BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama Büyüsü - Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama BüyüsüBağlama büyüsü ilişkinizde sorun olduğunda, eşiniz veya sevgilinizle ayrılma tehlikesi yaşanan zamanlarda, ilişkinizi en az eski haline ya da arzu edilen noktaya getirmek amacını taşıyan manevi bir yöntemdir. Bu konuda sonuca bağlama büyüsü yapılarak ulaşılır.

Oysa ki, yolunda devam eden bir ilişkide gelecekte yaşanmaması istenilen olaylara fırsat vermemek için bağlama büyüsü yapıldığı durumlarda ilişkide sorun olmadığı gözlenmiştir. Problemli ilişkilerde bağlama etki etmez anlamına gelmez. Normal seyrinde devam eden ilişkilerde zaman anlamında sorun olmayacağı için daha rahat davranmak mümkündür. Ayrılma riski taşıyan olaylarda zaman sınırı olduğu için sabırsızlanma ve hata yapma ihtimali yüksektir.

Osmanlı döneminde, evlenmesi düşünülen gençlerin yıldız uyumuna bakılır. Birbirlerine uygun olup-olmadıkları tespit edilirdi. Bunun yanında, eşler birbirine bağlama vefkiyle bağlanır, boşanmaların ve olası problemlerin önüne geçilerek aile birliği sağlanırdı. Başka bir ifadeyle, ilişki başlamadan önlem alınırdı. Zira, evlilik sonrası yaşanacak problemlerin eşler, çocuklar ve aileler açısından ciddi anlamda yıpratıcı olduğu bilinirdi. Şimdilerde ise her konuda yaptığımız gibi problem yaşandığında aklımız başımıza geliyor ve bazen geç kalmış olabiliyoruz. Bağlama büyüsü, ilişkinin başlangıcında önlem alınması halinde daha etkili sonuçlar verecektir..

MedyumlarEŞİ BAĞLAMA

Aralarında her hangi bir nedenle sorun olan çiftlerin, eşlerinin kendilerinden başka hiç kimseyle ilgilenmemeleri ve tamamen kendilerine bağlanmaları, eşlerden biri olmadan diğerinin yapamamasını sağlayacak kadar etkili bir Vefk çalışmasıdır. Eşi bağlama büyüsü veya Erkeği kendine bağlamak için büyü adıyla da ifade edilir, en çok tercih edilen yöntemdir. Eşi Bağlama büyüsü sayfasına gitmek için tıklayınız…

MedyumlarSEVGİLİYİ BAĞLAMA

Sevgiliyi Bağlama BüyüsüSevgiliyi bağlama büyüsü, birbirini seven ancak aralarında adı konulmamış anlaşmazlıklar ya da sürekli gerginlik ve anlaşmazlıklar yaşayan çiftlerin, birbirlerine eskiden olduğu gibi bağlı olmaları ve aşk, sevgi hislerinin kuvvetlenmesine yönelik olarak yapılan başarılı çalışmalardır. Bu çalışmanın sonucunda sevgililer birbirlerine son derece bağlı, sevgi ve saygılı olacak, aynı zamanda da tavır ve davranışlarıyla partnerini kırmadan incitmeden ilişkilerini devam ettireceklerdir. Evli ve evliliğe yakın sözlü, nişanlı olan çiftlerin sevdiği kişinin kendisinden soğuduğunu hissetmesi halinde en çok tercih ettikleri başarılı bir yöntemdir. Sevgiliyi Bağlama sayfasına gitmek için tıklayınız…

İstanbul Medyumlar

MedyumlarUZAKTAN BAĞLAMA

Sevgiliniz ve eşiniz sizden uzaktaysa, diğer karşı cinslerden etkilenmemesi, aklında, düşüncesinde sadece siz olmanız için yapılan bir yöntemdir. Bazen şartlar gereği eşler/sevgililer arasında geçici ayrılıklar olabilir ya da sevdiğiniz kişiyle uzaktan görüşüyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, sevdiğiniz kişinin karşı cinsle yakınlaşmaması sadece size bağlanması ve sizden başkası olmaması amacıyla yapılır. “Sevgilim uzakta, bana bağlansın!” veya “Uzaktaki eşim bana nasıl bağlanır?” gibi durumlarda en kuvvetli yöntemdir. Uzaktan Bağlama Büyüsü sayfasına gitmek için tıklayınız…

MedyumlarDİL BAĞLAMA

Dil Bağlama BüyüsüDil bağlama yapılan kişinin, eşine, Anne-Baba’sına, gelin, kayınvalide, görümce ya da çevresine karşı gereksiz ve üzücü söyler söylenmesini engellemek için yapılan, konuşması gerektiğinde konuşamaması için yapılan büyü türüdür. Kişi her türlü söze karşı cevap vermekte zorlanır ve susar. Sert ve gereksiz konuşarak kalp kıran kişilere güç yetmediği durumlarda, bu kişileri kontrol altına almanın ve susturmanın en etkili olduğu bilinmektedir.

MedyumlarİKİ KİŞİYİ BAĞLAMA

Bu tür büyülerde, sevgili, sözlü, nişanlı, arkadaş, ortak gibi bir diğeri olmadan öteki kişinin eksik olması amacıyla yapılan büyülerdir. İki kişiden bir diğeri olmadan karar vermez, adeta nefes alamaz, kendini yarım ve eksik hisseder. Bağlanan kişi ister yakında isterse uzakta olsun hiç önemli değildir. Uzakta olsa bile bağlandığı kişinin yanına gelmeden huzur bulamaz kendini rahat hissedemez.

MedyumlarKOCAYI BAĞLAMA

Eşlerden birinin, evi dışındaki hayatından daha çok zevk alması ve eşine çocuklarına gereken zamanı ayırmaması sonucu, eşlerin genelde kocalarına yaptırdığı büyü şeklidir. Kocam eve bağlansın, eşim eve bağlansın düşüncesindeki hanımların tercih ettiği bir yöntemdir. Kişi her şeyini evinde yaşar, eviyle ve eşiyle paylaşır, evinden ve eşinden başka hiç bir şeyden zevk alamaz duruma gelir. Kocayı Bağlama Büyüsü sayfasına gitmek için tıklayınız…

MedyumlarERKEKLİK BAĞLAMA

Erkeklik Bağlama BüyüsüEvli olan bir erkeğin veya nişanlının, eşinden başka kadınlara, cinsel yönden arzu duymasını engellemek, böyle bir durum olduğunda ise başarısız olması için yapılan büyü çeşididir. Kadınların eşleri tarafından aldatılmaması için yaptırdığı en etkili yöntemlerden birisidir. Erkeklik bağlama büyüsü etki etmeye başladığında kişi cinsel yönden sizden başka kimseye cinsel arzular duymaz ve cinsel fonksiyonlar çalışmaz hale gelir.

MedyumlarSÖZ DİNLETME

Eşler arasında, sevgililerde ve akrabalar arasında, bir kişinin sadece kendi sözünü dinlemesi için yapılan ve büyülenen kişinin başka kimsenin sözünü tutmadığı hatta duymadığı bir büyü türüdür. Söz dinletme büyüsü yapılan kişi geçmişte kendi bildiğini yaparken bu çalışmadan sonra kendi bildiğini değil, bağlandığı kişinin sözlerini dinler ve o ne derse o şekilde davranır.

MedyumlarSADAKAT BÜYÜSÜ

Eşlerden birinin, eşinin geçmişte yaşamış olduğu bir ilişkisinin veya gelecekte yaşanmasından endişelendiği bir ilişkinin hiç bir şekilde canlanmaması ve eşinin sevgisini, ilgisini ve tüm yakınlığını ömür boyunca kendisine vermesi amacıyla yapılan bir büyüdür. Eşlerin ömür boyunca birbirlerine sadık kalması, aldatma-aldatılma sorununun önüne geçilmesi için çok tercih edilir.

MedyumlarBAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Yeniden beraberlik oluşturacağınız eşiniz ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan “vefk”, çiftlerin burç uyumlarının (bilinen manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder. Eşlere ait gün ve saatlere göre birlikteliği sağlamaya yönelik vefk hazırlanır. Vefk bu konuda son derece etkili bir yöntemdir. Ancak, zaman zaman yine Ayetler ve hatemlerden destek alınarak çalışmaların etkisinin artırılması mümkündür. Bu kişinin içinde bulunduğu duruma ve yapıya göre değişiklik gösterebilir.

MedyumlarBAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL ETKİ EDER

Bağlılık BüyüsüÜzerinizde taşıdığınız ve beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşiniz/sevgiliniz adına özel olarak hazırlanmış vefk’in oluşturduğu enerjiyle öncelikle eşiniz/sevgiliniz, sizi ihmal etmiş olma veya ayrılık kararının doğru olup-olmadığı hakkında düşünmeye başlar.

Devamında, gerçekten haksızlık yaptığı ve sizi ihmal ettiği düşüncesine sahip olur. En son dönemde ise size olan hislerinin artmasına bağlı olarak bir an önce sizle birlikte olup hoş zamanlar geçirme isteğine kapılır ki, bu karşı çıkılması zor bir duygu halini alır. Diğer bir deyişle, size bağlanır ve sizden başkasını gözü görmez.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım konuların içinde önemli bir yere sahip olan Bağlama vefk’lerinde ortalama başarı oranı % 90’ların üstündedir. Zira amacımız insanları Huzurla, Sevgiyle, Muhabbetle ve Aşk’la yaşatmaktır.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşinizle ilgili tavır ve davranışlarınızda sizin de son derece dikkatli, titiz ve seçici davranmanızdır. Uygulamanın başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, sizlerin inancına bağlıdır. Önemli olan sizlerin de aynı hatalara düşmeden ilişkinizin devamını sağlamak olacaktır.

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Aramak için tıklayınız…

Medyum logo

Bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Bu konuda bir çok yöntem uygulanabilir. Sizin durumunuza en uygun yöntem için iletişime geçiniz.

Bağlama büyüsü günah mi?

Bağlama büyüsü yalnızca dualar ve ayetlerle yapıldığı sürece günah değildir ancak farklı şekilde yapılırsa günahdır.

Bağlama büyüsü gerçek mi?

Bağlama büyüsü tamamen gerçektir, ancak doğru ve konusunda uzman kişilerce yapılmadıkça sonuç alınmaz.

Bağlama büyüsü işe yarar mi?

Kişinin içinde bulunduğu şartlara göre değişir. Mümkün olan en kısa zamanda yapılan çalışmalardan hızlı sonuç alınır.

Bağlama büyüsü için gerekenler?

Size ve sevdiğiniz kişiye ait bilgiler yeterlidir. Bilgiler eksikse fotoğrafa veya kişiye ait eşyalar gerekebilir.

Comments (5)

 • Metin cevap

  Arkadaşlar, bu konuda uzun zaman araştırma yaptım, buna rağmen birkaç kez de dolandırıldım, önce baktılar bu iş olur dediler sonra telefonu açmadılar, bahaneler falan filan…Sizde yaşamayın diye buraya yazıyorum.
  Eğer adam gibi doğru dürüst bir kişi arıyorsanız çekinmeyin Muhabbet hocamdan başkası yalan. Gİdin ofisinde görüşün ne yapılmaıs gerekiyorsa size söyler, olmayacaksa da söyler. Sevgilimle benden kaynaklanan sorun çözüldü valla düzeldi herşey. Allah razı olsun.

  9 Mayıs 2019 , 15:46
 • Mnkş cevap

  Hocam,
  Daha önce telefonla sizle konşmuştuk, sevgilimle bir iki aydır farklı şehirlerdeyiz, normalde aramızda sorun yok ama gözden uzak olan gönülden de uzak olmasın diye tedbir almak istiyorum. Ben kararımı verdim. Dualarla bana bağlanmasını ve benden başkasını düşünmemesini istiyorum, yaz tatilinde düğünümüz olacak sorun çıkmasın istiyorum. Ne gerekiyorsa hemen başlayalım.

  7 Mayıs 2019 , 12:36
  • Muhabbet Hoca cevap

   Menekşe Hanım,
   Telefonla iletişime geçmeniz halinde çalışmalara başlayabilirim. Selamlar.

   9 Mayıs 2019 , 17:21
 • İlknur cevap

  Merhabalar,
  Eşimle aramızda sorunlar var, uzun zamandır bana karşı mesafeli. Ben daha sıcak ve yakın olmasını istiyorum, işyerinde de etkilendiği kişiler olabilir. Bu bakımdan bana tamamen bağlanmasını ve başkalarına karşı bişeyler hissetmesin istiyorum. Bunu daha önce size bir arkadaşım yaptırmıştı şimdi çok mutlu lütfen bana da yardımcı olan hocam. İzmirden selamlar.

  5 Mayıs 2019 , 19:26
  • Muhabbet Hoca cevap

   İlknur Hanım,
   0212 2732178 (Ofis) veya 0537 2143311 (mobil) no’lu telefonlardan bana ulaşabilirsiniz.

   8 Mayıs 2019 , 13:44

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir