ADET KANI BÜYÜSÜ

Adet Kanı Büyüsü ve Adet Kanı Büyüsü Bozma

Medyum MuhabbetADET KANI BÜYÜSÜ

Adet Kanı BüyüsüAdet Kanı Büyüsü, bir kişiyi bağlamak için yapılan bilinen en kesin ve etkili büyü şeklidir. Adet kanı büyüsü gerçekte kara büyü grubunda yapılan bir büyüdür ve kişinin iradesine bedenine etki ederek düşünce, his ve beraberinde davranışlarında değişiklik gösterir.

Adet kanı ile yapılan bu büyü kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü bir taraftan erkeği kadına bağlarken diğer taraftan da erkeği birlikte olduğu kadından tamamen ayırma etkisine sahiptir. Bu bakımdan kadınlar özellikle başka kadınlarla ilişkisi (evli bile olsa) olan erkekleri hem diğer kadından ayırmak hem de erkeği kendilerine tamamen bağlamak amacıyla adet kanı büyüsünden faydalanırlar. Adet kanı büyüsü ile bir çok ailenin dağıldığı ve mutlu yuvaların bozulduğu bilinmektedir.

Adet kanı büyüsü, aybaşı kanı büyüsü olarak da bilinir. Bu büyüde kadının regl kanının kullanılması nedeniyle bu isimle adlandırılmıştır. Esas olan; büyü yapan kişinin vücuduna ait bir parçanın, büyülenmek istenen kişiye yedirilip içirilmesidir. Burada adet kanı kullanılmasının nedeni, kadının dişiliğine ait özelliklerini barındıran en etkili bölge olmasından kaynaklanır. Kadına ait başka hiç bir şey bu kadar etkili sonuç vermez.

Medyum MuhabbetADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Halk arasında adet kanı büyüsü yalnızca adet kanının erkeğe yedirilmesi şeklinde bilinir. Oysa ki, adet kanı büyüsü bu şekilde yapılmaz. Adet kanını yedirmek veya içirmek bu işin son uygulama yöntemidir. Adet kanı büyüsü yapanlar, adet kanı ile ilgili bir takım çalışmalarla aybaşı kanının üzerine bazı etkilemeler yüklerler. Bu etkileme sonrasında büyü etkisini gösterir.

Başka bir ifadeyle, adet kanı büyüsünün kime ve kim için etki edeceği bilinmelidir. Yalnızca bağlanmak istenen kişiye yedirildiğinde etki eder. Gerekli çalışmalar yapılır ve bu kan sadece bağlanmak istenen kişiye yedirilerek kişinin hiç bir kural tanımadan kadına bağlanmasını sağlar. Kişiye göre özel yedirme ve içirme zamanları vardır. Başka bir ifadeyle kuralları vardır.

adet kanı şekerHalk arasında eşinin veya sevgilisinin kendisine bağlanmasını isteyen kadınların adet kanını eşlerine veya sevgililerine yedirerek bu büyüyü yapabileceklerine ( ! ) dair söylentiler vardır. Hatta adet kanını şekere damlatarak eşlerine yedirmek isteyen fakat adet kanı büyüsünün duasını bulamadıkları için yapamadıklarını bildirenlere bile rastlanmaktadır. Adet kanı büyüsü, şiddetli ve en etkili büyü türüdür. Bilinmelidir ki, adet kanı üzerine okunan ayet ve dualar (Allah esirgesin) size ve eşinize çok ciddi sıkıntılar verebilecek olumsuzluklara yol açar.

Eğer her kadın adet kanını sevdiği erkeğe yedirerek veya çayla, kahveyle içirerek adet kanı büyüsü yapabilseydi, toplum huzur içinde yaşar ve aile sorunları yaşanmamış olurdu. Şükürler olsun ki, böyle değil. Bu büyü daha önce de belirtildiği gibi bilinen en etkili büyü yöntemidir ve çok özel çalışmalar yapıldıktan sonra etkili hale gelir. İstediğiniz kişiye adet kanı yedirmenin hiç bir etki sağlamayacağı bilinmelidir.

Medyum MuhabbetADET KANI BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Adet kanı büyüsü çok kısa sürede çok etkili sonuçlar verebilen bir büyüdür. Erkeğin adet kanını vücuduna almasından hemen sonra değişiklikler başlar. Bu değişikliğin kişi üzerinde kendini göstermesi kişinin yapısına göre değişiklik gösterse de bir kaç haftada etkisi ortaya çıkar.

Adet kanı ile büyülenmiş olan erkek, kanın sahibine ani ve şiddetli bir değişiklikle bağlanmaya başlar. Erkeğin gözü büyülendiği kadından başkasını görmez. Sürekli o kişiyle beraber zaman geçirmek ister. O’nun söylediği sözün dışına çıkmaz. Kadın ne isterse erkek onu yapar. Âdeta kadın, erkeğin tüm iplerini eline geçirmiş durumdadır. Adet kanının sahibi hakkında söylenen hiç bir olumsuz düşünceye itibar etmez ve her şeyi normal olarak değerlendirir.

Eşinize başka bir kadın tarafından yapılmış bir adet kanı büyüsü varsa, eşiniz sizden tamamen uzaklaşır ve zaman içerisinde sizden ayrılıp boşanmaya kadar gider. Genelde kadınlar bu değişikliği hissetmiş olmalarına rağmen eşlerinin “senden soğudum ve hiç bir şey hissetmiyorum!” ifadelerine anlam veremezler. Bu şekilde eşlerinden ayrılıp boşanmak zorunda kalan bir çok kişinin olduğunu bilmekteyiz. Bu büyü bozulmadığı sürece maalesef ailelerin dağılması ve çocukların ortada kalması kaçınılmaz sonuç olacaktır.

Adet kanı büyüsü nasıl anlaşılır? sorusunun cevabını vermek bilen bir kişi için çok kolaydır. Uzun süredir devam eden bir beraberlik sonrasında aniden ve geçerli bir nedeni olmadan ayrılmak isteyen bir eşiniz / sevgiliniz varsa ve başka bir kadına tutkulu bir beraberliği varsa bilinmelidir ki eşiniz bu büyünün etkisi altındadır.

Medyum MuhabbetADET KANI BÜYÜSÜ BOZMA

Adet kanı büyüsü yapımı özel uzmanlık isteyen bir büyüdür. Ancak, bu büyünün tamamen bozulması yapılmasından daha özel beceri ve uzmanlık gerektirir. Büyü bozma konusunda belli bir beceriye sahip olan bir çok kişi adet kanı büyüsünü bozma konusunda yeterli gelememiştir. Zira bu büyü doğrudan cinlerin görevlendirmesiyle yapıldığı için yanlış yapılan bir büyü bozma çalışmasının durumu daha da zorlaştırdığı bilinmektedir. Elbette her büyü Ayet-i Kerimeler, Dualar ve konuya özel çalışmalarla bozulur. Ancak, bu özel çalışmalar uzmanlık ve beceri gerektirir. Başka bir ifadeyle adet kanı büyüsünü bozma yeterliliğine sahip olmak gerekir. Bu yeterliliğe sahip olan kişi sayısı da oldukça sınırlıdır.

Adet Kanı Büyüsü Bozma konusunda çözüm arıyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

medyum

Medyum Muhabbet

Medyum Muhabbet Hoca ile doğru adrestesiniz.

0212 273 21 78

Destek talepleriniz için lütfen arayınız…

Comments (15)

 • seher cevap

  benim eşimdede bu gibi şeyler var en yakın arkadaşımdan şüpheleniyorum lütfen yardım edin

  11 Eylül 2018 , 01:18
  • Muhabbet Hoca cevap

   Seher Hanım,
   Telefon, e-mail veya whatsapp’tan iletişime geçmeniz halinde yardımcı olabileceğimi bildirmek isterim.

   11 Ekim 2018 , 14:00
 • Müjde cevap

  Ben eşimin ikinci karisiyim ilk karısı adet kanını icirmis fakat oğullarına sıçramış ve iktidarsız ben buyuňun bozulmasını istiyorum pek çok hocaya gittim imkansız olduğunu soyledi

  17 Eylül 2018 , 01:13
  • Muhabbet Hoca cevap

   Müjde Hanım,
   Müdahale edilmediği zaman ciddi sıkıntılar veren bu büyünün bozulması mümkündür. Allah’ın izniyle her büyü bozulabilir. Ancak, bu konuda uzmanlaşmış kişilerin bozması mümkündür. İletişime geçmeniz halinde yardımcı olabilirim.

   11 Ekim 2018 , 14:04
 • Vahit cevap

  Hocam adet kani buyusu var bnde kurtulamadim isin icinden cikamadim bi turlu

  12 Ekim 2018 , 01:39
  • Muhabbet Hoca cevap

   Vahit Bey,

   Adet kanı büyüsü, kişinin iradesi dışında duygular oluşturan ve karar vermesini sağlayan en etkili büyüdür. Fiziksel olarak bir problem yaratmaz ancak bir an önce bozulmasını tavsiye ederim.

   13 Kasım 2018 , 15:55
 • Merve cevap

  Ya ben birinden hoşlanıyorum sınıfta ona yapmak istiyorum nasıl yapıcam

  14 Ekim 2018 , 15:02
  • Muhabbet Hoca cevap

   Merve Hanım,

   Adet kanı büyüsü sizin yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Eğer böyle olsaydı her kadın eşine veya sevgilisine adet kanı içirir ve bağlardı. Başka bir ifadeyle sadece adet kanı yedirip-içirmek hiç bir etki oluşturmaz. Hoşlandığınız kişiye adet kanınızı içirmekten öteye geçmez ki, bu son derece sakıncalıdır. Diğer taraftan, 18 yaş ve altına hiç bir konuda maalesef yardımcı olmuyorum.

   13 Kasım 2018 , 16:00
 • Erte cevap

  Hocam bana da iki ayri kadin tarafindan yapildigi soylendi fakat ben bekarim ve hic evlenmedim ustelik hic bir kadina da bi bagliligim o derece de olmadi ne yapmam gerekir

  14 Ekim 2018 , 19:44
  • Muhabbet Hoca cevap

   Sn….

   Adet kanı büyüsünün size yapılması için evli olmanız gerekmez. Ancak, bir kadına aşırı bağlılık yaşamamışsanız, bu üzerinizde bir büyü olmadığını ya da sadece adet kanı içirilmiş olduğunu gösterir. Adet kanını içmiş olmanız büyü anlamına gelmez. Endişelenmenize gerek yoktur.

   13 Kasım 2018 , 16:06
 • Sevgi cevap

  Merhaba
  Ayın 2 sinde eşimi bi kadınla yazışırken yakaladım
  Ve bu dostça yazışmalar değildi. Kendisi de kabul etti ve hata yaptığını yalvararak söyledi. Fakat bi kaç gün sonra olmuyor ayrılmak istiyorum sesi. Olayı araştırdım 1 haftalık bir mevzu . Bu kadarlık bir zamanda bu yapılmış olabilir mi be yapmalıyım

  21 Ekim 2018 , 23:51
  • Muhabbet Hoca cevap

   Sevgi Hanım,

   Olabilir. Adet kanı büyüsü çok hızlı etki eden bir büyüdür. Eşinizde büyü olup olmadığını tespit etmek için lütfen randevu alınız. Uzaktan veya telefonla yapılan bakımlara itibar etmeyiniz. Doğru bakım yüzyüze olarak yapılan bakımdır.

   13 Kasım 2018 , 16:08
 • Yabancı cevap

  Ben yabancıyım kardeşime öyle şey yapılmış ve şuan kendine birşey yapmasından çok korkuyoruz

  28 Ekim 2018 , 16:55
 • ahmet cevap

  ben partnerımı adetlıyken ılıskıye gırersem adet kanı buyusıne kapılırmıyım

  8 Kasım 2018 , 14:36
  • Muhabbet Hoca cevap

   Sn….

   Partneriniz adet dönemindeyken ilişkiye girmek hem size hemde partnerinize sağlık açısından ciddi zararlar verir. Dini anlamda da haramdır. Böyle bir durumda ilişkiye girmenizin adet kanı büyüsüyle ilgisi yoktur.

   13 Kasım 2018 , 16:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir