İLETİŞİM

Medyum Muhabbet İletişim ve Adres Bilgileri

Görüşme talepleriniz için lütfen randevu alınız.

[]
1 Step 1
AdınızAd
SoyadınızSoyad
Telefon Numaranızyour full name
Şehirİl
Konu
Mesajınız
0 /
Fileupload
Dosya Ekle
Göndereceğiniz dosyaları ekleyebilirsiniz.
Not: Lütfen mesajınızı göndermeden önce girdiğiniz bilgileri tekrar kontrol ediniz. Mesajlarınıza cevap alabilmeniz için girdiğiniz bilgiler doğru olmalıdır.
Gönderdiğiniz mesajlar yayınlanmayacaktır.
Previous
Next

Lütfen, SMS (Mesaj) göndermeyiniz.

medyum iletişim

Pazar hariç her gün; 12:00 – 20:00


Kroki için tıklayın...

Kroki için lütfen tıklayınız…

HATIRLATMA :
Falcılık veya gelecekten haberler verme gibi gerçek dışı taleplerle lütfen başvurmayınız. Gelecekten bilgi aktardığını iddia edenlere ve çalışmalarında kesin süre verenlere lütfen itibar etmeyiniz.
GİZLİLİK :
Medyum Muhabbet, içinde bulunduğunuz size özel durumları ve paylaştığınız bilgileri gizlilik ilkeleri gereğince, hiç bir şekil ve şartta 3.cü şahıslarla paylaşmayacağını beyan ve taahhüt eder.
DİKKAT :
Çevrenizden edindiğiniz bilgilerle büyü yapma (Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Papaz Büyüsü, Ayırma Büyüsü veya Soğutma Büyüsü v.b.) girişiminde kesinlikle bulunmayınız, tehlikelidir, zarar görebilirsiniz…
UYARI :
Bu site içeriği manevi bilgiler nedeniyle geçici olarak kişi üzerinde etkilenmelere yolaçabilir. İçerik tamamen bilgilendirme amaçlıdır ve kişi üzerindeki etkilenmelerden doğrudan ziyaretçi sorumludur. Bu site 18 yaşından küçükler için uygun olmayabilir.