzemesi ile kiliseye giden yurdum insanı götürdüğü malzemenin mumla, papazın dualarıyla büyüsel etki oluşturacağını düşünüyor da, bizzat kendisinin bu uygulamadan etkileneceğini düşünmüyor… Kaldı ki, papazlar her okuduğu kişiyi büyüsel anlamda etkilemiş olsalardı, bugün aile ve ilişki seviyelerini yükseltme arayışı içerisinde olan Hristiyan toplumu huzur ve mutluluğun zirvesinde olmazlar mıydı? Boşanma söz konusu olmazdı, papaz efendi derinden bir okurdu, işlem tamam. Bağladık hayırlı olsun….

Cünup olan kimse bazı sûre ve duaları tersten okuyacak ve şeytana tapacak, sonra ne olacak. Ya hû, adam sûreyi düzden okuyamıyor, sen bir de tersten okutmaya çalışıyorsun, bu da yetmedi şeytana tapınacak. Ha bir de, cünup olacak…Bunları yaptın mı, al sana papaz büyüsü. Bunları yaparken çarpılıp, ağzınla, gözün yer değiştirmediyse sana mutluluklar….

PAPAZ BÜYÜSÜ İLE ADET KANI BÜYÜSÜ FARKLIDIR

Kadınların en büyük arzusu, erkeklerinin kendilerine kayıtsız, şartsız bağlanması, aşık olması..Bunun için adet kanının kesme şekere damlatılması ve bu şekerin erkeğe yedirilmesi, yedirirken de dua okunmasının gerekli olduğunu söylemişler. Bize gelen ” Adet kanı büyüsünün duası nedir?” sorularına verecek cevap bulamıyoruz. Sen adama adet kanı gibi hem tıbben hemde dinen tamamen sakıncalı bir pislik yediriyorsun sonra da dua ile iyice sıvamaya çalışıyorsun. Allah akıl versin. Adet Kanı Büyüsü için TIKLAYINIZ…

Bu yanlış inanış ve saçma sapan bilgilerin tespiti noktasında bilinmesi gereken çok önemli konular vardır. Öncelikle “papaz büyüsü yapmak istiyorum” diyen bir kişinin büyü yapması mümkün değildir. Büyü, herkes tarafından yapılabilecek kadar sıradan bir işlem değildir. Bu konuda, toplumu yönlendiren akıl yoksunları, insanların din ve iman anlayışlarının zedelenmesi amacı taşımaktadırlar. Dikkat ediniz, uygulamaların (!) hepsi dinden çıkartacak işlemlerdir. Zaten yetersiz bilgiye sahip olan insanlar ayın biri kilisesine, falan yere gidecek mum yakacak, cünup iken duaları tersten okuyacak, sevgilisine adet kanını dua okuyarak şekerle yedirecek ve papaz büyüsü yapacak.

MedyumlarPAPAZ BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Papaz Büyüsü öylesine etkili ve kesin sonuç alınacak bir büyü şeklidir ki, geçmişte sadece erkekle kadın arasındaki ilişkilerde kullanılan bu büyü, artık günümüzde her türlü zarar verici işler için kullanılmaktadır. Artık genç kızların-erkeklerin kısmetlerinin kapanmasından tutunda iş ortaklarının ayrılması için bile büyü yapan hocalara-medyumlara giden insanlar görülmektedir.

Aslında PAPAZ BÜYÜSÜNÜN EN ETKİLİ BELİRTİSİ BİR İŞİN OLMAMASIDIR. Yani bir zamanlar herşey yolundayken bütün uğraşlara rağmen eşiniz başka bir kadınla birlikteyse ve evine dönmüyorsa, işleriniz rast gitmiyorsa, evlenmek için açılan kapılar bir anda kapanıyorsa, anlamsız ve aniden ayrılıklar yaşanmışsa, bir türlü istediğiniz yere gelemiyorsanız kısaca olmuyorsa bu papaz büyüsüdür.

Çünkü papaz büyüsü bazen kusma şeklinde kendini gösterse de genelde hiç bir anormal davranış veya rahatsızlık belirtisi göstermez. Papaz büyüsünün etkisinde olan kişi bunu böyle kabul eder ve onun için her şey normaldir.

MedyumlarPAPAZ BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Büyü BozmakKişide bu büyünün olduğunu yaptığı bakım sonrasında gören birçok kişi, bu büyünün bozulması konusunda yetersiz kalır. “Papaz Büyüsü Çözümü” büyünün yapılışından daha çok uzmanlık ve dikkat isteyen bir konudur.

Papaz büyüsü yapanlar, bu büyünün nasıl etkisiz ve geçersiz kalacağı konusunda ortak bir görüşte birleşememişlerdir. Çünkü büyü insanın bünyesine doğrudan etki ettiği için, etkisiz kalması ya da büyünün bozulması doğrudan kişinin bünyesiyle ve büyüye maruz kalınan süre ile doğrudan bağlantılıdır. Bu bakımdan, “Papaz büyüsü kaç günde bozulur?” sorusunun kesin bir cevabı yoktur.

Ancak; bilinmelidir ki, Allah’ın izniyle bozulamayacak büyü yoktur. Esma-ül Hüsna’lar, Ayet-i Kerime’ler ve Kur’an-ı Kerim gibi bir ilim hazinesi olduğu sürece her türlü büyünün bozulması mümkündür. Elbette , bu derecede etkili yüksek büyünün bozulması için yeterli bilgi, birikim ve tecrübe şarttır. Bu nedenle; Son derece şiddetli olan bu büyüyü bozmak için yapılması gerekenler açıkça ifade edilmeyecek kadar değerli bilgilerdir.

Papaz Büyüsünün nasıl bozulduğundan ziyade nasıl bozulamayacağını açıklamak daha doğru olacaktır. Çünkü; yapılışında olduğu gibi büyünün bozulmasında da yanlış inanışlar ve aslı esası olmayan saçmalıklar söz konusudur.

Papaz büyüsünü, büyüyü yapan papazdan başkasının bozamadığı inanışı tamamen gerçek dışıdır. Buna inanmak bile akıl dışı bir durumdur. Büyü ve sihrin nasıl bozulacağı son derece açık olarak Ayet ve sahih hadislerle bildirilmiştir. Bildirilen bu Ayet-i Kerimeler ve Hadis-i Şerif’lerin hiç birisinde papazlardan (!) bahsedilmemiştir. Kaldı ki, hiç bir büyü, yapan kişi tarafından bozulmaz.

Diğer bir konu ise, son derece üzücü ve ahlaksızca… Papaz büyüsünün cinsel ilişki yoluyla yapıldığı iddia edilerek, papaz büyüsünün bozulması için uzman (!) çalışma yaparken, diğer taraftan da kişiyle cinsel ilişkiye girilmesi gerektiğidir…Büyü illetinden kurtulmak adına çaresiz kişilerden faydalanma amacı taşıyan bu tür saçmalıklara lütfen itibar etmeyiniz. Gerçekle uzaktan – yakından kesinlikle ilgisi yoktur. Büyü bozma ciddi, seviyeli, bilgi ve birikim gerektiren seviyeler üstü bir uzmanlık alanıdır.

Papaz Büyüsü ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Medyum logo

Comments (14)

 • Sibel Bingöl cevap

  Bana papaz büyüsü yazılmış
  Kayınvalidem eşimden ayrılmam için yapmış
  Eşim benden nefret ediyor
  Size ulaşmak istiyorum

  10 Mart 2023 , 14:10
  • Muhabbet Hoca cevap

   Sibel Hanım,
   Çalışma saatlerim içerisinde iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim.

   10 Nisan 2023 , 17:40
 • Sama cevap

  Şahmeran yani kara papaz büyüaü nasıl bozulur? Ölüm büyüsü var kocamın üstünde ufak da olsa bilgi istiyorum burdn çünkü şahmeranı öldüremeyiz bu bir gerçek

  4 Ekim 2022 , 05:21
  • Gül cevap

   Merhaba hocam benim oğlum bir evlilik yaptı kadın ne yaparsa yapsın kadından ayrılamıyor evinden dışarı bile çıkmıyor sürekli ölüm korkusuyla yaşıyor kadının papaz büyüsü yaptırdıgını duydum ne yapmam gerekiyor

   17 Ocak 2023 , 18:42
 • nezehat cevap

  Merhabalar
  benim bir oğlum öldü . Sonradan hastalanma sonucu öldü . Ondan sonra bir oğlum daha doğdu . O da sonradan hastalandı . Şimdi iki buçık yaşında .Hasta şimdi ise 4 aylık bir kızım var . O da abileri gibi sonradan hasta oldu . Bana PAPAZ BÜYÜSÜ yapıldığı söylendi.neyapmam lazım .yardımcı olum bana lütfen

  28 Haziran 2020 , 14:34
 • Lady cevap

  Hocam size nasil ulasabilirim

  9 Kasım 2019 , 04:45
  • Muhabbet Hoca cevap

   Çalışma saatlerim içerisinde ofis veya cep telefonundan iletişime geçebilir. Randevu planlayabilirsiniz.

   13 Kasım 2019 , 17:55
 • Teyfik cevap

  İyi günler
  Kuzum 15 yaşındadır. Yaklaşık 1,5 yıldır anormal değişiklikler oldu. Hep evden uzaklaşmak istiyor. Anne ve babasından nefret ettiğini her defasından dile getiriyor. Okulda başarılı olan ve Okulu seven kızımız okula gitmemeye başladı.
  Ayrıca işletim de bozulmaya başladı.
  Kızıma ve bana büyü yapıldığını düşünüyorum. Bunu nasıl bozabilirim? Veya öğrenebilirim?

  8 Kasım 2019 , 00:47
  • Muhabbet Hoca cevap

   Sn….
   Büyü olup olmadığının tespiti ve büyünün bozulması için lütfen iletişime geçiniz. Yardımcı olabilirim

   8 Kasım 2019 , 15:26
 • Ayşe özdemir cevap

  Merhaba ben bu papaz büyüsünü yeni duydum yurt dışında yaşayan abim evinde işaretli şekiller yazılar olan bir kağıt bulmuş bunu bir hocaya göstermiş hocada papaz büyüsü öldüğünü söylemiş abimin bize karşı tutumu çok değişti kardeşlerini ve annesini eskisi gibi sevmiyor artik çok soğuk bizlere karşı acaba ne yapıp edip bu büyüyü bozdurabilirim

  27 Haziran 2019 , 09:11
  • Muhabbet Hoca cevap

   Ayşe Hanım,
   Papaz büyüsü son derece etkili bir büyüdür. Büyünün bozulması ile ilgili lütfen telefonla iletişime geçiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

   29 Haziran 2019 , 12:54
 • Ercan cevap

  Merhabalar,

  Öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
  Ben 35 yaşında 2 yıllık evliyim. Fakat şu anda boşanma aşamasındayım ve ilk duruşmanın belli olmasını bekliyorum. Boşanma sebebim ise evlendikten sonra eşim ile hiç birlikte olamadım. Eşim hep benden kaçtı. Doktora bile gitmek istemedi. Evimiz mezarlığa bakmakta olup eşim hep evden şikayet ediyoru. Bana ve alime hakaret ettiği mesaj ve konuşma kayıtları ortaya çıksada kendisini bırakmadım. Fakat iki yıldır birlikte olamamız ve hiç çaba sarf etmemesi sebebiyle ayrılmaya karar verdim.
  Geçtiğim gün beni arayıp bana ‘sende papaz büyüsü var ve bu sebeple ben etkileniyorum. Sendeki büyü yüzünden ben kapandım, konuşamadım ve sorunu çözemedim’ diyor.
  Bu mümkün müdür. Benim etkilenmediğim büyüden o bu denli etkilenebilir mi.
  Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  8 Mayıs 2019 , 18:35
  • Muhabbet Hoca cevap

   Ercan Bey,

   Papaz büyüsü en etkili yöntemlerden biridir. Eşinizin sizden uzaklaşması konusunda da belirttiğiniz tepkileri verebilir. Büyü kime yapılırsa onu etkiler bu bakımdan “ben etkilenmedim, eşim etkilendi” şeklindeki yaklaşımınız hatalıdır. Zira büyü eşinizin sizden uzak durması amacıyla yapılmışsa bu şekilde tesir eder. Çözüm önerileri için lütfen iletişime geçiniz.

   9 Mayıs 2019 , 13:30
 • Burak cevap

  Arkadaşlar, bu yöntemin etkili olduğunu biliyoruz ancak doğru dürüst yapan ve arkasında duran kişiyi bulmakta zorlanıyoruz. Malum internette bir sürü sahtekar var. Size tavsiyem, yeri yurdu belli ulaşabileceğiniz en doğru kişi Muhabbet hocamdır, İşlem yaptırdım, sonucu aldım. Muhabbet hocam bir medyumdan daha fazlası bundan emin olun, Bir abi, bir baba, iyi bir yolgösterici hayata dair ondan öğreneceğimiz çok şey var.

  27 Nisan 2019 , 15:11

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir