GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

Sevdiğinize Yeniden Kavuşmak İçin...

Muhabbet Hoca ile size özel çözümler.

0537 214 33 11

Aramak için tıklayınız…

GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

Gideni Geri Getirme BüyüsüBir süredir beraberlik yaşadığınız karınız, kocanız, sevgiliniz veya arkadaşınızın sizden ayrılması dayanılması güç bir durumdur. Sevdiğiniz kişi ayrılmış ve bu ayrılık dayanılmaz bir hale gelmiştir. Tüm çabalarınıza rağmen elinizden bir şey gelmiyor ve geçen her gün tamamen kaybetme endişesi yaşıyorsanız, Gideni Geri Getirme Büyüsü size çözüm getirebilir.

Gideni geri getirme büyüsü, sizi terk eden eşin / sevgilinin özlemle geri gelmesi amacıyla yapılan en etkili yöntemlerden birisidir. Yeniden sevdiğiniz kişiyle mutlu olduğunuz günlere dönebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişinin sizden ayrılmış olması bir çok nedene bağlı olabilir. Geçmişte sizden kaynaklanan hatalar, sevdiğiniz kişiden kaynaklanan hatalar, araya başka birinin girmesi, eski eş veya sevgiliye geri dönüş, ailenin sözünden çıkamamış olmak bu sebepler arasında sayılabilir. Hatta bazı durumlarda hiç bir gerekçe göstermeden aniden yaşanan ayrılıkların olduğu bilinmektedir.

Bu veya buna benzer ayrılıklarda Gideni Geri Getirme Büyüsü olarak adlandırılan manevi çalışmalardan destek alınabilir. Bugün bu manevi çalışmalar adı altında bir çok uygulamanın yapıldığını biliyoruz. Üstelik bu çalışmayı yapanların hepsi de uyguladığı yöntemin en etkili olduğu iddiasında bulunmaları şaşırtıcıdır. Çünkü, gideni geri getirme büyüsü başka bir ifadeyle “Celb-i Muhabbet” çalışmaları o kadar ayrıntılar içerir ki, sıradan bir Havass kitabında bile onlarca Celb (Getirme) tarifleriyle karşılaşırsınız.

Yüzyıllardır bu konuda çalışmalar yapan alîmler bile en etkili geri getirme yöntemini tespit edememişlerdir. Çünkü, her konu parmak izi gibi birbirinden tamamen farklılıklar gösterir. Başka bir ifadeyle, her ayrılığın hikayesi farklıdır ve her uygulama farklı sonuçlar verir. Hayatında başka bir kişi olduğu için sizden ayrılan kişiye, anne – babasının sözünden çıkmadığı için yapılan Celb elbette sonuç vermeyecektir.

İstanbul Medyumlar

MedyumlarGİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Geri Getirme BüyüsüGiden sevgiliyi veya giden eşi geri getirmek için yapılacak manevi çalışmanın doğru yapılabilmesi için giden kişinin hangi şekilde, hangi şartlar altında gittiğini bilinmelidir. Başka bir anlatımla hikayenin tam olarak anlaşılması şarttır. Her konu için aynı yöntem kullanılamaz !

Giden sevgilinizin geri dönmesi için yapılacak çalışmalarda, beraberliğinizde yaşanan süreç, görmezden geldiğiniz ayrıntılar, giden kişinin ayrılığı nasıl ifade ettiği, neye dayandırdığı, ayrılığın süresi gibi önemli ayrıntıların bilinmesi gerekir. Elbette bu bilgilerin neden bilinmesi gerektiğinin açıklamaları vardır. Ancak, bu bilgileri paylaşmak doğru değildir. Bu bilgilerden hareket edilerek yapılacak bir çalışma sevdiğiniz kişiyi geri getirmeye yetecektir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü, öncelikle ayrılık kararı alan sevgilinizin / eşinizin bu kararı yeniden gözden geçirmesini, size ait kırgınlık, soğuma, kin, nefret, öfke gibi duygularının kaybolmasını ve sonrasında da size yönelik hislerinin (aşk, sevgi, ilgi, muhabbet, cinsellik,…) artmasını sağlayacak etkiye sahiptir. Bu değişikliğin sonrasında ise sizle ilgili özel anılar ve özlemlerin yoğunlaşmasıyla birlikte sizi aklından çıkaramayacak ve kararının yanlış olduğu düşüncesine girecektir.

Elbette Celb-i Muhabbet çalışmaları her isteyen tarafından yapılacak kadar sıradan çalışmalar değildir. Gideni geri getirme büyüsü, Esmâ-ül Hüsnalar, Ayet-i kerimeler, Dualar ve Ruhanilerle yapılan kişiye özel desteklerdir. Bu destekler vefklerle yapılabildiği gibi bazen vefk olmadan uzaktan da etkili şekilde yapılabilir. Bu çalışmalar için yeterli bilgi, birikim, uzmanlaşma ve özel yetenekler gereklidir. Bu çalışmalardan sonuç alma süresi ayrılık süresine bağlı olarak değişiklik gösterir. Süre uzadıkça sonuç alma oranı düşer, genelde 1 yılın üzerindeki ayrılıklardan sonuç alma oranı düşüktür.

Giden sevgilinizin geri gelmesiyle birlikte yeni bir süreç başlayacaktır. Bu süreç içerisinde geri gelen sevgiliniz bir anda eskisi gibi olamayacaktır. Bu süreçte sizin desteğinize ihtiyacı vardır. Ona karşı daha uyumlu ve anlayışlı davranmalı, eski yaptığınız hataları yapmamalısınız. Unutmayınız ki, ilişki iki kişiliktir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Medyumlar

Arayın, size özel çözümler üretelim

0212 273 21 78

Destek talepleriniz için lütfen arayınız…

Medyum logo

Comments (3)

 • Ali paşa cevap

  Geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorummm

  6 Temmuz 2019 , 09:07
 • Seçil cevap

  Merhaba,
  Sevgilimle bir süredir beraberiz, bu yaz evlilik düşünüyorduk ama eski sevgilisi araya girdi ve sevgilim uzaklaştı şimdi de dün ayrılalım biz olamayız dedi. Ailesi de beni biliyor ve istiyor. Bu konulara çok uzak olmama rağmen çarem kalmadı sizden sevgilimi geri getirmek için ne yapılması gerekiyorsa yapmanızı rica ediyorum. Whatsapp tan da yazdım. Lütfen yardımcı olun. Saygılar.

  10 Mayıs 2019 , 17:29
 • Mevlüt cevap

  S.Aleyküm Hocam,
  Ben Sakarya’dan Mevlüt. Allah sizden razı olsun, 10 senelik evliliğim kayınvalidemin ayırmak istemesinden dolayı bitme noktasına gelmişti, hatta karım son 6 ay ailesinin yanında yaşadı ve boşanma davası açtı. size geldiğimde Allah bilir çokta ümitli değildim.
  1 ay 40 gün sürer dediniz, Bu iş olmayacak her halde diye düşünürken geçen hafta eşim geri döndü, şu an çok iyiyiz. Annesiyle de arasına mesafe koydu. Tekrar herşey için teşekkür ederim. En kısa zamanda işyerim içinde sizi arayacağım.

  8 Mayıs 2019 , 11:56

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir